Skocz do zawartości

mazE

Gracze

Reputacja

26 Neutralna

3 obserwujących

O mazE

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 05.05.1999

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  52331232
 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198151677310/

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Maze

Ostatnie wizyty

327 wyświetleń profilu
 1. mazE

  Ogłoszenie #9 Pracownik Konrad otrzymuje awans na stanowisko Kierowcy, a zarazem przechodzi okres próbny. Gratuluję!
 2. mazE

  Ogłoszenie #8 Pracownik Polak333 zostaje kierowcą tygodnia, a CastroIPL zostaje budowniczym tygodnia. Premie do odebrania u mnie na serwerze. Premie także otrzymują pracownicy Ragves oraz Nullo. Gratuluję!
 3. mazE

  Pracownik Sparky zostaje zwolniony. Powodem jest zerowa aktywność i nie wyciągnięcie wniosków z otrzymanego już ostrzeżenia.
 4. mazE

  Wypłaty macie już na kontach ;)
 5. mazE

  Konrad17 zostaje przyjęty. Pozostały dwa miejsca zachęcam do składania podań
 6. mazE

  Ogłoszenie #7 Dodane zostały dwa punkty do regulaminu 3.10 i 3.11. Proszę wszystkich pracowników firmy o zapoznanie się z nimi.
 7. mazE

  Boober zwolniony. Powodzenia!
 8. mazE

  Zwalniam Waniliowego. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale zawsze możesz tutaj wrócić na takie stanowisko z jakiego zrezygnowałeś. Powodzenia!
 9. mazE

  Tytuł objazdu: Remont drogi Czas budowy: ok. 2h Wykonał: Maze Data ważności objazdu: 13.02.2019 Dokładna lokalizacja: Flint Country Back o Beyond Screen:
 10. mazE

  Witam. Nazywam się Dominik, mam 19 lat, w maju 20. Uczę się w ostatniej klasie Technikum Informatycznego. Do moich zainteresowań należy programowanie, sport i muzyka. Na grę mogę poświęcić minimum 2 godziny dziennie. Gram od początku serwera, pracowałem w policji. Pracowałem już kiedyś w Final Bulid. Potrafię budować, mogę także rozwozić towary. Z regulaminem oraz zasadami w firmie się zapoznałem. Jestem pewny, że zarząd się na mnie nie zawiedzie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Maze
 11. mazE

 12. mazE

  A kierownik budowy już po maluchu
 13. mazE

  Proponuję zmienić kolor przeładowanego towaru pod komendą /oferta na czerwony. Ułatwi to życie graczom, gdyż nie wszyscy wiedzą ile można ładować
 14. mazE

  Jakieś plany jak będzie wyglądał licznik?
 15. mazE

  Gra ktoś może?
×