Skocz do zawartości

Mac.

Gracze

Ostatnia wygrana Mac. w dniu 17 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają Mac. punkty reputacji!

Reputacja

81 Dobra

1 obserwujący

O Mac.

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 11.03.1998

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  50084328

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Mac
 • Lokalizacja
  Radonia (łódzkie)

Ostatnie wizyty

2559 wyświetleń profilu
 1. Mac.

  Ikony , , , powodują crashe gdy włączona jest legenda podczas przeglądania mapy. Źródło wiki sa:mp https://wiki.sa-mp.com/wiki/MapIcons
 2. Mac.

  Ja takowych nie dodawałem. Odpowiem Ci chociaż ja. Dlaczego firmy nie mogą otworzyć naborów? Czy na początku rozgrywki będą w grupach jedynie liderzy zarabiający na nowy tabor? @Radja, poprawiałem się gdy dodałeś wpis.
 3. Mac.

  Czyli zostały usunięte ładunki specjalne co 15 minut? Szkoda... PSP było raczej pierwszym serwerem który taki dodatek posiadało.
 4. Mac.

  4/10 Plata o Plomo
 5. Mac.

  Nie ma normalnego serwera PTS? - Zwykły survival bez żadnych wynalazków
 6. Mac.

  Nie sądziłem, że ktoś w tym gejmie się odnajdzie xdd Sam się w nim gubiłem
 7. Mac.

  Posiadam 22 numery gazetki. Interesanci mogą pobierać https://megawrzuta.pl/download/891ea6620cc41a665b9d2bc818a91fbd.html
 8. Mac.

  Aktualnie takowej opcji nie ma, chce dokończyć najważniejsze rzeczy bez których rozgrywka nie może zostać zaczęta i dopiero wtedy w aktualizacjach można coś takowego wprowadzić (bo też miałem coś takiego w głowie). Ale raczej będzie to działało, na zasadzie limitów obiektów, a nie na kupnie wybranych obiektów. 10 obiektów - $$ 15 obiektów - $$ I wtedy we wnętrzu będzie można postawić maksymalnie 10/15 obiektów.
 9. Mac.

  Ktoś korzysta z launchera by Zyczu? Nie da się go zaktualizować do wersji 1.13.1? Będę musiał skorzystać z innego launchera? Nie chce odpowiedzi, że by Zyczu jest beznadziejny więc i tak zmień - każdy korzysta z tego co chce.
 10. Mac.

  Tak w tym temacie piszcie propozycje (jeden post, gdy się coś przypomni, edytujcie post). Jeszcze jedno, czy te osiągnięcia mają być jedynie do zaliczenia jak w ETS'ie? Czy może za każde wykonane zadanie gracz będzie otrzymywał jakąś nagrodę? Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jedynie samo zaliczenie osiągnięcia bez nagrody.
 11. Mac.

  Głosowanie w ankiecie trochę się przedłużyło , gdyż nie miałem dostępu do komputera od piątku. Ale z tego co zauważyłem wyniki nie zmieniłyby się. Wszystkie propozycje zostaną dodane na serwer. Cztery pierwsze propozycje zostały opisane, zostały jeszcze dwie do wymyślenia. @Lutek podsunął mi pomysł, aby niektóre osiągnięcia zaczerpnąć ze steama, dlatego wymyślajcie nowe nazwy do zaczerpniętych osiągnięć lub nowe. Do wymyślenia również są pytania na testy ADR.
 12. Mac.

  2/10
 13. Mac.

  Jest jakiś ptysiowy serwer minecraft? - Jeśli tak, prosiłbym o IP i wersję serwera.
 14. Oddaj swój głos w ankiecie dotyczącej rozgrywki na platformie sa:mp! Wystarczy kliknąć tutaj! 

   

  Dodając post możesz opisać jak dany system miałby działać. :) Ułatwiłoby mi to pracę. Dzięki. ;)

×