Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  Linshi

  Gracze

  Ostatnia wygrana Linshi w dniu 13 Lipiec 2017

  Użytkownicy przyznają Linshi punkty reputacji!

  Reputacja

  1092 Doskonała

  9 obserwujących

  O Linshi

  • Tytuł
   Starszy Ratownik

  Kontakt

  • Gadu-Gadu
   58978529
  • Skype
   linshi.terror
  • Steam
   linshi

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   Linshi
  • Lokalizacja
   Gdańsk

  Ostatnie wizyty

  2658 wyświetleń profilu
  1. Linshi

   Gracz nieodpowiednio się zachowywał, przeklinał, wyzywał, odwalał i wykonywał DM.
  2. Linshi

   Pracownicy BH i podejrzana niebieska furgonetka. Obóz BH na lotnisku lekko zmienił swoje ułożenie.
  3. Linshi

   Aktualizacja • Całkowicie zmieniono wygląd poradnika, poprzez dostosowanie go do nowego forum i zmiany estetyczne. • Dodano nową zakładkę Rangi autorstwa @Wersjon, za co bardzo mu dziękuję. • Dodano nową firmę Shafted Appliances. • Przeniesiono firmę WeisBier INC. do archiwum. • Przeniesiono firmę Sprunk Trans Inc. do archiwum.
  4. Linshi

   Taras domu w El Quebrados prowadzi do hali, pod którą znajduje się drugi policjant. Ktokolwiek tam był, prawdopodobnie uciekł tędy. Czy policja może uzyskać dostęp do monitoringu ze szpitala w FC i przesłuchać jego obsługę?
  5. Wszystkiego najlepszego!

  6. Linshi

  7. Linshi

   To prawdopodobnie kuter, którym podejrzani uciekli z doków LS W poszukiwaniach pomógł detektyw - @Marquiez
  8. Linshi

   Łódka ze zdjęcia powyżej wypłynęła z Bayside Marina. Na pokładzie znajduje się dwóch ludzi z szarego Premiera. Lotnisko LS obfitowało dzisiaj w dowody. 8 podejrzanych tutaj, 2 na łódce, 2 w Bayside Marina. Okazuje się, że jest ich więcej i wszyscy ze sobą współpracują. Enforcery z rejestracją "BH Secu".
  9. Linshi

   Na miejscu trwa interwencja policji. Przy tym samym barze co ostatnio stoi motocykl wraz z właścicielem. Policja przesłuchuje również sprzedawcę. Czyżby miał on coś wspólnego z całą tą sytuacją? Czy po prostu właściciele motocykli uwielbiają jego jedzenie? "Policja" postanowiła przesłuchać również osobę, która znajdowała się w pobliżu czarnego Burrito parę screenów wyżej. Szary Premier odnaleziony w Bayside Marina, wraz z nim czwórka podejrzanych. Jeden z nich znajduje się obok łódki. Rejestracja Premiera to BH Secu, może wskazywać to na przynależność tych osób do jakiejś grupy ochroniarskiej. (secu - security - ochrona). Być może ktoś wynajął ich do ochrony? @edit "Policja" z szarego Enforcera, która przesłuchiwała osobę przy tamie okazała się być wspólnikami ludzi z szarego Premiera z Bayside Marina. Rejestracje obu pojazdów były takie same. "BH Secu". Czy policja przesłuchała pracownika banku, ochroniarza z banku, sprzedawcę w restauracji i motocyklistę obok restauracji? Jeśli tak, to czy można zobaczyć raporty z tych przesłuchań? @edit2 W restauracji pracuje inna osoba. Porównanie jej wyglądu z przed i po napadzie pokazuje, że przez ten czas zmienił się jej pracownik. Czy ma to związek z grupą przestępczą?
  10. Wszystkiego najlepszego!

   1. Lipazy

    Lipazy

    No dzięki dzięki :D

     

  11. Linshi

   #13 Zakończone - Wygrał @Om_Ega
  12. Nick gracza: Linshi Numer zakładu: 8 Wybrany typ: 2 Wkład własny: 30.000$ Czy akceptujesz zasady przedstawione przez autora tematu? Tak Niestety tym razem się nie udało. Zapraszam do dalszej gry!
  13. Linshi

   Ja pogrywam w R6S. Mój nick na Uplayu to Linshi3 Możesz mnie dodać to coś tam pogramy Jeśli chodzi o rangę - w okolicach golda, aktualnie jej nie mam, bo nie grałem parę miesięcy
  14. Linshi

   O kurde, nawet nie wiedziałem o czymś takim :o
  15. Linshi

   To prawda, do tej pory chyba nie zdarzyło im się zepsuć jakiejś aktualizacji. W plikach gry znaleziono śnieg i są pogłoski, że w 6 sezonie pojawi się śnieżna część mapy, tak jak teraz pustynna
  ×