Skocz do zawartości

Amigo

Gracze

Reputacja

184 Dobra

1 obserwujący

O Amigo

 • Tytuł
  Amigo
 • Urodziny 03.02.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Amigo
 • Lokalizacja
  Daleko

Ostatnie wizyty

941 wyświetleń profilu
 1. Amigo

  Nick z gry:Amigo ID postaci: 58032 Imie i nazwisko:Jeremiasz Brucie
 2. Amigo

  Nick Amigo ID 58032 Powód: Proste, znudzenie. Bez sensu jest trzymać siebie na sile. Stalion dzięki ci ze dałeś mi szanse, mój pierwszy raz w Petrol okazał się jak dla mnie Najlepsza firma DarXe pożyczkę spłacę dobrze o tym wiesz tez dzieki za zaufanie. Zestaw na bazie 100% paliwa Mam nadzieje ze kiedyś kiedyś będziemy razem pracować Pozdrawiam Amigo Zwolniony z karą 300 score - zwolniłeś się, a miałeś przepracowane 3 z 4 okresów rozliczeniowych (2 z wyrobioną normą).Kara 4 dni minie 5 IX w środę o godzinie 20:57.
 3. Amigo

  W wyniku braku neta mój pojazd rt + cysterna został porzucony w miejscu Hangar .
 4. Amigo

  Nick. Amigo. Powód. Szef wie. Chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić cala ekipe. 3majta się //Zwolniony o godzinie 20:08 z karą 20% score, do zobaczenia :D
 5. Amigo

  Wkradł się mały błąd haha :E
 6. Amigo

  Linshi
 7. Amigo

  Kiedy chcesz sobie zrobić fotkę ale ktoś przeszkadza :E https://imgur.com/a/mgVL27E Chwila spokoju :D Ambu <3 https://imgur.com/a/EfPAUqx
 8. Nabór do Pogotowia zostal Otwarty. Pisz podanie a będziesz Lekarzem bez Studiów :E

  1. NexuS

   NexuS

   przyjmujemy bez matury!!

  2. NicoNicoNii
  3. ZioMaL

   ZioMaL

   Właściwie to nie lekarzem a ratownikiem medycznym

 9. Amigo

  Siemaa. Nick Amigo Id Postaci 58032 Okres pracy: Ponad 1 miech powód: Sklad sie rozsypał i do tego kryzys. Dziękuję ci Rezik za danie mi szansy, chyba wykorzystam ją w 100%. Wracam do Pogo na stare smieci paa;Powodzenia!!! :) Zwolniony o 16:17, powodzenia w dalszej karierze!
 10. Amigo

  Polak333 ja sam odbieralem haha :E
 11. Amigo

  Dozeji dla mnie możesz przelać hihi :E
 12. Amigo

  Seyl gratki
 13. Amigo

  Twój nick: Amigo Nick funkcjonariusza: Mirko Data otrzymania mandatu:data postu Powód nałożenia mandatu: Utrudnianie. Kwota:6k 15sc 15 min paki Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/cDRg8 Twoje wytłumaczenie: Jeździłem sobie po mapie, i patrze ze gracz Mavik jedzie za mna no to go puściłem i jechałem sobie za nim , później go wyprzedzałem a później znowu za nim, ja sobie pojechałem w inna stronę a a kolega w druga, nagle patrze Mirko go zatrzymal i daje mu mandat.. później przyjechał po mnie.. na jakiej podstawie wystawił mi mandat ? to już nie można przez parę km jechać za kimś ?
×