Skocz do zawartości

MjolnirThor

PTS Klub

Ostatnia wygrana MjolnirThor w dniu 11 Marzec

Użytkownicy przyznają MjolnirThor punkty reputacji!

Reputacja

854 Wzorowa

1 obserwujący

O MjolnirThor

 • Tytuł
  dziadek
 • Urodziny 01.09.1969

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [PTS]Thor69
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Ostatnie wizyty

1027 wyświetleń profilu
 1. MjolnirThor

  Matthias- nie pisz głupot. Za event z okazji Dnia Dziecka spytałeś tylko czy jest nadal aktualne i Pyra do dzisiaj czeka na twoją decyzję. Cavern- osobiście zainwestuję w Twoją nagrodę.
 2. MjolnirThor

  Odnośnie ładowności ciągnika siodłowego: jeśli ładowność naczepy wynosi 24 tony, a moc pociągowa ciągnika siodłowego( czyli jego ładowność ) 19 ton, to ile możesz załadować na zestaw? Tak się składa, że to ta mniejsza wartość ma znaczenie, a zazwyczaj jest tak ( w przypadku normalnego cyklu transportowego), że to ciągnik ma mniejszą " ładowność".
 3. MjolnirThor

  W niedzielę 3 czerwca zakończyliśmy trzydniowy event z okazji Dnia Dziecka. Suma nagród wypłaconych uczestnikom tegoż eventu wyniosła 1.765.000$, a graczy nagrodzonych było 7. Oprócz nagród za generalkę i poszczególne etapy uhonorowaliśmy niewielkimi przelewami także graczy, którzy na zakończenie eventu chcieli spróbować swych sił w wyścigu równoległym na trasie toru będącego ostatnim etapem zmagań eventowych. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za udział w evencie. Przy okazji następnego eventu organizowanego przez PTS Klub dołożymy starań aby nagrody były równie okazałe.
 4. MjolnirThor

  Jak zauważyliście dn. 19.05. z konta zostało przelane 250.000$ na konto NicoNicoNi występującego na serwerze pod dziwnym nickiem wyglądającym jak droga pijanego węża do jamy, w której pożera swoje ofiary, a to z racji zwrotu kosztów nagród z eventu z 11-ego maja. Ważną informacją dla nas wszystkich powinna być wartość maksymalna konta jaką możemy osiągnąć aby konto to wespół z moim kontem nie osiągnęło limitu dopuszczalnego i nie zostało wyzerowane. Razem z Pyrsonem( tym miśkiem od PTS Klubu) ustaliliśmy, że będziemy trzymać się kwoty około 5.000.000$. Nie dlatego, że sam posiadam przybliżoną kwotę( no może w realu taką bym uzbierał... po wygranej w Lotto i zaprzestaniu wydawania kasy na przygodnie spotkane panienki), ale z prostej przyczyny, że lepiej odnawiać co jakiś czas stan konta wpłatami od Szanownych Graczy aniżeli drżeć o nagle znikające wirtualne pieniądze. Tak więc najbliższa okazja do uszczuplenia stanu konta będzie już za kilka dni i wtedy możecie zasypywać mnie wpłatami. Dziękuję.
 5. MjolnirThor

  Ave- dam Ci 400 za wszystkie i płacisz za przesyłkę.
 6. MjolnirThor

  Twój nick:Thor69 Nick oskarżonego: na ss-ach jest widoczny Powód:taranowanie i utrudnianie wyjazdu do poszkodowanych Screen:,, Dodatkowe informacje: Stałem na dyżurze na wyspie LS-AP, gdy nagle gracz uderzył w ambulans z tyłu. Niestety nie zdążyłem zrobić ss-a bo kto by sie czegoś takiego spodziewał. Po uderzeniu ambulans obróciło o 180 stopni, co napastnik wykorzystał do wepchnięcia go pomiędzy murowane ogrodzenie i werandę jednego z domków na wyspie i zablokowanie go swoim pojazdem, uniemożliwiając tym samym wyjazd do wezwań widocznych na pierwszym ss-ie. Sekwencja ss-ów jest w odwrotnej kolejności do zdarzeń, bo tak mi jakoś wyszło. Nie chodzi mi o standardową karę dla gracza za " odwalanie", ale o znacznie surowsze potraktowanie ze względu na charakter poszkodowanego jako pracownika frakcji, a także graczy mających w danym momencie wydłużony znacznie czas oczekiwania na pomoc ze strony pogotowia, gdyż do wezwań musieli udać sie ratownicy znacznie bardziej oddaleni.
 7. MjolnirThor

  Cena dotyczy wszystkich czy pojedynczego egzemplarza?
 8. MjolnirThor

  Aha, czyli można uznać, że podstawy są. :)
 9. MjolnirThor

  Czy można jeszcze raz wrzucić powód anulowania podania przez niejakiego Nycer-a na forum? Chciałbym zobaczyć czy mam podstawy do odmowy udzielania pomocy w przypadku zgłoszenia.
 10. MjolnirThor

  Gratulacje za 10*!! Co dalej- przejęcie innej firmy? Idziecie jak burza!!
 11. MjolnirThor

