Skocz do zawartości

Maksymo

Przemytnicy

Ostatnia wygrana Maksymo w dniu 3 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Maksymo punkty reputacji!

Reputacja

1279 Doskonała

4 obserwujących

O Maksymo

 • Tytuł
  Wszystko ma swoje Priorytety, wszystko ma swoje wady, zalety...
 • Urodziny 07.01.1999

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  61113204
 • Skype
  makszachcial4444

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Maksymo
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Ostatnie wizyty

1878 wyświetleń profilu

 1. Maksymo

  Nie ma sprawy, pińć złoty sie należy
 2. Cześć, myślę, że ekipa, która jest odpowiedzialna za nowy wygląd forum zasługuje na szczere podziękowania. Połączmy się w tym temacie i wszyscy niech napisza skromne ''Dziękuję!'' Myślę, że to ich ucieszy i zmotywuje do dokończenia prac na naszym forum. Ja zaczynam: DZIĘKUJĘ!
 3. Maksymo

  Wieś: Karmin Woj.: Wielkopolskie
 4. Maksymo

  Nick: @Maksymo Imię i nazwisko postaci: Maksymo Maksymilianowski ID postaci: 49103
 5. Maksymo

  Nocny wypad z chłopakami :D fot. Torrcik
 6. Maksymo

  Fajny wywiad ;)
 7. Maksymo

  Mój tata, choć nie znałem go długo to wiele się od niego nauczyłem. Kogo na PTS lubisz najbardziej?
 8. Maksymo

  Gratulacje, mam nadzieję, że godnie mnie zastąpisz :)
 9. Maksymo

  Wywiad z Maksymem
 10. Maksymo

  Antidotum
 11. Maksymo

  SIEMANEMANECZKO Tydzień dobry, Omega najwięcej zarobił znów. Jest to moje ostatnie ogłoszenie, więc pozostało mi wam wszystkim podziękować za tak wspaniały czas, to był zaszczyt pracować z tak dobrymi graczami. Pamiętajcie, żeby to co wspólnie osiągnęliśmy nie poszło na marne. Awanse: Omega przechodzi na stare stanowisko, bo jest kryzys, ale jak sytuacja się poprawi to obiecał mi, że wróci na Dobroczyńcę aby pomóc firmie, dziękuję! Premie: Premia za największą ilość zarobionych pieniędzy: Om_Ega Premia za największą ilość uzupełnionych dm3: Om_Ega Do zobaczenia, może kiedyś napiszę jeszcze jakieś ogłoszenie w barwach Petrol! :truck: :truck:
 12. Maksymo

  Polniak, dam ci ten zaszczyt i jutro mnie zwolnisz :D
 13. Maksymo

  Nick: Maksymo ID: 49103 Powód (opcjonalnie): Jest mi bardzo trudno to pisać, ale niestety z braku czasu muszę. Przez te 10 miesięcy szefowania Petrolem spotkałem bardzo wiele wartościowych ludzi. Na początku chciałbym podziękować moim zastępcom, że wytrzymali tyle ze mną. Polniak w sumie pierwszy został v-ce szefem, potem dołączył DarXe. Przez cały okres pracy wykonywali swoje zajęcia wzorowo. DarXe z racji, że jest mistrzem EXCELA, pomagał mi z wypłatami. Również też mi się przypomniało, jak pierwsze wypłaty robiłem po 2,5 godziny, ponieważ tabelkę na paliwo robiłem w Paincie, bo nie umiem zbytnio obsługiwać excela. Razem z DarXem obmyślaliśmy jak zrobić, by pracownikom pracowało się jak najlepiej, nowe premie itp. Polniak był od lżejszych prac, głównie od impulsów i od pilnowania porządku i kultury w gronie pracowników. Przez ten szmat czasu firma zyskała nową bazę, 2 poziomy firmy wyżej, kilka nowych pojazdów, całkiem ładną liczbę na firmowym koncie, najlepszych pracowników. Przez cały czas próbowałem odzyskać dawną chwałę Petrolu, mam nadzieję, że udało mi się to i byłem dobrym szefem. Chciałbym też ogromnie podziękować Karotowi za przekazanie mi pałeczki i również Machowi, bo razem podejmowali decyzję, gdyby nie oni to nigdy nie byłbym szefem najlepszej firmy na PTS. Wraz z odejściem z Petrol robię też przerwę od PTS. Niektórzy pewnie się ucieszą, ponieważ jest pewnie kilka osób którzy mnie nie lubią, ale to mnie w sumie nie obchodzi. Ci którzy chociaż troszkę mnie lubią to zawsze mogą się odezwać na GG, na Discordzie bo tam raczej co jakiś czas będę. Na forum też prawdopodobnie będę spoglądał. Ostatnia moja prośba do Ministerstwa firm jest taka, aby znaleźli godnego mnie następce, może nawet i lepszego. Pamiętajcie jednak, że to jest po prostu dłuższy urlop, kiedyś, jeżeli dadzą mi szansę, to wrócę na to stanowisko. Na dniach wrzucę do Trackera projekty różnych załadunków robionych w ramach naszego projektu z Karotem. Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękuję! Zwolnię się jutro rano po wyplatach.
 14. Maksymo

  ''Gdyby nie ja, nie mielibyście kogo nazywać rudym :E'' SPRZECIW! NicoNicoNii też ma rdzawy kolor włosów i od zawsze go rudzielcem nazywam :D
 15. Maksymo

  Ale nie chcę, aby los firmy ciążył na jednym pracowniku
×