Skocz do zawartości

Niventill

Gracze

Ostatnia wygrana Niventill w dniu 27 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Niventill punkty reputacji!

Reputacja

406 Wzorowa

3 obserwujących

O Niventill

 • Tytuł
  Bezwartościowy memiarz
 • Urodziny 29.07.2003

Kontakt

 • Steam
  niventillgejming

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  oddychanie
 • Nick
  Niventill
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

1926 wyświetleń profilu

 1. Niventill

  Przecież nie ma zadnych wynalazków xd
 2. Fajne te święta, darmowe wolne, można se siedzieć do 5 rano i jeść mięso - czego chcieć więcej?

  1. Fabio

   Fabio

   Niektórzy nie pojedzą mięsa, np. Naimad xD

  2. NaimadSh

   NaimadSh

   Ja po 7 latach mięso zacząłem jeść. 

 3. Niventill

  Taka aktualizacja, bo sporo się zmieniło:
 4. Niventill

  Dawno mnie tu kurczę nie było, a przy okazji zmusiłem się do przesiadki na Windows 10. Mało gierek, bo i tak gram tylko w MC i Cities xD.
 5. Niventill

  Fizyka gleby to chyba plan na następny wiek. xD
 6. Niventill

  Osada po kilku dniach napienia... I poszczególne budowle:
 7. Niventill

  Halo, halo. Jak już wiadomo postanowiłem wskrzesić mój serwerek - oczywiście jak na Wentyla przystało zdarzyły się pewne komplikacje, ale finalnie serwer udało mi się ustabilizować i żadnych bugów nie znalazłem. Rozgrywka względem poprzednich "edycji" nie zmieniła się w ogóle - a więc - teleport, home i ścinanie drzew i kilka pierdółek typu bramy, mosty itd. Wersja gry to 1.12.2 z powodu braku forge'a na 1.13 (a podobno ma być pod koniec grudnia) i elegancki spigot. IP to c2.mineserv.eu:22012 (tak, ten sam serwer).
 8. Niventill

  Serwer stoi bezczynnie od kilku miesięcy, a że i tak nie mam planów do NAGŁEGO WGRYWANIA MODÓW to zamierzam go zreaktywować enty raz i systematycznie opłacać, a może nawet pilnować i starać się nie nadużywać swoich przywilejów. No to ten, wersja 1.12.2 (bo dalej coś te mody ledwo, ledwo) i standardowo survival, a jakby ktoś był zainteresowany grą to fajnie jakby zaproponował jakieś pluginy.
 9. Niventill

  Kilka razy padły dobre słowa o GOODRAM - może warto byłoby zaopatrzyć się w ten ich dysk IRDM PRO? No i w testach wypada w świetnie, a przecież bardzo wysokie osiągi to rzecz obowiązkowa u wymagającego użytkownika komputera... A że to polska firma to nawet lepiej, hehe. LiQuidly, aż mi się smutno zrobiło jak tak zpunchowałeś mojego ssd'ka ;( (choć jego wybór był no, wymuszony mocno ograniczonym budżetem i promocją na ten dysk, a że potrzebne było mi chłodzenie...)
 10. Niventill

  Dysków SSD jest wiele - mogą różnić się interfejsem, technologią - SLC, TLC, MLC, a nawet głupim kontrolerem. Ciężko tako wybrać "najlepszy" model w rozsądnej cenie, więc zamiast wskazywania moich faworytów po prostu zaproponuję Ci przejrzenie testów znajdujących się na internecie (skomplikowane, co?). Ciekawe jest również to, że im wyższa pojemność takowego dysku - tym większa prędkość, ale po twoim aktualnym wyborze zgaduję, że niezbyt to odczujesz (różnica najbardziej odczuwalna jest między pojemnościami od mikrusów wzwyż, aż do 256GB, choć tyczy się to raczej starszych modeli). No, i żebyś przedwcześnie nie zachwycał się zaletami tych dysków - ich trwałość jest niższa od poczciwych twardzieli. Jak już sobie coś wybierzesz - w przypadku Windows 7 należy włączyć funkcję TRIM, a co do Windows 10 - jest ona natywnie wspierana i nie wymaga żadnych trudnych operacji wymagających chirurgicznej precyzji, no i sam boot trwa znacznie krócej w porównaniu do padaki Windows 7.
 11. Niventill

