Skocz do zawartości

Hubeert

Gracze

Ostatnia wygrana Hubeert w dniu 11 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Hubeert punkty reputacji!

Reputacja

603 Wzorowa

O Hubeert

 • Tytuł
  Lina pęka, nie komandos!
 • Urodziny 13.09.2001

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/Hubert.Ciesiolkaa

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Hubert
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Ostatnie wizyty

2067 wyświetleń profilu
 1. Hubeert

  Chyba jednak nie wstyd, cwaniakoanie to wodowanie komuś naczepy po złości, także nie pindol głupot, bo myslisz, że jesteś kimś wielkim i bronisz kolegi.
 2. Hubeert

  Co nie zmienia faktu, że on zawinił ;)
 3. Hubeert

  Sam się pogrążyłeś aktualnie, ale to szczegół XDDDDD
 4. Hubeert

  ID gracza:6130 Utrudnił mi grę, ukradł naczepę odstawioną w BB, po czym pojechał do Palomino Creek, po moich groźbach za zgłoszeniem skargi na danego gracza zwodował ją, ponieważ mu groziłem tym, że złoże skargę, no i proszę bardzo, proszę bardzo o miesiąc, dwa przerwy dla tego gracza bo widać, że go jajka za bardzo swędzą ;) SS: Nie będę zamieszczał SS zgrywania kozaka z jego strony, ponieważ jest to bez sensu... Decyzję pozostawiam wam, na ss widać, że naczepa zwodowana a na ss gracz się przyznaje do jej "kradzieży i utrudnienia mi gry Tak jak mówiłem, nie odpuszczę ci tego za twoje chamstwo w konwersacji u góry, jednak to zostanie między nami ;) Pozdro
 5. " You are..."

   

 6. Hubeert

  @Revzik* czy ty kiedyś w piątek nie zapijesz tej mordeczki i zrobisz te wypłaty terminowo? Buziaczki :*
 7. "So much grams, unzip the bag
  Dip in my hand
  Then I palm trees
  So when you throw shade, it could never harm me"

   

   

  1. Liq

   Liq

   Facebooka nie masz?

  2. Hubeert

   Hubeert

   może i mam, co ci do tego?

  3. Liq
 8. Hubeert

  Dzięki za pozdrowienia Zaah! Ale czemu nie wspomniałeś o tym jak robiłeś prawo jazdy i na egzaminie gdy zaczął padać deszcz nie wiedziałeś gdzie włączyć wycieraczki? Pozdrowienia mordeczko, już nie długo znowu się widzimy w jednej ekipie!
 9. Hubeert

  A minimalizując grę zyskujesz kolejne cenne dziesiątki sekund ;) No przynajmniej u mnie to tak działa A ogólnie lepiej moim zdaniem tankować 20k dm3 raz a porządnie niż dolewać po 500 dm3 co każdą stację co by "ino norma było".
 10. Hubeert

  Cześć, mam pewną propozycję. Jak dobrze wiemy tanie stacje na firmach i rata od nich była trafieniem w środek tarczy i jest super, do czasu... Jest pewien problem, a więc stacje na terenach szczególnie baz dużych firm przemieszczających się zestawami są pod dużym natężeniem i są "wysysane" w ciągu godziny, dwóch no może trzech. Dzisiaj Petrol chyba 4 razy tankował stację Zoomie i po raz kolejny musimy ich prosić by nam ją uzupełnili, jest to męczące ponieważ limit 4000 dm3 na stację firmową która posiada ponad 20 pracowników to jest kategorycznie za mało, dlatego wpadłem na propozycję która pozwoliła by zapobiec temu problemowi, co prawda kosmetycznemu problemowi, ale cały czas problemowi. A więc zmiana limitu stacji paliw na terenach firm do 10000-20000 dm3, oszczędziło by to sytuacji takich jak przedstawiona wyżej, ułatwiła by normę Petrolom oraz uprzyjemniła rozgrywkę innym potrzebującym paliwa firmom. Pozdrawiam ;)
 11. Hubeert

  No tak, czarodziejskie sztuczki Revzika
 12. Hubeert

  Ej zoomiacze, bo zostały 3 dni do końca zlecenia a my mamy dopiero 20%
 13. Hubeert

  Bardzo kulturalny i miły człowiek, lubi piwo kraftowe. Gdy już zaczniesz z nim gadać to bardzo dojrzała i inteligentna osoba z niego.
 14. Hubeert

  No nie chcę cię obrażać ani nic, ale to takie trochę wieś-tuning.Robisz coś dodatkowego i inwestujesz w jakieś wydechy, malujesz bębny, wymieniasz felgi a ja na twoim miejscu zajął bym się konserwacją nadwozia, wypolerowaniem lakieru i jego całkowitym odświeżeniu, pozbyciem się rys które są widoczne na zdjęciu wyżej. Moim osobistym zdaniem robienie z samochodu sportowej fury, który oficjalnie został wyprodukowany do wożenia starych dziadków i ich wnuków do przedszkola, nie ma żadnego sensu, ale jak kto woli. Oczywiście akceptuję krytykę wywołaną moją wypowiedzią, jednak jest to moje osobiste zdanie która zawiera małą radę dla ciebie, z szacunkiem, pozdrawiam.
 15. Hubeert

  Ja to tylko tutaj zostawię
×