Skocz do zawartości

drftmn

PTS Klub

Zawartość dodana przez drftmn

 1. drftmn

  Nie tylko karta graficzna na to wpływa, więc obawiam się, że nie.(mi na zwykłej karcie takie ENB nie chodzi płynnie) Z resztą, większość ludzi używa takich ENB tylko do zdjęć, bo gra na nich często jest bardzo niewygodna.
 2. drftmn

  Pojawiły się zdjęcia z gali...
 3. drftmn

  To co może jakieś szybkie propozycje po oficjalnym starcie(zapraszam do dyskusji) 1) Zmiana klawiszologii Osobiście(hehe rejestracja w 2016 co ty wiesz o serwerach truck) uważam, że pewne klawisze używane na SAMPie mocno kolidują z rozgrywką i wygodą dlatego proponuje: - 2+E na silnik oraz 2+LPM na światła; -Kierunkowskazy na , oraz . albo [ i ]; 2) Wygląd paneli Ja rozumiem, że zapewne zależy wam na prostym dostępie do serwera, lecz nie uważam za wielki trud wyposażenie graczy w customowy plik tekstur, dzięki którym poprawi się jakość serwera, będzie możliwa łatwiejsza zmiana tekstur, czy też pojawi się możliwość wgrania znaków drogowych. Oczywiście da się to zrobić bez tego pliku, lecz tu nie mam większego pomysłu. [Hejt alert] rozumiem że komuś taki styl serwera może przypominać dzieciństwo i stare serwery ale chyba każdy kto ma te wspomnienia wie, jak szybko takie serwery upadały jakie miały community i opinie wśród innych. 3) HUD Szybka sprawa, usunąć customowy HUD(według mnie jest zdecydowanie za duży i zbyt zwracający na siebie uwagę). Uważam że zestaw podstawowego huda z paskiem głodu w zupełności wystarczy. 4) Większa swoboda rozgrywki Nie wiem czemu ale odniosłem wrażenie, że jestem zmuszony odgrywać w pewnym sensie RPG od samego startu. Zaczynam od jakiegoś rumpo, jestem zmuszony jeździć z takimi a nie innymi ładunkami i rozwijać postać. Czy nie byłoby lepsze dać możliwość swobodnej jazdy pojazdem "z respa"? Nie grałem na PST ale nie przypominam sobie żeby było dużo serwerów truck na SAMPie nastawionych pod RPG ze ścieżką rozwoju.
 4. drftmn

  Tu nie chodzi o pieniądze panowie, tylko o bycie człowiekiem. Nic nie macie z zabierania pojazdów na hangar, a jedyne co się traci to czas. Po prostu zależy nam żebyście myśleli jak zabieracie auta na hangar, czy też wykonujecie inne prace.
 5. drftmn

  @Mareczek12 To moje Dune ale widzę że również tutaj Zdarzyła się podobna sytuacja.
 6. drftmn

  A tak mi naszło na myśl teraz. Co z podmiankami? W sensie, na MTA jest to "w miarę" dostosowane do gry, żeby nie skakały i uprzykrzały życie innym itd. Lecz z tego co pamiętam na SAMPie był dość spory problem z podmiankami(zwłaszcza z tymi, które obsługują skrypty CLEO czyli tandemy ze skrętną osią i tym podobne). Kiedyś były zakazane, ze względu na spore problemy, co było zrozumiałe, lecz co teraz? Kicki za podmianki i zmuszanie do ich usuwania czy samowolka? Osobiście wolałbym żeby zakazu jako takiego nie było(albo był w przypadku większych podmianek, gdzie naprawdę gracz skacze z widoku innych graczy i powoduje tym samym problemy w rozgrywce dla innych), gdyż sam na cięższych podmiankach lubię grać. a na MTA brakuje mi właśnie obsługi skryptów CLEO. EDIT/// Chyba że na SAMPie nie ma już takich problemów z podmiankami, to wtedy pardon i można zignorować pytanie.
 7. drftmn

  GTA ze steama czy z innego źródła? Jeśli z innego źródła polecam porządne czyszczenie (wraz z GTA user files w documents itd.) i pobranie wszystkiego od nowa.
 8. drftmn

  Dwie rzadkie panoramy(na szczęście się udały druga troche mniej) a reszta w spoilerze :3
 9. drftmn

 10. drftmn

  Jak nikt z żyjących nie pamięta, nawet bana miałem kiedyś dawno temu na PTSie #TWlepsze (a z sms shopa sobie zawsze gniliśmy) A tak btw. to fajny wywiadzik trochę się przypomniało jak pierwsze wejścia na MTA nie były zbyt zachęcające(jedynie ta liczba graczy zawsze większa niż na późniejszym TW Zmyślaka irytowała )
 11. drftmn

  Co do 1 bo mam basen na studiach i się śmieje że mnie i mojego kumpla że robimy tam Free xD A Aniilist>MAL nie przekonacie mnie hultaje!
 12. drftmn

