Skocz do zawartości

DonQ

Gracze

Ostatnia wygrana DonQ w dniu 1 Maj 2017

Użytkownicy przyznają DonQ punkty reputacji!

Reputacja

347 Wzorowa

3 obserwujących

O DonQ

 • Tytuł
  Huge Trucker
 • Urodziny 08.10.1999

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Honolulu

Ostatnie wizyty

2000 wyświetleń profilu

 1. DonQ

  Nick: DonQ ID: 852 Data dołączenia: 16.11.2018
 2. Siemka, mam na imię Kacper i mam 18 lat :). Skończyłem Liceum o profilu Policyjnym. Z normą myślę że nie będę miał problemów. Regulamin i wgl znam bo miałem już okazję pracowania w tej firmie i to nie jedną. Na chwilę obecną posiadam +4100 score ale ciągle rośnie :D.
 3. Ty byś zmienił sygnature bo moim szefem nie jesteś :E

  1. DonQ

   DonQ

   Tradycję trzeba trzymać, na serwerze nic się nie zmieniło i na moim profilu też xD

  2. Cudak

   Cudak

   Uroił sobie, że jest szefem najlepszej firmy

  3. Crevan

   Crevan

   @Cudak wszyscy tu mają urojenia, hehehe

 4. DonQ

  Serwer nie wie co wprowadzić od paru lat nowego to wprowadzają kary, by gracze jak że zacnego serwera PTS nie nudzili się i z większą chęcią wracali, na swój wymarzony serwer. xDDD Moim zdaniem jeśli już się pojawia taki punkt to pierw go ogłośmy a nie robić szopkę i dawać punkt i kare, to jest śmieszne xD Gdzie jest stary PTS? Gdzie są starzy Administratorzy którzy chociaż coś robili dla tego serwera. xD Skoro jest załadunek na bazie, to chyba można ładować przemyty bo są w tej kategorii xD To jest w ciul śmieszne xDD Kiedyś nie takie rzeczy się działy i gracze milej spędzali czas nie było żadnych sapów, teraz nowa administracja nic nowego nie ma to i graczom się aż nie chce grać a po takich śmiesznych sytuacjach jeszcze bardziej.
 5. DonQ

  Nick: DonQ ID: 852 Score: 4100 Powód: Chcę spróbować sił w innej firmie :D. Okres pracy: 4 tyg Zwolniony 12.11.2018 o godzinie 11:23 bez kary.
 6. DonQ

  Kiedyś było mówione za starych czasów "gracz który miał bana, nie dostanie się do Policji ani administracji" czy taka opcja dalej funkcjonuje ? :D. Jest możliwość zrobienia takiego czegoś jak to w realnym życiu jest, tankowanie pojazdu że nie trzeba w nim siedzieć, np pojazd się tankuje a my poszliśmy coś zjeść. I takie pytanie tygodnia, kiedy Naimad zostanie szefem PD?
 7. DonQ

  Kupię dom wart 1kk w FC !!
 8. DonQ

  @DonQ
 9. DonQ

  Chciałem coś sprostować, stałem na rozładunku, ty mi wbiegałeś w naczepę więc nie wiem w czym problem ? jak ciebie niby rozjechałem jak stałem w miejscu? A to się da naczepą kogoś przejechać? Nie wiem w czym problem miałeś i nie mogłeś chwili poczekać? A jeśli tak już pragniesz wymyślać, to mogłem ci już nawet dać ten hajs, a nie płakałeś o nie wiem co, czego nie zrobiłem lel. Ciekawe dlaczego po 2 minutach wezwałem PD i stojąc w moim okręgu olałeś to mówiąc że nie musisz mnie naprawiać skoro to twoja praca i sobie pojechałeś. No okey okey rób tak dalej, bądź dalej pewny tak jak pewien gracz z Policji :).
 10. wszystkiego najlepszego napie :V

 11. DonQ

  Gra ktoś jeszcze w to ? Szukam ludzi do składów ;3
 12. DonQ

  Dom :D Łuków/Lubelskie
 13. DonQ

  Inni gracze otrzymują max jedna szansę to po co takiemu +10? Szansa jak i tak oleje ją jak to zawsze robil, na Nie.
 14. DonQ

  Nick: DonQ ID: 852 Score: 4k Okres pracy: 22.05.2018-17.06.2018 Dzięki za pomoc! Jak znajdziesz trochę czasu to zapraszam ponownie :). Zwolniony o godzinie 16:21 //ReD
 15. DonQ

  Prowadziłem nie jeden serwer, również pomagałem w różnych rzeczach, więc nic nie powinno mi być obce, więc no mogę pomóc dlaczego nie? :p
×