Skocz do zawartości

DarXe

Gracze

Reputacja

330 Wzorowa

2 obserwujących

O DarXe

 • Tytuł
  Zarząd Petrol
 • Urodziny 01.02.1999

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  49893170

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  DarXe
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Ostatnie wizyty

1614 wyświetleń profilu
 1. DarXe

  Premia za największą ilość zarobionych pieniędzy: KonDziqq Premia za największą ilość uzupełnionych dm3: Lutek
 2. DarXe

  Pracownik miesiąca: Matthias Premia za największą ilość zarobionych pieniędzy: Matthias Premia za największą ilość uzupełnionych dm3: Rajzer
 3. DarXe

  Tak, już Cię zwalniam. Stalion mi napisał, że ma problemy z MTA i że ja mogę to zrobić.
 4. DarXe

  #807 Firma RON zleca przewóz 820t Cerezyny(207) z Zajezdnia Kolejowa(30) na Główny Tartak(21). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 820t Czas: do 14.07.2018r godzina 19:00 Wynagrodzenie: 62000$ Kara: 65000$ Towar jest na 500 score.
 5. DarXe

  Racja, z tabelką jest więcej roboty zwłaszcza, ze w Petrol jest dużo transferów :E Wizualne poprawianie w tekście jest o wiele wygodniejsze.
 6. DarXe

  zaraz poformatujemy :)
 7. DarXe

  Pany - zlecenie do jutra godzina 23. Musimy to zrobić :D Każdy po 3 kursy(od 1500sc), resztę ja i będzie miodzio.
 8. DarXe

  Na pewno nie od tego. To jest właśnie przyczyna tych lagów.
 9. DarXe

  Kto potrzebuje pomocy - pomagam. Lubię automatyzować rzeczy w Excelu :)
 10. DarXe

  Można też zastosować formatowanie warunkowe - kolor zielony najtańsze stacje, a czerwone najdroższe. Skale kolorów -> czerwony-żółty-zielony. Nie wiem czy dotychczas formatowałeś to ręcznie - jeśli tak to dzięki f. warunkowemu będziesz miał to z głowy. Co do aktualizowania cen stacji to zastanawia mnie kiedy Ty logujesz się na wszystkie postacie - bo ja jeszcze takiej sytuacji nie zauważyłem :E
 11. DarXe

  Zlecenie jest do dzisiaj, do godziny 21. Petrol do boju! :D Ja z rana dostarczyłem 3 kursy zleceniowe przed szkołą. Wracam po 21 - po zleceniu i myślę że dacie rade dokończyć te 4 kursy :)
 12. DarXe

  No witam, spoglądam na to zlecenie i powoli coś to idzie :D Z powodów: utrzymywania się średniej, pozostałej ilości kursów na dzień(zdjęcie), średniego zaangażowania ode mnie, wysokiego wynagrodzenia za zlecenie - organizuje mini konkursik. 50000 symbolicznej premii na 3 miejsca - z mojego konta w grze. Stan zlecenia Kto bierze udział niech odpisze niżej lub napisze do mnie w grze/discord. (!)Będę brał pod uwagę kursy dostarczone od godziny 23:30 dnia 6 czerwca. Czas start!
 13. DarXe

  Ja polecam gierke Forge of Empires. Gram w nią od końca marca tego roku i na tyle mi się spodobała, że zaglądam do niej codziennie aż do dziś. Atak/obrona nie jest w stylu Grepolis lub Plemiona tu nie da się przegrać w ten sposób :) Co 1h dostaje się 1 PR - punkt rozwoju, który można wykorzystać w ulepszanie epoki bądź w perły. Można pomagać innym budować te perły lub budować swoje. A te budynki zaś dają % różnych bonusów np. Posąg Zeusa 3% do ataku na 1 poziomie, na drugim 6%. ps: jest to gra przeglądarkowa, a na telefon jest aplikacja tej gry na android, swoje ważny z 700 MB, ale fajna gra - według mnie ciekawe niż jakieś farmy (które też kiedyś grałem).
 14. DarXe

  Cześć, dostałem dzisiaj informacje od Caverna, że została zrobiona wersja Taryfikatora w Excelu, więc zrobiłem dla Was kalkulator mandatów w tymże programie. Wszystkie wersje: https://drive.google.com/open?id=1ox2DCKCGSiyg_EkbW_G6tO-TObAJOyAo Nowa wersja: https://drive.google.com/uc?authuser=0&id=1gEvCWmahlu7FDfDIs9zcB7LCBcdQGCPe&export=download V18.1.17 Informacje Edit: Wersja V18.6.17 Edit by Chlebek: Dziękujemy !
×