Skocz do zawartości

Mishka

Gracze

Ostatnia wygrana Mishka w dniu 25 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają Mishka punkty reputacji!

Reputacja

1536 Doskonała

O Mishka

 • Tytuł
  Mr.
 • Urodziny 27.06.1996

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Mishka
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

3878 wyświetleń profilu
 1. Wszystko Najlepszego :)

 2. Mishka

  Continetal - proszę o Twoją odpowiedź teraz.
 3. Mishka

  To jakaś nowa moda na to aby gnoić tych, którzy chcą pracować dłużej? Gracze narzekają od zawsze na suszarki i jakoś od zawsze działały one dobrze. Ilekroć ja byłem mierzony i miałem na tempomacie 119 to pomiar wyskakiwał 119. Testów suszary było dużo i nigdy nie udało się zauważyć błędu. Błędów graczy czy celowych zagrywek nawet nie zliczę. Skoro zauważacie problem, który moim zdaniem i zdaniem też innych osób nie istnieje to zachęcam do działu truckera aby to zgłosić, pawelo na pewno się tym zainteresuje. Odrzucam.
 4. Mishka

  Ależ oczywiście, specjalnie dla niego przejrzę logi z całego 2016 roku. Do tej pory nie zamierzam dać ub. Nigdy się jeszcze w tych kwestiach nie pomyliłem.
 5. Mishka

  Nie wyrzucenie z policji było powodem ale widocznie sprowokowało jego mościa do takich poczynań. Nie wyobrażam sobie toksycznej osoby, która działa na niekorzyść serwera ubliżając bez powodu innym graczom życia na serwerze. Wspomnę tylko, że jego wytłumaczenie z apelacji odnosi się do ukarania mandatem czyli jest klamstwem. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś beztrosko ubliżał ludziom poza serwerem pozostając bezkarnym na nim w trakcie gry.
 6. Mishka

  1. Gruby został wyrzucony z policji za liczne skargi i nadużywanie władzy w policji 2. Z ramach tego postanowił pokazać swoje prawdziwe oblicze, ubliżając administracji 3. Zgodnie z treścią bana 'złamanie regulaminu serwera' przedstawiam punkt z regulaminu serwera: e. Każdy gracz ma obchodzić się do innych z szacunkiem. Nikt nie ma prawa Nikogo obrażać ani prowokować. i tyle.
 7. Mishka

  To jest Gruby ta kara?
 8. Mishka

  Poproszę wiolę aby wkleiła to, co wyprawiasz poza serwerem i jakie masz poszanowanie wobec PTSu bo aż żal mi się rozpisywać. :)
 9. Mishka

  Temat trochę zbędny ;v
 10. Mishka

  Nick: Gruby Powód: rażące niedbalstwo w policji
 11. Mishka

  1. Podasz mi na pw id swojej postaci 2. Zostanie ono wyzerowane 3. Nie zmienisz postaci Czyli tak jak się umawialiśmy.
 12. Mishka

  Granie na aktywnym banie to jest brak unbana. Dziękujemy
 13. Mishka

  Zgodnie z naszymi ustaleniami. -99 score (zwolnienie z pogotowia) i ostatnia szansa.
 14. Mishka

  Ostatnia szansa.
 15. Mishka

  Alexx, czynności wykonane przez policjanta były zgodne z procedurą. Niestety, trafiamy na graczy, którzy próbują uniknąć kary robiąc relogi np zmieniają postać. W związku z Twoim przelogowaniem pomimo możliwych Twoich szczerych chęci - potraktował to jako odmowę. Mandat wystawiony słusznie. A co do nowych postaci - takie osoby kończą na ogół z banem, niestety przekręty na PTS udają się bardzo rzadko :)
×