Skocz do zawartości

DarXe

Gracze

Zawartość dodana przez DarXe

 1. DarXe

  Zlecenie #925 Ministerstwo Firm zleca przewóz 2000t Cerezyna(207) z Zajezdnia kolejowa(30) do Komisariat LV(10). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 2000t Czas: do 18.12.2018 godzina 20:00 Wynagrodzenie: 105 000$ Kara: 125 000$
 2. DarXe

  Premia za największą ilość zarobionych pieniędzy: Shade Premia za największą ilość uzupełnionych dm3: Shade (Nico)* *przysługuje maksymalnie jedna premia
 3. DarXe

  W tym temacie szef danej firmy może wpisać się z abonamentem na uzupełnianie stacji. Minimalny okres - 4 tygodnie, maksymalny - 8 tygodni Koszt za uzupełnianie przez 4 tygodnie: 1 stacji - 25 000$ 2 stacji - 50 000$ 3 stacji - 75 000$ Wzór do uzupełnienia przez szefa
 4. DarXe

  Aktualna tabelka Jest nowy wzór na kupno abonamentu, który dodałem wczoraj.
 5. DarXe

  Pracownik miesiąca: Shade (a to wariat :D) Premia za największą ilość zarobionych pieniędzy: Shade (Janiec)* Premia za największą ilość uzupełnionych dm3: Shade *przysługuje maksymalnie jedna premia (oprócz pracownika miesiąca)
 6. DarXe

  Wszystkiego najlepszego!

 7. DarXe

  Ujęta chwila na zdjęciu.
 8. DarXe

  Wczoraj zasnąłem podczas uzupełniania stacji lv-ls (autostrada), pozostawiony jest tam Packer.
 9. DarXe

  Ze Spajkim
 10. DarXe

  Statystyki czasowe z rajdu w Los Santos Plik Excel i zdjęcia. https://drive.google.com/open?id=1_4JlAuZmn35XG1hPhEOlx5RaCuHOfeZl W pliku zostawiłem skoroszyt "temp", a tam znajduje się np. top czasów zawodników. Szybki podgląd tabelek.
 11. DarXe

  Jeśli tak było to ja przynajmniej wszystko rozumiem, bo tak jak napisałem w moim poście o tych współczynnikach - 2 pojazdy w firmie to jak 1 pojazd w ML czy Agro teraz. Jednak popatrzmy na taką tabelkę współczynników, o której pisałem, że zrobię. Pojazd w firmie z obniżonymi wymaganiami to jak 3,33 pojazdy w firmie ze zwykłymi wymaganiami - tak to się czyta. W drugą stronę - pojazd w firmie 1 to jak pojazd w firmie 2. 1 pojazd to jak 0,3 pojazdu w ML/Agro - a jak już pisałem współczynnik ten powinien być bliski 0,5 Moim zdaniem wymaganie 10 pojazdów więcej na tych dwóch poziomach to jest lekka przesada i można to zmienić i nie wiem.. dać je tam do wymagań na 10 poziom? Im wyższy poziom tym trudniej to trzeba to zachować. Tutaj nie dokończyłem.. Te pojazdy już kupiliśmy i teraz trzeba zbierać kasę na próg awansowy, oraz potrzebujemy pracowników - samo kupienie tych pojazdów nie było jakimś mega wyzwaniem skoro mieliśmy kasę z progu, awansując z 5 poziomu na 6.
 12. DarXe

