Skocz do zawartości

MaveR

Gracze

Ostatnia wygrana MaveR w dniu 13 Kwiecień 2016

Użytkownicy przyznają MaveR punkty reputacji!

Reputacja

1136 Doskonała

O MaveR

 • Tytuł
  versatile
 • Urodziny 19.12.1995

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MaveR
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

18721 wyświetleń profilu
 1. Zdrówka!

  1. MaveR

   MaveR

   Dzięki, stary napie! :)

 2. Najlepszego Maver :P

  1. MaveR

   MaveR

   Dziękuję bardzo. :)

 3. Najlepszego MaveR mordko

  1. MaveR

   MaveR

   Dziękuję bardzo. :)

 4. Wszystkiego najlepszego!

  1. MaveR

   MaveR

   Dziękuję bardzo. :)

 5. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :)

  1. MaveR

   MaveR

   Dziękuję bardzo. :)

 6. Najlepszego Maverku ;D

  1. MaveR

   MaveR

   Dziękuję bardzo. :D

 7. Wszystkiego najlepszego mAVErze! :)

 8. MaveR

  Poszukiwani oprawcy Jacoba Smolinsky'ego zostali zatrzymani. Przebywali na terenie opuszczonego zakładu w centrum San Fierro. Policja nie podaje, jakie fakty zostały odkryte podczas przesłuchania. Zostaną one najprawdopodobniej, kiedy nie będą szkodziły podczas trwającego procesu. _________________________ Bardzo Wam wszystkim dziękuję za takie zaangażowanie się w event. Szczególne podziękowania kieruję w stronę osób, które drogą dedukcji docierały do tropów, czy też ustalały, co mogło dziać się dalej na podstawie wcześniejszych ustaleń. Nie chcę faworyzować tutaj nikogo, ale szczególne słowa uznania kieruję w stronę graczy: ManiaK, Linshi, Niventill, Koleshka. Kombinowaliście w dobrym kierunku, fajnie wczuliście się w dyskusje na temat śledztwa. _________________________ Żeby rozjaśnić Wam wszystkim, jaki scenariusz był przeze mnie realizowany w 1 etapie eventu - udostępniam mój tekst. UWAGA: Treść może być nieodpowiednia dla niektórych osób ze względu na ewentualne drastyczne sceny, które zostały opisane. Kolejne podziękowania dla osób, które podjęły się przeczytania całości. :) Odnośnie nagród: proszę o zgłoszenie się na serwerze wszystkich osób, które udzielały się w temacie przeznaczonym do rozwiązania zagadki. Temat, w którym prowadziliście dyskusję zostanie jeszcze otwarty przez jakiś czas - do ewentualnych pytań, zgłoszeń, etc.
 9. MaveR

  Policja otrzymała wezwanie do opuszczonego budynku znajdującego się na terenie przemysłowym w San Fierro. Po otrzymaniu sygnału do akcji zostały wezwane specjalne wydziały policji, które zjawiły się na miejscu błyskawicznie. Element zaskoczenia był dla poszukiwanych gwoździem do trumny - nie mieli już żadnej drogi odwrotu. Nie posiadali również przy sobie żadnej broni, którą mogliby zagrozić. Ujęte dwie osoby okazały się być tymi, których szukano - Juri Stankić i James Hole. W najbliższym czasie zostanie udzielona konferencja prasowa policji, na której powinny zostać przedstawione ostateczne fakty, które doprowadzą do rozwiązania zagadki zaginięcia oraz zamordowania Jacoba Smolinsky'ego oraz nagrodzenie osób, które pomagały w procesie śledczym.
 10. MaveR

  Policja nie zabezpieczyła żadnych śladów opon, który znajdowałyby się w pobliżu ostatnich odkrytych śladów butów podejrzanych. Ślady urwały się po wejściu na zielony teren przed złomowiskiem.
×