Skocz do zawartości

N3rmo

Gracze

Reputacja

25 Neutralna

O N3rmo

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 16.07.2018

Informacje

 • Gram na
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. N3rmo

  6/10
 2. N3rmo

  Nick : #N3rmo Imię i Nazwisko Postaci : Chuck Norris. ID Postaci : 2240
 3. N3rmo

  Witam Szefostwo firmy SaleX.. Ponieważ jest otwarty nabór chciałbym napisać krótkie podanie które pozwoli mi pracować dla was. Nick: #N3r ID: 2240 Staż : 2 tygodnie Czas online : 30h+ Score : 110 Mam na imię Dawid posiadam 15 lat.Interesuję się sportem oraz informatyką. Mieszkam na Podkarpaciu nie daleko Rzeszowa oraz Krosna. Jestem osobą ogarnięta , pomocną,kulturalną oraz zabawną. Posiadam poczucie humoru i lubię sobie pożartować. Doświadczenia nie mam zbyt dużego więc trudno jest mi teraz znaleźć robotę. Dużo czasu spędzam na serwerze więc wyrobienie normy nie będzie dla mnie wyzwaniem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrówki.
 4. N3rmo

  Witam Szefostwo firmy Security Transport. Ponieważ jest otwarty nabór chciałbym napisać krótkie podanie które pozwoli mi pracować w firmie. Nick: #N3r ID: 2240 Staż : 2 tygodnie Czas online : 30h+ Score :110 Mam na imię Dawid posiadam 15 lat.Interesuję się sportem oraz informatyką. Mieszkam na Podkarpaciu nie daleko Rzeszowa oraz Krosna. Jestem osobą ogarnięta , pomocną,kulturalną oraz zabawną. Posiadam poczucie humoru i lubię sobie pożartować. Doświadczenia nie mam zbyt dużego więc trudno jest mi teraz znaleźć robotę. Dużo czasu spędzam na serwerze więc wyrobienie normy nie będzie dla mnie wyzwaniem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrówki.
 5. N3rmo

  2/10
 6. N3rmo

  5/10
 7. N3rmo

  Witam Szefostwo firmy Final Build. Ponieważ jest otwarty nabór chciałbym napisać krótkie podanie które pozwoli mi pracować w waszej firmie. Nick: #N3r ID: 2240 Staż : 2 tygodnie Czas online : 30h Score : 100+ Mam na imię Dawid posiadam 15 lat.Interesuję się sportem oraz informatyką. Mieszkam na Podkarpaciu nie daleko Rzeszowa oraz Krosna. Jestem osobą ogarnięta , pomocną,kulturalną oraz zabawną. Posiadam poczucie humoru i lubię sobie pożartować. Doświadczenia nie mam zbyt dużego więc trudno jest mi teraz znaleźć robotę. Dużo czasu spędzam na serwerze więc wyrobienie normy nie będzie dla mnie wyzwaniem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrówki.
 8. N3rmo

  2/10 nie mój styl ;)
 9. N3rmo

  Oczywiście ,że wbije
 10. N3rmo

  Witam Szefostwo firmy SaleX. Ponieważ jest otwarty nabór chciałbym napisać krótkie podanie które pozwoli mi zasiąść za kierownicą pojazdu firmy Salex. Nick: #N3r ID: 2240 Staż : 2 tygodnie Czas online : 14h Score : 82 Mam na imię Dawid posiadam 15 lat.Interesuję się sportem oraz informatyką. Mieszkam na Podkarpaciu nie daleko Rzeszowa oraz Krosna. Jestem osobą ogarnięta , pomocną,kulturalną oraz zabawną. Posiadam poczucie humoru i lubię sobie pożartować. Doświadczenia nie mam zbyt dużego więc trudno jest mi teraz znaleźć robotę. Dużo czasu spędzam na serwerze więc wyrobienie normy nie będzie dla mnie wyzwaniem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrówki.
 11. N3rmo

  Anuluje
 12. N3rmo

  Lipa jak dla mnie może mamy inny gust
 13. N3rmo

  Nick : N3r Wiek : 15 Lat. Łączny czas gry : 10h Score: 32 Staż : Tydzień. Coś o sobie: Mam na imię Dawid.Lubię uprawiać sport oraz grać na komputerze już od 2 miesięcy zacząłem ćwiczyć na siłowni.Zaintrygowałem się ciężarówkami ponieważ mój ojciec jest kierowcą i lubię z nim jeździć w trasy i naprawdę interesuję mnie ten zawód i będę próbował w przyszłości też zostać tzw. "Mistrzem kierownicy".Jestem miły , kulturalny oraz zabawny , mam poczucie humoru także można ze mną pośmiać Dlaczego Ty : Ponieważ sprostam wymogom waszej firmy.Firma na pewno nie będzie ponosiła strat z mojej strony lecz śmiele mogę rzecz ,że wyjdziecie na plus.
 14. N3rmo

  Nick : N3r Wiek : 15 Lat. Łączny czas gry : ok.10h ID Postaci : 2240 Score: 28 Staż : Gram już około tygodnia. Coś o sobie: Mam na imię Dawid.Lubię uprawiać sport oraz grać na komputerze już od 2 miesięcy zacząłem ćwiczyć na siłowni.Zaintrygowałem się ciężarówkami ponieważ mój ojciec jest kierowcą i lubię z nim jeździć w trasy i naprawdę interesuję mnie ten zawód i będę próbował w przyszłości też zostać tzw. "Mistrzem kierownicy".Jestem miły , kulturalny oraz zabawny , mam poczucie humoru także można ze mną pośmiać Dlaczego Ty : Ponieważ sprostam wymogom waszej firmy.Firma na pewno nie będzie ponosiła strat z mojej strony lecz śmiele mogę rzecz ,że wyjdziecie na plus.
 15. N3rmo

  Witam mam na imię Dawid i mam 15 lat mimo tak młodego wieku jestem bardzo ogarnięty oraz rozważny, przygodę z tym serwerem zacząłem 23 stycznia 2014r. lecz miałem jakąś awarię z MTA oraz z komputerem związku z tym zapomniałem całkowicie o tym serwerze.Staż z MTA mam bardzo duży ok. 3 /4 lata dużo grywałem też na podobnych serwerach jak ten lecz najwięcej na DD - Destruction Derby może ktoś wie o co chodzi. Posiadam wiedzę o transporcie iż mój Ojciec jest kierowcą. Lubię sobie pożartować można powiedzieć ,że jestem "walnięty pozytywnie".Zaintrygowałem się tą firmą ponieważ gdy obserwowałem pracowników są oni mili , kulturalni oraz można z nimi pośmiać. Nick : N3rmo Staż : 21.01.2014r. ID postaci : 2240 Score :15
×