Skocz do zawartości

DarXe

Gracze

Reputacja

385 Wzorowa

4 obserwujących

O DarXe

 • Tytuł
  Zarząd Petrol
 • Urodziny 01.02.1999

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  49893170

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  DarXe
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Ostatnie wizyty

2093 wyświetleń profilu

 1. Wszystkiego najlepszego!

 2. DarXe

  Zakręty
 3. DarXe

  Ban
 4. DarXe

  Dokładna analiza czasowa zakończona! Wczoraj licząc nicki pomyliłem się w jednym momencie, a to spowodowało, że Lipazy był zapisany o 1 raz za dużo. Jednak czasu nie da się oszukać i nie da się nic przegapić. Mogłem od razu dopasowywać nicki do czasów, bo to zawsze jest w 100% pewne. Mimo failu na początku (widać to po początkowych zdjęciach) nie umknął mi ani jeden zawodnik) Jeśli są takie same czasy pod rząd (można zauważyć w ogólnej tabelce) to oznacza, że czas powieliłem, ponieważ na zdjęciu znajdowało się 2 zawodników i nie zdążyłem zrobić oddzielnego zdjęcia. Są 3 takie przypadki. Plik Excel i zdjęcia. https://drive.google.com/open?id=1VeSqXDKkcPr_OdxF6zy9RPryE94vcovc A o to tabelka czasów poszczególnych zawodników, dostępna również w pliku Excel. Przygotowałem też tabelkę pozycji zawodnika na dane okrążenie
 5. DarXe

  Lemur
 6. DarXe

  Premia za największą ilość zarobionych pieniędzy: KaeS Premia za największą ilość uzupełnionych dm3: michu24 Od dzisiaj po premie z kolumny "Premia" proszę zgłaszać się do mnie (premia za paliwo jest wliczona w wypłatę).
 7. DarXe

  Kondzikuuu, powodzonka!
 8. DarXe

  Dokładne wyniki wraz z ujęciami z kamery pomiarowej są już dostępne! LINK: https://drive.google.com/open?id=1itXBMN7VeAZejmMqT9rIj7uqwEfwI-DG Na dysku znajduje się folder ze zdjęciami pomiarowymi i plik Excel z listą pomiarów "Ogólna lista", w drugim arkuszu pomiary poszczególnego gracza "Lista poszczególnych graczy". Sposób wykonywania pomiaru
 9. DarXe

  Nawet
 10. DarXe

  Według mnie można powtórzyć ten z Bone. Tak jak napisał Lemon - w LV nic się nie dzieje. W Bone jest spoko traska - szkoda takiej marnować. Dodatkowo wspomógłbym dokładnymi pomiarami, tak jak to dzisiaj robiłem (byle nie timedy, który na szczęście miałem jeden po 12) Byłem lekko zaskoczony aktywnością, że 2 uczestników nie przejechało nawet pierwszego okrążenia - ale zdarza się Kto zajął jakie miejsce można u mnie odczytać ze zdjęć, które robię przy każdym przejechaniu uczestnika - z ilości przejechanych w całości okrążeń - a jeśli ktoś padł na tym samym okrążeniu to trzeba pytać obserwatorów.
 11. Wszystkiego najlepszego!

 12. DarXe

  Bardzo wysoka frekwencja w Petrol
 13. DarXe

  Zapraszam do kupna abonamentu. Ceny uległy zmianie - wszystko uzgodnione z ministerstwem. Zrobiliśmy tak po to, aby była różnica między abonamentem na jedną stację, a np. trzema stacjami. (Ilość stacji: ilość posiadanych stacji tj. 1, 2 lub 3 - nie ma możliwości kupna abonamentu na mniejszą ilość posiadanych stacji)
 14. DarXe

  A co tu testować? Wystarczy zastanowić się do czego była nam potrzebna lokalizacja konkretnego gracza. Za jaką potrzebą otwieramy mape pod F11 i sprawdzamy gdzie jest dany nick. Nie rozumiem co może pójść nie tak, gdy zobaczymy na mapie białe kwadraciki. Dla testów można sobie ukryć nicki w opcjach, tylko zostaną kolorowe kwadraciki, kolor-drużyna. Takze wdrożyć na serwer i jeśli pojawiają się jakieś błędy to poprawić je. Tylko jakie błędy? Przykładowo system blipów nie będzie działał jak należy choć nie wiem co to ma do on/off widoczności nicków na mapie.
 15. DarXe

  Zamek
×