Skocz do zawartości

drftmn

PTS Klub

Ostatnia wygrana drftmn w dniu 2 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają drftmn punkty reputacji!

Reputacja

714 Wzorowa

9 obserwujących

O drftmn

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Białystok

Ostatnie wizyty

4647 wyświetleń profilu

 1. drftmn

 2. drftmn

  Jak nikt z żyjących nie pamięta, nawet bana miałem kiedyś dawno temu na PTSie #TWlepsze (a z sms shopa sobie zawsze gniliśmy) A tak btw. to fajny wywiadzik trochę się przypomniało jak pierwsze wejścia na MTA nie były zbyt zachęcające(jedynie ta liczba graczy zawsze większa niż na późniejszym TW Zmyślaka irytowała )
 3. drftmn

  Co do 1 bo mam basen na studiach i się śmieje że mnie i mojego kumpla że robimy tam Free xD A Aniilist>MAL nie przekonacie mnie hultaje!
 4. drftmn

  Kompletnie nie wiem o co Ci chodzi Obejrzyj sobie jakiegoś Goblin Slayera i mnie nie obrażaj Kreizolku : (
 5. drftmn

  Dobrze że anonimowa....
 6. drftmn

  Ehh póki temat gorący to spróbuje się nie poparzyć(i nie narazić na warna ;__;). Żadnego "prestiżu"(już nie wspominając o tym, że nie wiem jak moglibyście stracić autorytet, czy tam szacunek przez tą zmianę) nie stracicie. Limit posiadania pracowników to jedno, ale czy przyjrzałeś się podpunktom a), b) oraz c) w punkcie 6 paragrafu 3 regulaminu firm? Pozwolę sobie zacytować: Na tym etapie dochodzimy do wniosku, że jednak limity uwaga istnieją. Nadal aby posiadać dajmy na to 2 poziom firmy potrzeba 5 pracowników, a także 5 zestawów/pojazdów. Jedyne co ta zmiana wprowadza, to tj. zakaz zatrudniania z "własnym zestawem", co prawdopodobnie ograniczy szybki rozwój firm nastawionych na zatrudnienie maksymalnej liczby pracowników nie wydając tym samym na zestawy, a następnie inwestycję w specjalizacje i dopiero po rozwinięciu specki skupienie się na pojazdach i wbijaniu gwiazdki. Właściwie to nic wam nie zmienia, a nawet lepiej - pozwala zatrudnić większą ilość pracowników i prowadzić do ewentualnego monopolu i większego wpływu na konkurencję na rynku, co chyba powinno być ciekawą zmianą. Dobrą propozycją nie byłoby anulowanie tej zmiany, a dodanie do niej takich rzeczy jak: -częste kontrole w celu sprawdzenia czy firma nie kupuje pojazdów, gdy pracownik jeździ prywatnym zestawem, -zmiany w podatkach, tu sprawa jest dość sporna bo w tym momencie firma posiadająca 1 gwiazdkę może zatrudnić sporą ilość graczy i pozostać na 1 gwiazdce ograniczając koszta do minimum LUB wprowadzenie zakazu na właśnie taki sposób omijania podatku pod jakąś tam karą. I inne ewentualności na które aktualnie nie wpadłem, w celu uściślenia regulaminu, braku kwestii spornych(tak jak z jeszcze najcieplejszą sprawą przemytu) i przechytrzenia cwaniaków. PS. W poziomach firm ktoś ominął wzmiankę o zwiększonym limicie pracowników, taki szczegół.
 7. drftmn

  Trzeba odpalić podmiankę w Zmodelerze, znaleźć teksturę odpowiedzialną za kolor karoserii, a następnie dodać w nazwie tej tekstury wartość prim(1 wartość koloru) lub sec(druga wartość koloru). Wtedy nazwa tekstury powinna wyglądać tak: jakaśtamnazwa [prim,spec] - w przypadku 1 wartości koloru i kolejno [sec,spec]. Chociaż może być też tak że te wartości w nawiasach będą miały inne rzeczy, wtedy trzeba się upewnić czy nie stracimy efektu, który chciał uzyskać autor modyfikacji.
 8. drftmn

  Po zmianie czasu nawet poranny załadunek wygląda jak nocny
 9. drftmn

  Z tego co pamiętam w Stones na początku Września też się coś takiego przydarzyło ale dosłownie pojedyncze auta, więc nie było potrzeby zgłaszania problemu.
 10. drftmn

  Nick: [PTS]drftmn. ID postaci: 56835 Imię i nazwisko postaci: Jakub Turcjewicz
 11. drftmn

  Tu i na starym trackerze były podobne, temat wałkowany milion razy.
 12. drftmn

  >ogladanie anime tokyo ghoula zamiast czytac mange
 13. drftmn

  Sprawdzałeś komputer antywirusem? Tak asekuracyjnie.
 14. drftmn

  8/10 głos Sokoła to głos Sokoła jednak nie ma co
 15. drftmn

  **W miastach stanu San Andreas oraz okolicznych wioskach pojawiły się ulotki promujące dzisiejszy wyścig, a w samym mieście Las Venturas rozpoczynają się przygotowania do rywalizacji na torze...**
×