  Wspólnie z Pyrsonem doszliśmy do takiego czegoś: rozbudować funkcje życiowe graczy o jeszcze jedną. Mamy teraz zmęczenie i zdrowie, przy czym zdrowie możemy poprawić jedząc a zmęczenie wypiciem kawy lub odpoczynkiem ewentualnie skorzystać z hotelu. Proponujemy zmienić to na zmęczenie, głód i zdrowie. Zmęczenie jak obecnie zbijamy kawą lub odpoczynkiem, głód odwiedzając knajpki, budki z jedzeniem lub automaty, natomiast zdrowie mogłoby być poprawiane tylko i wyłącznie poprzez usługi pogotowia lub odwiedziny w szpitalu, przy czym te drugie płatne tak jak tańsza usługa pogotowia czyli 100$. Obniżanie poziomu zdrowia byłoby zależne od poziomu zmęczenia i głodu- im bardziej gracz zmęczony lub ( i) głodny, tym poziom zdrowia szybciej spada, a przy uzupełnionych tych dwóch czynnikach na maksa, zdrowie spadałoby proporcjonalnie do zmęczenia. Rozwiązanie to pozwoliłoby urealnić nieco rozgrywkę, o ile wprowadzenie go nie byłoby zbyt kłopotliwe.
 12. MjolnirThor

  Jeśli ktoś uważa za normę " rzucanie mięsem" to proszę mi wybaczyć, ale według mnie osoba taka nie ma po prostu do powiedzenia absolutnie cokolwiek interesującego. Kaleczenie języka poprzez używanie wulgaryzmów i wtrąceń pochodzących z innych języków oraz spolszczonych wyrażeń powinno być karane i to surowo. Tłumaczenie, że jest to swego rodzaju " nowomowa" jest idiotyczne- takie sposoby porozumiewania się możecie uskuteczniać w swoim towarzystwie gdziekolwiek jesteście tylko między sobą, ale nie na forum publicznym a za takie uważać należy forum naszego serwera. A jeżeli nie podoba się Wam nasz język ojczysty w postaci takiej jakiej uczono, przynajmniej mnie, kilkadziesiąt lat temu, to pora zmienić otoczenie na bardziej otwarte na tego typu rzeczy. Tylko gdzie takie znajdziecie? Ja osobiście też przeklinam, ale nigdy nie odważyłbym się na coś takiego w rozmowie z człowiekiem, którego znam jedynie " z widzenia" lub, co chyba gorsze, ze świata wirtualnego. Są sytuacje, w których siarczyste " k...a" lub " ja p....ę" rzeczywiście rozładowują nieco napięcie wynikające z tejże sytuacji, ale jeśli tutaj na serwerze nie potraficie sobie bez tego poradzić, to współczuję Wam waszej ułomności w życiu realnym. Jeśli kogokolwiek uraziłem- przepraszam. Nie było to moim zamiarem, ale przynajmniej będę wiedział kto jest kim.
 13. MjolnirThor

  Podniesienie limitu posiadanej wirtualnej gotówki na koncie do ceny najdroższego możliwego do zakupu domu. Możliwość sumowania wartości posiadanych nieruchomości( lub chociaż ich wartości w Agencji Nieruchomości) do możliwości zakupu pojazdów, tzn. 10 domów o wartości 250k= 1 dom o wartości 2,5kk i dla nich takie same limity posiadanych pojazdów. Rozpisanie w miarę dokładne przewinień podlegających ukaraniu mutami i banami. Nie może być tak, że admini różnie interpretują poczynania graczy. Jesteśmy równouprawnionymi graczami i kary powinny być równe dla wszystkich przekraczających postanowienia regulaminu. W zależności od " ciężaru" bana umożliwić co najmniej jedną apelację i unbana. Kary powinny dotyczyć również adminów, którzy wystawiają je dla żartów lub brak możliwości cofnięcia kary " mute" poza prośbą policjanta w trakcie kontroli. Za przekleństwa lub inne nieregulaminowe wpisy na chacie teamowym wyciągać konsekwencje tylko na wniosek osób " poszkodowanych". Jak napisał jeden z moich " przedmówców"- to co dzieje sie na chacie teamowym jest widoczne tylko dla członków firmy lub frakcji, a to, że admini widzą to również nie oznacza, że ma to negatywny wpływ na wszystkich graczy. Informacje uzyskane z " podglądania" chatu teamowego nie mogą być wykorzystywane w jakikolwiek sposób przez adminów do własnych celów. Wyznaczyć spośród adminów minimum dwie osoby odpowiedzialne za różne działy, tzn. przynajmniej dwóch adminów z równorzędnymi uprawnieniami do prowadzenia warsztatu, komisu, nieruchomości, itd. Nie może być tak, że czekamy po kilka dni na zakup domu czy pojazdu. Jak mi coś jeszcze zaświta w pacynie, to napiszę. Teraz walę w kimono, bo do roboty trza jutro wcześnie wstać.
 14. MjolnirThor

  Zgodnie z zapowiedzią uruchamiam ponownie temat. Skontaktuję się z moim poprzednikiem i postaram się uzyskać informację na temat stanu konta, a także poprosić o dokonanie przelewu na moje konto. Za ostatni event należy zwrócić pieniądze Pyrsonowi ponieważ z jego prywatnego konta poszły pieniądze na nagrody( 50/50 z Petrolem). Suma nagród to 1.158.750$, więc dla Pyrsona zwrot wynosi 579.375$. Obecnie na koncie jest kwota 300.000$, która wpłynęła od gracza RaveN. O każdej wpłacie i wypłacie będę informował Was piętro wyżej.
×