Skocz do zawartości

Mirko

Gracze

Ostatnia wygrana Mirko w dniu 15 Lipiec 2016

Użytkownicy przyznają Mirko punkty reputacji!

Reputacja

189 Dobra

4 obserwujących

O Mirko

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Mirko

Ostatnie wizyty

724 wyświetleń profilu
 1. Mirko

  Ogłoszenia 5 Cześć Wypłaty rozdane, w tym tygodniu nasza firma wypadła bardzo dobrze . Walka o mój zestaw była zacięta i trwała do końca . Zestaw wygrywa Vaxinmotion, gratuluję tylko go nie katuj . Jestem zadowolony, że dwie osoby zdecydowały się pomóc finansowo firmie i poszły na rangę Darczyńcy . Wraz z tym napem Iwanem zdecydowaliśmy, że usuwamy system awansów w dalszym czasie będę się trochę opierał na czasie w firmie ale też na zachowaniu, angażowaniu w firme itp. Na dzisiaj to tyle ogłoszeń, powodzenia na drogach San Andreas
 2. Mirko

  Emett otrzymuje pierwsze ostrzeżenie za brak normy. Adrenaline i Gordon awansują na rangę Sprunkowca.
 3. Mirko

  Kupie dom warty 250k!
 4. Mirko

  @IwanRk to nap, dziękuje i pozdrawiam.
 5. Mirko

  Wszystkiego najlepszego napie!:hej:

  1. SeyL

   SeyL

   Dziękuję Mirko :banan::rofl2:

 6. Mirko

  Ogłoszenie 4 Hejka naklejka Wypłaty rozdane, dziękuję wam za waszą aktywność. Osoby które wygrały kolorowe światełka do zestawu firmowego to @domisieq oraz @N3rmo! Gratuluję panom, zgłoście się do mnie z kodem koloru jakiego chcielibyście mieć światełka. Zauważyłem, że dużo osób pyta mnie czy jest jakiś wolny Roadtrain. Stwierdziłem, że zorganizuję konkurs na mój piękny zestaw Cudo, które ukazane jest na poniższym ss, otrzyma osoba, która zarobi najwięcej $$$ pod F4 w tym tygodniu. To tyle na dzisiaj, powodzenia na drogach San Andreas
 7. Mirko

  N3rmo, domisieq awansują na Sprunkowca. Lucillus awansuje na Majstra Sprunków. wojtulekxd awansuje na Doświadczonego Sprunkowca.
 8. Mirko

 9. Mirko

  Ogłoszenie 3 Witam ponownie napy Mamy nowe zlecenie także lecimy z tematem Liczę na waszą aktywność, pamiętajcie, że za każdy kurs ze zlecenia 1k do wypłaty! Ja lecę wozić, bajoo!
 10. Mirko

  Ogłoszenie 2 Hejo Sprunki Na poczatek chciałbym powitać w zarządzie @KacperoXa, myślę, że szybko go nauczymy podstawowych rzeczy związanych z zarządzaniem firmą Wypłaty rozdane, dziękuję za waszą aktywność. Mam nadzieję, że uda nam się w najbliższym czasie skompletować skład i wspinać się jeszcze szybciej do góry Szczególną uwagę chciałbym zwrócić na temat pojazdów nieprzydzielonych, w tym tygodniu posypały się ostrzeżenia. Jeżeli utopicie bądź porzucicie takowy pojazd to proszę was abyście chociaż napisali do kogoś z zarządu lub poinformowali o tym w odpowiednim temacie. Na tą chwilę to tyle ogłoszeń, powodzenia na drogach San Andreas
 11. Mirko

  Nick: Hubix Okres pracy: 27.05.2018- 7.07.2018 Powód: 9. Pracownik zostaje zwolniony, gdy dwa razy z rzędu nie wykona odpowiedniej ilości dostaw (lub zarobionych pieniędzy) w okresie rozliczeniowym. Zwolniony o godzinie 9;15 bez kary score.
 12. Mirko

  Zykfrydes, Barteks, superbiceps123 awansują na Sprunkowca. Hubix otrzymuje ostrzeżenie za brak normy a to skutkuje zwolnieniem.
 13. Mirko

 14. Mirko

  Amigo( @jeros32) otrzymuje pierwsze ostrzeżenie za porzucenie pojazdu nieprzydzielonego i nie poinformowanie o tym zarządu w odpowiednim do tego temacie. Od wypłaty zostanie odcięte 1k.
×