  Nick: Niventill Serial: D628DC5CFF78A2E36F361CB7FD99F6B3 Zbanował mnie: Karot Powód blokady: Wykorzystywanie bugów serwera. Wytłumaczenie: Aby uniknąć zbędnych powtórzeń załóżmy, że ta apelacja jest kontynuacją poprzedniej. Kontynuując wątek "czy tapowanie to bug?" pozwolę sobie zamieścić krótki tekst w spojlerze, w którym staram się udowodnić, że tapowanie nie jest bugiem czy też wspomagaczem. Zdaję sobie sprawę, że takie częste celowe ucieczki przed policją wiedząc, że mój pojazd jest znacznie szybszy nie są zbyt odpowiednie, aczkolwiek zapewniam, że najzwyklejsze poinformowanie mnie, że dalsze takie wybryki mogą zakończyć się banicją z pewnością poskutkowałoby. (Szczerze mówiąc nie wiem co do ma do powodu blokady, ale cóż). Niemniej jednak aby zapobiec następnym takim sytuacjom jestem w stanie nie uciekać motocyklem, a nawet go sprzedać, bo zakładam, że sporo osób nie pochwala mojego postępowania, a taką prostą czynnością jestem w stanie poprawić nastrój wielu funkcjonariuszy i graczy, a także niestety go zepsuć brakiem darmowych przemytów. Uważam, że ta krótka przerwa z pewnością dała mi do myślenia i postaram się nie doprowadzić do takiej sytuacji ponownie, bo zawsze miło wrócić na PTS po krótkiej przerwie, a zbędne szkodnikowanie służbom jest niestosowne i zbędne. (Jeśli ktoś zastanawiałby się dlaczego apeluję tak szybko - Karot pozwolił mi zrobić to wcześniej)
 12. Niventill

  1. Tak 2. Nie
 13. Niventill

  Nick: Niventill Serial: D628DC5CFF78A2E36F361CB7FD99F6B3 Zbanował mnie: Karot Powód blokady: Wykorzystywanie bugów serwera. Wytłumaczenie: W życiu nie przypuściłbym, że tapowanie (pochylanie się na motocyklu - znacznie zmniejsza opór aerodynamiczny, to samo można robić irl), które jest w grze od samego początku jest traktowane jako bug serwera, szczególnie, że nie jest zablokowane. Dodam, że u mnie tapowanie wygląda troszeczkę inaczej, ponieważ wspomagam się pedałami od kierownicy - gdyż najzwyczajniej w świecie jest to dla mnie wygodniejsze. Pomijam już sam fakt, że żaden administrator nie upominał mnie, że takie coś jest zabronione, bo tapuję nie od dzisiaj, a od -/+ 2 lat i nigdy nie było z tym żadnych problemów. Tym samym jestem zdania, że kara jest bardzo naciągana, a banujący nawet nie widział dokładnej sytuacji (nawet jeśli mnie obserwował). Dorzucam wycinek logów, żeby jakoś to zobrazować: klik. Bonus:
 14. Niventill

  no co ja mogę powiedzieć, taki trochę ORP Orzeł.
 15. Niventill

  Nick: Niventill ID: 7370 Score: 2340 Powód: Poniekąd znudzenie wożeniem ładunków, ale nie to jest głównym powodem. Jest nim to, że nowy regulamin firm wymaga zakupu 1 zestawu na 1 pracownika, a jak nietrudno się domyślić ja poruszam się zestawem prywatnym, toteż ułatwiam szefowi dogonienie z zestawami odejmując siebie. Okres pracy: 4 tygodnie Zwolniony 12.11.2018 o 12:14 bez kary.
×