Skocz do zawartości

Btwinek

Gracze

Reputacja

111 Dobra

O Btwinek

 • Tytuł
  Pracownik Zoomie :)
 • Urodziny 03.05.1990

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  SpykeR34
 • Lokalizacja
  Chorzów
 1. Najlepszego mordo dobra :D

 2. Btwinek

  Nick: SpykeR34 Okres pracy: Chyba miesiąc Powód: Totalny brak czasu na gre. Dzieki za wszystko. I do kiedyś tam
 3. Btwinek

  Te lukasyno skoncz pierdzielic glupoty jak bez łeby. Zajmuj sie soba lepiej
 4. Btwinek

  Ciekawe co powiesz jak ja pójde na urlopa:E
 5. Btwinek

  Moja new bryczka :D
 6. Btwinek

  Vejder :E super ;D
 7. Btwinek

  To i ja dodam coś też. Moim hobby od zawsze było zostać motorniczym, robiłem wszystko by iść w tym kierunku, udało się. Dostałem się na kurs 1 sierpnia i od tego czasu robiłem miesiąc teorie oraz dwa miesiące jazdy praktyczne. Ostatnio zdałem egzamin wewnętrzny w Tramwajach Śląskich. Przede mną jeszcze egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Sama teoria nie była wcale łatwa oprócz 50 godzin kodeksu drogowego, były również zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej, urządzenia sieciowo-torowe oraz cała budowa tramwaju. Zajęcia praktycznie były łatwiejsze. Chodziło o cofanie z zabezpieczeniem oraz poruszanie się w ruchu miejskim, dojeżdżanie do drugiego tramwaju zdefektowanego. Praca ogółem przyjemna. Marzenia czasami się spełniają moje największe się spełniło mam nadzieje, że już tak zostanie. Poniżej zdjęcie z pewnej pętli :)
 8. Btwinek

  Firmę ?. Jak Ty na komis nie masz czasu. Karol pisał Ci dziś o chłodnie. A tyś poszedł. Zmienić szefa petrol na bardziej wymagającego. A nie tworzyć firmy konkurujące. 7 za litr?. To nikt nie będzie grał. Zbierze się komisja firm strajkująca i tyle.
 9. Btwinek

  Nick: SpykeR34 ID postaci: 44278 Okres pracy: 02.08.2016 - 15.08.2016 Powód: Czas na zmiany. Dzięki za wszystko ;D Zwolniony 15.05.2016 o 18:21 z karą -300 score.
 10. Btwinek

  Skoro Michu odszedł proszę o zmianę przydziału na jego linka. Dziękuje :E
 11. Wszystkiego najlepszego Spykerku! :E

 12. Najlepszego! :D

 13. Btwinek

  Nick: #SpykeR34 ID : 44278 Okres pracy: Żebym ja to pamiętał xd Powód:Brak czasu na grę, rozpoczął się sezon kolarski więc więcej mnie w domu nie ma niż jestem. Dzięki za danie mi szansy. Pozdrawiam :)
 14. Btwinek

  Pany kiedy jakiś konwój :D
×