Skocz do zawartości

MjolnirThor

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana MjolnirThor w dniu 1 Luty

Użytkownicy przyznają MjolnirThor punkty reputacji!

Reputacja

1137 Doskonała

6 obserwujących

O MjolnirThor

 • Tytuł
  Huge Trucker
 • Urodziny 01.09.1969

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Ostatnie wizyty

1843 wyświetleń profilu
 1. MjolnirThor

  Będą mierzone czasy przejazdów? Jeśli tak, to ja dam 250k najszybszemu maszyniście, 150k drugiemu i 100k trzeciemu.
 2. MjolnirThor

  W związku z tym, że mamy graczy, którzy chcą nabić score, od tego tygodnia będę uzupełniał stacje tylko do normy lub w sytuacji, gdy któraś stacja zostanie wyzerowana.
 3. Najlepszego !!!

 4. MjolnirThor

  W związku z tym, że jednak nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu na zajmowanie się jednostką oraz przebywanie na serwerze tyle czasu ile chcieliby inni abym poświęcił, z dniem dzisiejszym jestem zmuszony do rezygnacji z zajmowanego stanowiska dowódcy JRG, co niektórym sprawi pewnego rodzaju przyjemność. Nie odbieram tego jako osobistą porażkę, a raczej jako swojego rodzaju doświadczenie, że w pewnych kręgach nie da się wprowadzić bardziej " ludzkiego" charakteru współistnienia na jednej powierzchni, choćby i wirtualnej. Decyzję co do dalszej mojej egzystencji w jednostce pozostawiam w gestii Administracji nie " namaszczając" jednak nikogo na moje stanowisko.
 5. MjolnirThor

  Dnia 26.01.2019r. wykonano przeglądy pojazdów służbowych JRG, za które zapłacono 5000$. Przeglądy są ważne przez 14 dni.
 6. MjolnirThor

  Otwieram rekrutację do JRG na stanowisko " Rekrut".
 7. MjolnirThor

  Pierwsze ogłoszenie dotyczące już bezpośrednio pracy w JRG. W dniu dzisiejszym, tj. 26.01.2019r., za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych do stopnia " sekcyjny" oraz na stanowisko " Ratownik- stażysta" zostają awansowani: - str. Diabełek, - str. LemoN, - str. Hashashin, - str. CaverN. Awans wiąże się z podniesieniem dotacji, zwiększeniem zapłaty za punkty akcji, zwiększeniem ilości score za godzinę służby oraz dostępem do samochodu gaśniczego Firetruck. Jednocześnie oznajmiam, że od nowego naboru każdy nowo przyjęty ratownik będzie przechodził szkolenie oraz ścieżkę awansów według ustalonego schematu. Dowódca JRG: starszy brygadier Thor69.
 8. MjolnirThor

  Rozliczenie za okres 18-26.01.2019r. 1. Thor69 - 27.869$/ 165 sc 2. Diabełek - 38.953$/ 150 sc 3. LemoN - 11.148$/ 25 sc 4. Hashashin - 16.998$/ 65 sc 5. CaverN - 11.408$/ 25 sc Stan konta JRG po wypłacie uposażeń wynosi 126.924$ W obecnym okresie rozliczeniowym postanowiłem nie przyznawać premii uznaniowych ze względu na " rozpoznawczy" charakter obliczeń uposażenia.
 9. MjolnirThor

  Proszę ratowników JRG o wpisanie się na listę postaci oraz odniesienie się do propozycji wyliczenia uposażenia.
 10. MjolnirThor

  Nick: Thor69 ID: 29 Data wstąpienia do służby: 18.01.2019r.
 11. MjolnirThor

  Wczoraj wieczorem na serwerze miała miejsce sytuacja, w której zbanowałem dwóch graczy za użycie lenny-ego a trzeciego za niszczenie pojazdów innych graczy. Nastąpiło po tym wielkie poruszenie wśród oburzonych moim postępowaniem graczy po karach bana za lenny-ego, którzy uważali, że tak nie powinno się robić. Owszem- w Regulaminie serwera jest podany wykaz kar jakie można nałożyć za dane przewinienia i za użycie tego pokręconego symbolu ów Regulamin przewiduje upomnienie, następnie mute-y czasowe do tygodnia włącznie. Nie ma tam mowy o banach, ale... są to kary PRZYBLIŻONE i od admina zależy jaką karę na gracza nałoży. Jeśli po umieszczeniu takiego symbolu na czacie część graczy wpisuje: " ban", " bana mu" itd. to widocznie ukaranie tymże banem nie jest działaniem, które narusza jakiekolwiek etykiety. Wyszedłem tylko naprzeciw oczekiwaniom graczy. Poza tym- jeśli gracz posiada ID w granicach 80k a score równy 0 i na wstępie wali z lenny-ego, to, jak napisałem na czacie, nie wszedł sobie pograć tylko poodwalać. Gdyby później któremuś z oburzonych rozwalił pojazd, to krzyczelibyście o ukaranie go. Ale że nie chcę być przez niektórych graczy uważany za buca( tak mogłem wywnioskować z jednego z wpisów na czacie po całym zajściu, a nick sobie zapamiętałem) to dziś wieczorem odbanuję całą trójkę, jako iż zachowanie trzeciego ukaranego było konsekwencją bana dla jego dwóch, wątpliwej reputacji, ziomków. I proszę w czasie mojej obecności na serwerze nie truć mi tyłka wpisami na czacie lub jakimś niedozwolonym zachowaniem graczy- jeśli jakieś wpisy będą wulgarne lub obraźliwe to ja zadecyduję czy kogoś ukarać czy nie, a bez ss-ów dokumentujących owe zachowanie nie kiwnę nawet palcem. Nie mam zamiaru też kogokolwiek obserwować- chcecie ulgi dla odwalaczy, będziecie ją mieć. Nie zdążę kogoś ukarać, bo szybko opuści serwer? Gdy następnym razem wyrządzi Wam jakąś szkodę, to może zrozumiecie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Gracze, którzy zostaną odbanowani to: Marhew, truckers.com.pl_302 oraz Uchat3k. Te nicki i ID tez zapamiętam i jeśli kiedykolwiek zostanie napisana na nich skarga, o ile powrócą, to będzie to tylko i wyłącznie Wasza zasługa.
×