Skocz do zawartości
  Czatbox - 2681 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  Prezes114

  Gracze

  Ostatnia wygrana Prezes114 w dniu 19 Listopad 2017

  Użytkownicy przyznają Prezes114 punkty reputacji!

  Reputacja

  476 Wzorowa

  2 obserwujących

  O Prezes114

  • Tytuł
   Huge Trucker
  • Urodziny 10.04.2002

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   Prezes
  • Lokalizacja
   Wałbrzych

  Ostatnie wizyty

  1486 wyświetleń profilu
  1. Prezes114

   Witam nazywam się Dawid, mieszkam w Wałbrzychu, aktualnie 16 lat. Od września idę technikum. Interesuję się transportem ciężarowym i autokarowym. W przyszłości chiałbym zostać kierowcą autobusu. Przemierzać tysiące kilometrów za kierownicą autobusu wraz z pasażerami. Lubię angażować się w rózne tematy. Na codzień prowadzę raczej aktywny tryb życia, ćwiczenia i takie rózne. Lubię współpracować, czy to przy grze w piłke czy przy pracach związanych np. z Serwerem. Na PTS znalazłem się w kwietniu 2016r. Pracowałem w wielu firmach i frakcjach. Dosyć spory czas temu byłem szefem firmy Sprunk Trans Inc. Staram się rozwijać firmę w jak najlepszym kierunku. Od paru dni wracałem na PTS i mam chęć podjęcia pracy. Opinię na serwerze mam nienaganną, nigdy nie wpływały na mnie żadne skargi, raz zostałem zbanowany ale to przez małe nie porozumienie z mojej strony. Nie wchodzę w zbędne kłotnie z graczami staram się rozwiązać takie sprawy polubownie.Aktualnie posiadam 2494 score a moje ID to 54001 nick Prezes114. W wolnych chwilach lubię pograć w różne inne gry takie jak Euro Truck 2 czy Dead by Daylight. Często poznaje nowych ludzi. W skrócie opisałem to co najważniejsze o mnie. Liczę na pozytwne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam Dawid/Prezes114
  2. Ogarnia ktoś może audiocity a dokładniej usuwanie wokalu? Help me!

   1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
   2. Prezes114

    Prezes114

    W sensie był tak wyciszony

     

   3. Fabio

    Fabio

    A nie ma w necie wersji karaoke?

   4. Prezes114

    Prezes114

    Mamy taką ale jest w konieczności

     

  3. Najlepszego Szwagier! Więcej score, grubszego portfela, willi i wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz!

   1. Prezes114

    Prezes114

    Oj cza opic! Dzięki Szwagier

   2. Prezes114

    Prezes114

    Oj cza opic! Dzięki Szwagier

  4. Gratulację Grzanek! :D

  5. Prezes114

   Temat nie do dyskusji ale żeby miało to jasność nie lepiej dodać możliwość kupna np, 2 kubków kawy i tak zbijania zmęczenia? Wygląda to w miarę normalnie niż takie o nagłe zbicie zmęczenia. Oraz opcja pasuje dla wszystkich graczy więc można przenieść się z tym do Trackera :)
  6. Prezes114

   Nick: Prezes114 Powód: Brak czasu co powoduje niedopatrzenia i pomijanie ważnych dla służby czynności, nie chcę być złym policjantem wiec oddam te miejsce dla kogoś kto będzie miał go więcej i da przykład prawdziwego policjanta na PTS.
  7. Prezes114

   Nick: Prezes114 Czas: Od 20,02,2018 do 25,02,2018 Powód: Współorganizacja Akcji ratowniczo-edukacyjnej (1 pomoc) ostatnie dni czyli zakończenie akcji i najwięcej roboty, przepraszam że biorę tak nagły urlop lecz muszę.
  8. Prezes114

   Prezes* Jak sprawdziłeś że nie masz upomnienia? Do czego mam się przyznać? Powiedz mi bo sam nie wiem do jakiego czynu mam się przyznawać, oszustwo? Nic takiego nie miało miejsca a twoje zachowanie na pewno nie wskazuje na grzecznego gracza, po samych logach widać że byłeś mutowany i specjalnie uszkodziłeś pojazd innego gracza bijąc go własnoręcznie. Jeżeli nazywasz mnie kłamcą? Po tym bo możliwe że nie miałeś upomnienia, błędy zdarzają się każdemu człowiekowi, lecz myślę że takowe upomnienie wcześniej otrzymałeś.
  9. Prezes114

   "Policjant wykorzystał to, że jestem nowym graczem i chciał mnie oszukać" Witam, obowiązkiem "nowego gracza" jest zapoznanie się z regulaminem serwera jak i przeczytaniu informacji zawartych pod F9, Jeżeli byś to zrobił na pewno nie niszczył byś pojazdu innego gracza. Przez cały czas mojej służby widziałem Cie na serwerze i bodajże nie raz byłeś kontrolowany, więc mam 100% pewność że upomnienie otrzymałeś. Proszę Cię jeszcze o podanie twojego score. Oszukać nowego gracza? Zobaczmy jakie mam z tego + i - + - Kara od Generalnego Inspektora możliwe zwolnienie. Inny pogląd graczy na mnie. "Oszust" Dlaczego + nie ma? Kasa czy score nie idzie do mnie nic z tego nie mam. Wiec nie mam potrzeby oszukiwać "nowych graczy" Pozdrawiam #EDIT: Zapytam jeszcze, dlaczego napisałeś odwołanie w niedziele jeżeli otrzymałeś mandat w piątek?
  10. Prezes114

   Nick: WELNIANY ID postaci: 87979 Wysokość zaległego mandatu: 40min więzienia, x2 = 80min więzienia. Dowód: https://imgur.com/a/NTmyR
  11. Prezes114

   Nick: Prezes114 Okres czasu: 30.01 > 04.02.18r (włacznie) Powód: Brak czasu, problemy z internetem
  12. Prezes114

   (Gej xD) dobry napcznik polecam pozdrawiam Feniksa yt hehe
  13. Prezes114

   Nick: Prezse114 Okres Czasu: Od dziś do niedzieli (włacznie). Powód: Kiepsko z czasem, będę wbijał jak znajdę trochę wolnego lecz z normą może być problem.
  14. Prezes114

   http://diablochairs.com/modele/ Polecam! Oglądnij też film poniżej, bardzo dobrze opisuje wszystko :D
  ×