  Kompletnie nie wiem o co Ci chodzi Obejrzyj sobie jakiegoś Goblin Slayera i mnie nie obrażaj Kreizolku : (
 13. drftmn

  Dobrze że anonimowa....
 14. drftmn

  Trzeba odpalić podmiankę w Zmodelerze, znaleźć teksturę odpowiedzialną za kolor karoserii, a następnie dodać w nazwie tej tekstury wartość prim(1 wartość koloru) lub sec(druga wartość koloru). Wtedy nazwa tekstury powinna wyglądać tak: jakaśtamnazwa [prim,spec] - w przypadku 1 wartości koloru i kolejno [sec,spec]. Chociaż może być też tak że te wartości w nawiasach będą miały inne rzeczy, wtedy trzeba się upewnić czy nie stracimy efektu, który chciał uzyskać autor modyfikacji.
 15. drftmn

  Po zmianie czasu nawet poranny załadunek wygląda jak nocny
 16. drftmn

  Nick: [PTS]drftmn. ID postaci: 56835 Imię i nazwisko postaci: Jakub Turcjewicz
 17. drftmn

  >ogladanie anime tokyo ghoula zamiast czytac mange
 18. drftmn

  Sprawdzałeś komputer antywirusem? Tak asekuracyjnie.
 19. drftmn

  8/10 głos Sokoła to głos Sokoła jednak nie ma co
 20. drftmn

  **W miastach stanu San Andreas oraz okolicznych wioskach pojawiły się ulotki promujące dzisiejszy wyścig, a w samym mieście Las Venturas rozpoczynają się przygotowania do rywalizacji na torze...**
 21. drftmn

  To z eventu szkolnego(imitują uczniów).
 22. drftmn

  To dopiero Beta, więc trzeba poczekać na oficjalne wydanie :3
 23. drftmn

  Firma ochroniarska jak widać jest bardzo zainteresowana ochroną banków. Może mają jakieś wpływy w takich działaniach(z pewnością kuszący jest fakt sporej gotówki jak przystało na banki)? Sam napad na 100% musiał być dobrze zaplanowany, a informacje o przerwach ochroniarzy wykryte, tu też zadziwia fakt że wraz z napadem rabusiów, którzy poruszali się motocyklami pojawił się szary Premier. Stąd moje pytanie, czy jakiś świadek zauważył jego rejestracje, gdyż jeśli były to rejestracje firmy ochroniarskiej moglibyśmy być pewni, że są świadomi możliwych napadów, a nawet czekają na działania ze strony rabusiów. Dodatkowo pojawienie się ich na lotnisku oraz wzmożony ruch samolotów może sugerować ewentualny transport(czegoś) pomiędzy stanem San Andreas i Europą. Gdyby można było uzyskać więcej informacji o poszukiwanym z pewnością ułatwiłoby to działania, lecz zauważyłem pewną nieścisłość. Firma ochroniarska, która jest bardziej "prywatnym wojskiem", do tego osoba poszukiwana, o której nie ma większych danych może znaczyć że poszukiwany może być kimś ważnym zarówno dla firmy jak i gangu. Czy jest szansa że poszukiwany mógł być "tajnym agentem" lub kimś działającym w pewnym sensie pod przykrywką - praca na stacji, obiektywnie przeciętny majątek patrząc na dane. Nie wygląda to na opis osoby, która miałaby zostać porwana, jej ciało do tej pory nie zostało znalezione, a po której zaczęły się dziać takie rzeczy jak napady, czy pojawienie się dziwnej firmy ochroniarskiej.
 24. drftmn

  Vetements : ) Rafonix czy Rafatus (XD)
 25. drftmn

  Hej co tam jak tam wakacjonez, bo mi mijają na aktywnym marnowaniu czasu przy animcach. Zacznijmy od początku: Love Live Sunshine 2 - pytacie czy warto OCZYWIŚCIE że warto. Pioseneczki on point, troszkę łamie pewną konwencje, której każdy by się spodziewał w motywie jaki niesie bajka. Podsumowując nie jest wybitne ale idolki to zawsze dobre wyjście. Hanayamata - jeśli sam opening was nie zachęci to jesteście jacyś bez emocji. NO tak pięknego anime pod względem bycia słodkimi dziewczynkami robiącymi słodkie rzeczy to nie oglądałem już od dawna. Angel Beats! - tutaj zmuszam was do obejrzenia, trochę komedii, trochę bitew, może się wydawać dziwne na początku oraz doprowadzić do złamania się na pół i popłakania, miejcie to na uwadze!! Nie zmienia to oczywiście faktu że to jest MUST WATCH. A i oprócz tego nadrabiam Boku no hero, ale to wiecie pewnie że można sporo rzeczy zrobić mi do ryja(bo wiecie główny bohater nazywa się Midoriya : DDDDD). PS. Anilist>mal https://anilist.co/user/drftmn/
×