  To jest sprawka enterów w innym edytorze tekstu. Pojazdy jak pojazdy. Aby osiągnąć wyższy poziom firmy trzeba posiadać ich więcej. Nie chodzi tutaj o to, kto ma swój prywatny zestaw czy nie. Kiedyś zostało to ustalone z góry, aby zdobywanie poziomów było nieco trudniejsze. Firma mająca wykupione full specki na pewno ma kasę na pojazdy, a uwierzcie - koszt specjalizacji na ostatnie 3 poziomy jest baardzo drogi. Jak u nas chcieliśmy mieć Petrol na 7 gwiazdkach to musieliśmy dokupić 5 pojazdów. Co do firm mających inne wymagania to kiedyś o tym słyszałem, ale jakoś nigdy tego nie sprawdzałem, nie analizowałem. Skoro mają "za łatwo" i nie jest to sprawiedliwe w porównaniu do innych firm - powinno to zostać poprawione. ..i teraz to sprawdziłem i się złapałem za głowę.. - Dlaczego tak jest? XD Tak jak napisałem 2 akapity wyżej - wymaganie jak wymaganie - powinno być. Jednak popatrzyłem tak na tą ilość pojazdów to... Po co? Wiecie, że aby awansować na 5 poziom firmy z 4 poziomu potrzeba AŻ 10 pojazdów więcej? To samo z 5 na 6 gwiazdę - też 10 więcej niż na 5. 20/25/30/40/50/55/60/65/70 Co poziom o 5 pojazdów, a tu nagle z bomby o 10 więcej. Komu te pojazdy? Jeśli z 4 na 5 trzeba kupić 10 pojazdów, a mamy 2 pracowników więcej na 5 poziomie to mają oni jeździć 'przykładowo' 5 ciągnikami i 5 cysternami ? Coś takiego. +10 Teraz dodać jeszcze fakt, o którym mowa w tym temacie, że tamte firmy mają łatwiej - ale dlaczego? Z jakiego powodu mają mieć łatwiej, skoro ceny pojazdów są takie same? (Chyba, że mają tańsze to jeszcze lepiej). Nie jestem w stanie sam określić, dlaczego mają mniejsze wymagania. Nie wiem po co to jest zrobione, oświećcie mnie. Znam tylko jeden powód, dlaczego mają łatwiej - nie muszą kupować naczep Nawet nie mogą, skoro mają taką specjalizacje i nie wożą zestawami. Jeśli do teraz śmigali na privach to coś nie halo. Zatem awans na poziom 10: 32 pojazdy/ 70 pojazdów - no coś to normalniej teraz wygląda, co nie? Lecz nie możemy założyć, że firma kupuje tylko zestawy. A weźmy sobie awans na drugi poziom 6 pojazdów / 20 pojazdów, no współczynnik wymagań wynosi 0,3. Gdzie przy awansie na 10 poziom wynosi 0,45 (bliski połowie). 1 zestaw = dwa pojazdy. Pojazd w Agro/ML = jeden pojazd. Nie mają zestawów, więc ten współczynnik "0.45" nie jest taki zły. Tylko, żeby tak na każdym poziomie było, a nie na ostatnich, gdzie takich poziomów te firmy nigdy nie osiągną. Tabelkę wieczorem może trzasnę w excelu jak wyglądają współczynniki na każdym poziomie. Choć pierwsze to wyniki do rajdów muszę zrobić ;-) Tutaj wyżej masz odpowiedź dlaczego - wymagania. Lecz opisałem, że przesadzone. Dobra koniec tej rozprawki, zwijam do szkoły.
 13. DarXe

  Eter
 14. DarXe

  Mars
 15. DarXe

  Naleśnik
 16. DarXe

  Rogal
 17. DarXe

  Agrest
 18. DarXe

  Spodek
 19. DarXe

  Akademik
 20. Najlepszego byku ;)

  1. Wersjon

   Wersjon

   Myślałem że mi wyślesz zdjęcie z programiku albo excela :P

 21. DarXe

  Karmel
 22. DarXe

  Statystyki czasowe z rajdu w Bone County Plik Excel i zdjęcia. https://drive.google.com/open?id=1FneG_Oxl8RYwMQZLtOtyEwDotDw7mirb Szybki podgląd tabelek.
 23. DarXe

  Witam, przedłużacie abonament na stacje? Dzisiaj Wam się kończy
 24. DarXe

  Kapcie
 25. DarXe

  Wszystkiego najlepszego!

×