Skocz do zawartości
  Czatbox - 2681 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  MjolnirThor

  Moderatorzy serwera MTA

  Ostatnia wygrana MjolnirThor w dniu 11 Marzec

  Użytkownicy przyznają MjolnirThor punkty reputacji!

  Reputacja

  863 Wzorowa

  2 obserwujących

  O MjolnirThor

  • Tytuł
   dziadek
  • Urodziny 01.09.1969

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   [PTS]Thor69
  • Lokalizacja
   Częstochowa

  Ostatnie wizyty

  1166 wyświetleń profilu
  1. MjolnirThor

   Nick: Thor69 Okres czasu( od/do: 16.08-17.08.2018 Powód: Przedłużony weekend- nie będzie mnie 4 dni i mógłbym nie brać urlopu, ale strzeżonego itd., norma zrobiona.
  2. Wszystkiego najlepszego!!

  3. MjolnirThor

   Bo siedzimy razem, to i razem, po odpowiednio długich dyskusjach, podsuwamy jakieś-tam propozycje. Oczywiście nie to co powinienem nacisnąłem.
  4. MjolnirThor

   Proponuję ujednolicić system urlopów we frakcjach. Skoro mamy takie same lub zbliżone normy i wynagrodzenia, powinniśmy mieć również takie same możliwości odnośnie odpoczynku od pracy. Wydaje mi się, że czas 10 dni w miesiącu jest optymalnie najlepszym rozwiązaniem lub, jeśli już ktoś uważa, że za mało, dostosować urlopy do zajmowanego stanowiska.
  5. MjolnirThor

   Proponuję w końcu określić wymiar urlopu we frakcji, bo to co się dzieje to jakieś kpiny. Rozumiem, ze ktoś ma prywatne sprawy, ważne a jakże, ale jeśli w czasie urlopu przebywa na serwerze, to chyba raczej nie jest do końca prawdziwy powód urlopu. Jak w firmach czas urlopu powinien być określony w sekwencjach miesięcznych.
  6. MjolnirThor

   Jeśli można - Zaahain popraw ilość score przy moim nicku w rozliczeniach. Nie żebym się wcinał, ale niech już będzie według rang.
  7. MjolnirThor

   Matthias- nie pisz głupot. Za event z okazji Dnia Dziecka spytałeś tylko czy jest nadal aktualne i Pyra do dzisiaj czeka na twoją decyzję. Cavern- osobiście zainwestuję w Twoją nagrodę.
  8. MjolnirThor

   Odnośnie ładowności ciągnika siodłowego: jeśli ładowność naczepy wynosi 24 tony, a moc pociągowa ciągnika siodłowego( czyli jego ładowność ) 19 ton, to ile możesz załadować na zestaw? Tak się składa, że to ta mniejsza wartość ma znaczenie, a zazwyczaj jest tak ( w przypadku normalnego cyklu transportowego), że to ciągnik ma mniejszą " ładowność".
  9. MjolnirThor

   W niedzielę 3 czerwca zakończyliśmy trzydniowy event z okazji Dnia Dziecka. Suma nagród wypłaconych uczestnikom tegoż eventu wyniosła 1.765.000$, a graczy nagrodzonych było 7. Oprócz nagród za generalkę i poszczególne etapy uhonorowaliśmy niewielkimi przelewami także graczy, którzy na zakończenie eventu chcieli spróbować swych sił w wyścigu równoległym na trasie toru będącego ostatnim etapem zmagań eventowych. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za udział w evencie. Przy okazji następnego eventu organizowanego przez PTS Klub dołożymy starań aby nagrody były równie okazałe.
  10. MjolnirThor

   Jak zauważyliście dn. 19.05. z konta zostało przelane 250.000$ na konto NicoNicoNi występującego na serwerze pod dziwnym nickiem wyglądającym jak droga pijanego węża do jamy, w której pożera swoje ofiary, a to z racji zwrotu kosztów nagród z eventu z 11-ego maja. Ważną informacją dla nas wszystkich powinna być wartość maksymalna konta jaką możemy osiągnąć aby konto to wespół z moim kontem nie osiągnęło limitu dopuszczalnego i nie zostało wyzerowane. Razem z Pyrsonem( tym miśkiem od PTS Klubu) ustaliliśmy, że będziemy trzymać się kwoty około 5.000.000$. Nie dlatego, że sam posiadam przybliżoną kwotę( no może w realu taką bym uzbierał... po wygranej w Lotto i zaprzestaniu wydawania kasy na przygodnie spotkane panienki), ale z prostej przyczyny, że lepiej odnawiać co jakiś czas stan konta wpłatami od Szanownych Graczy aniżeli drżeć o nagle znikające wirtualne pieniądze. Tak więc najbliższa okazja do uszczuplenia stanu konta będzie już za kilka dni i wtedy możecie zasypywać mnie wpłatami. Dziękuję.
  11. MjolnirThor

   Ave- dam Ci 400 za wszystkie i płacisz za przesyłkę.
  12. MjolnirThor

   Twój nick:Thor69 Nick oskarżonego: na ss-ach jest widoczny Powód:taranowanie i utrudnianie wyjazdu do poszkodowanych Screen:,, Dodatkowe informacje: Stałem na dyżurze na wyspie LS-AP, gdy nagle gracz uderzył w ambulans z tyłu. Niestety nie zdążyłem zrobić ss-a bo kto by sie czegoś takiego spodziewał. Po uderzeniu ambulans obróciło o 180 stopni, co napastnik wykorzystał do wepchnięcia go pomiędzy murowane ogrodzenie i werandę jednego z domków na wyspie i zablokowanie go swoim pojazdem, uniemożliwiając tym samym wyjazd do wezwań widocznych na pierwszym ss-ie. Sekwencja ss-ów jest w odwrotnej kolejności do zdarzeń, bo tak mi jakoś wyszło. Nie chodzi mi o standardową karę dla gracza za " odwalanie", ale o znacznie surowsze potraktowanie ze względu na charakter poszkodowanego jako pracownika frakcji, a także graczy mających w danym momencie wydłużony znacznie czas oczekiwania na pomoc ze strony pogotowia, gdyż do wezwań musieli udać sie ratownicy znacznie bardziej oddaleni.
  13. MjolnirThor

   Cena dotyczy wszystkich czy pojedynczego egzemplarza?
  14. MjolnirThor

   Aha, czyli można uznać, że podstawy są. :)
  ×