Skocz do zawartości

drftmn

PTS Klub

Ostatnia wygrana drftmn w dniu 2 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają drftmn punkty reputacji!

Reputacja

746 Wzorowa

9 obserwujących

O drftmn

 • Tytuł
  Huge Trucker
 • Urodziny 20.12.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Białystok

Ostatnie wizyty

4995 wyświetleń profilu

 1. drftmn

  Nie tylko karta graficzna na to wpływa, więc obawiam się, że nie.(mi na zwykłej karcie takie ENB nie chodzi płynnie) Z resztą, większość ludzi używa takich ENB tylko do zdjęć, bo gra na nich często jest bardzo niewygodna.
 2. drftmn

  Pojawiły się zdjęcia z gali...
 3. drftmn

  To co może jakieś szybkie propozycje po oficjalnym starcie(zapraszam do dyskusji) 1) Zmiana klawiszologii Osobiście(hehe rejestracja w 2016 co ty wiesz o serwerach truck) uważam, że pewne klawisze używane na SAMPie mocno kolidują z rozgrywką i wygodą dlatego proponuje: - 2+E na silnik oraz 2+LPM na światła; -Kierunkowskazy na , oraz . albo [ i ]; 2) Wygląd paneli Ja rozumiem, że zapewne zależy wam na prostym dostępie do serwera, lecz nie uważam za wielki trud wyposażenie graczy w customowy plik tekstur, dzięki którym poprawi się jakość serwera, będzie możliwa łatwiejsza zmiana tekstur, czy też pojawi się możliwość wgrania znaków drogowych. Oczywiście da się to zrobić bez tego pliku, lecz tu nie mam większego pomysłu. [Hejt alert] rozumiem że komuś taki styl serwera może przypominać dzieciństwo i stare serwery ale chyba każdy kto ma te wspomnienia wie, jak szybko takie serwery upadały jakie miały community i opinie wśród innych. 3) HUD Szybka sprawa, usunąć customowy HUD(według mnie jest zdecydowanie za duży i zbyt zwracający na siebie uwagę). Uważam że zestaw podstawowego huda z paskiem głodu w zupełności wystarczy. 4) Większa swoboda rozgrywki Nie wiem czemu ale odniosłem wrażenie, że jestem zmuszony odgrywać w pewnym sensie RPG od samego startu. Zaczynam od jakiegoś rumpo, jestem zmuszony jeździć z takimi a nie innymi ładunkami i rozwijać postać. Czy nie byłoby lepsze dać możliwość swobodnej jazdy pojazdem "z respa"? Nie grałem na PST ale nie przypominam sobie żeby było dużo serwerów truck na SAMPie nastawionych pod RPG ze ścieżką rozwoju.
 4. drftmn

  Tu nie chodzi o pieniądze panowie, tylko o bycie człowiekiem. Nic nie macie z zabierania pojazdów na hangar, a jedyne co się traci to czas. Po prostu zależy nam żebyście myśleli jak zabieracie auta na hangar, czy też wykonujecie inne prace.
 5. drftmn

  @Mareczek12 To moje Dune ale widzę że również tutaj Zdarzyła się podobna sytuacja.
 6. drftmn

  A tak mi naszło na myśl teraz. Co z podmiankami? W sensie, na MTA jest to "w miarę" dostosowane do gry, żeby nie skakały i uprzykrzały życie innym itd. Lecz z tego co pamiętam na SAMPie był dość spory problem z podmiankami(zwłaszcza z tymi, które obsługują skrypty CLEO czyli tandemy ze skrętną osią i tym podobne). Kiedyś były zakazane, ze względu na spore problemy, co było zrozumiałe, lecz co teraz? Kicki za podmianki i zmuszanie do ich usuwania czy samowolka? Osobiście wolałbym żeby zakazu jako takiego nie było(albo był w przypadku większych podmianek, gdzie naprawdę gracz skacze z widoku innych graczy i powoduje tym samym problemy w rozgrywce dla innych), gdyż sam na cięższych podmiankach lubię grać. a na MTA brakuje mi właśnie obsługi skryptów CLEO. EDIT/// Chyba że na SAMPie nie ma już takich problemów z podmiankami, to wtedy pardon i można zignorować pytanie.
 7. drftmn

  GTA ze steama czy z innego źródła? Jeśli z innego źródła polecam porządne czyszczenie (wraz z GTA user files w documents itd.) i pobranie wszystkiego od nowa.
 8. Wszystkiego najlepszego!

 9. Wszystkiego Najlepszego dr.... dalej nie wiem jak się to pisze.

 10. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

 11. お誕生日おめでとうございます! Tylko oglądaj mniej dziewczynek i hentaju, mój anime senpai <3

 12. Najlepszego dryftmun!

 13. Wszystkiego najlepszego :D

×