Skocz do zawartości

drftmn

Przemytnicy

Zawartość dodana przez drftmn

 1. drftmn

  Takie rzeczy na SAMPie można robić po stronie klienta, nie zrobisz tego po stronie serwera. Dobrze zrobiony mod(ktoś musi zrobić to w zmodelerze a potem oskryptować) + Cleo4 i np taki skrypt jak ActiveDashboard zrobi robote. Sorka że tak się wwalam ale chyba większość tu nie rozumie że na SAMPie modyfikacje w większości leżą po stronie użytkownika(oprócz tekstur i modeli obiektów).
 2. drftmn

  pozdro kamieniarze
 3. drftmn

  Cześć! W tym tygodniu poradziliśmy sobie bardzo dobrze pomimo ponownego braku zlecenia, za co serdecznie wam dziękujemy! Mamy nadzieję że kolejny tydzień będzie równie dobry jeśli nie lepszy. Udało nam się dokupić kolejne 2 Securicary, które mam nadzieję że będą wam dobrze służyć. Zostały również rozdane awanse: @Seemeeks Świeżak -> Młodszy Przewoźnik @Grzan3k Świeżak -> Młodszy Przewoźnik To by było na tyle z mojej strony, Powodzenia na drogach SA, Zarząd Stones Transport.
 4. drftmn

  Po zwroty możecie się zgłaszać do mnie lub @SeyL.
 5. drftmn

  Witam witam, chciałbym zadedykować tytuł jednej piosenki dla osoby, która się dziś dostaje. Osobą tą jest @Karot. Serdecznie gratuluje, zgłoś się do mnie lub @SeyL w celu dodania do firmy. Tym samym nabór zamykam, do zobaczenia na drogach SA :3
 6. Informujemy, że został Pan zakwalifikowany do przyjęcia na studia :wiesniak::music::jazda3::hej::whistling:

 7. drftmn

  Heja heja hejka chciałbym zaprosić i spytać was czy ktoś może zamierza wpaść na wspaniały festiwal potańcówki wschodniej, który odbywa się w dniach 7-8.09.2018 w Białymstoku? Niżej zamieszczam lineup po 3 ogłoszeniu artystów(będzie jeszcze jedno:3). Jeśli nie chce wam się sprawdzać każdego z artystów to zaspoileruje, że są to gatunki kręcące się wokół rapu, muzyki elektronicznej i co najważniejsze techna w różnych jego wydaniach. Jeśli sam lineup was nie zaciekawił, to mogę tylko dodać że klimat festiwalu jest obłędny, tak samo jak ludzie i (tutaj takie zachęcenie "stritłerowców") pojawiają się fajne limitowane ubrania "Pozdro Techno" czy też Pozdro Techno Deluxe(https://www.facebook.com/pg/UpToDateFestival/photos/?tab=album&album_id=1474832432557251), gdzie każdy produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny gdyż występują tylko w pojedynczych nakładach. Ps. Białystok jest super miastem wpadnijcie na festyn albo na kawę czasem co??
 8. drftmn

  Hej Ostatnio słucham se takiej fajnej muzy i nie moge znalezc tych kawalkow pomozecie?? Pozdro
 9. drftmn

  3

  Na 100% serduszko jest lepsze niż łapka w górę.
 10. drftmn

  Ale to chyba nie dotyczy serwera MTA co nie??
 11. drftmn

  Zawiało ciupkę świeżością
 12. drftmn

  Witajcie ponownie! Bardzo miło mi ogłosić, że od dziś posiadamy nowe logo oraz grafiki w tematach. Ich twórcą jest @Majlek, któremu serdecznie dziękuje(chociaż musiałem wprowadzić kilka poprawek i sam zrobić napisy :E). Oprócz tego dokupiliśmy dwa Securicary oraz wywrotkę, które mam nadzieję że będą wam dobrze służyły. Powodzenia na drogach SA, Zarząd firmy Stones Transport.
 13. drftmn

  Witajcie! Tydzień jeden z owocniejszych, udało nam się zgromadzić sporo pieniędzy mimo braku zlecenia. Dziękuje wszystkim pracownikom za włożone starania w rozwój firmy. Oprócz tego dwie osoby otrzymały awans: @ファビアン Młodszy Przewoźnik -> Przewoźnik @GerinnMorg Świeżak -> Młodszy Przewoźnik Tyle z mojej strony, życzę powodzenia na drogach SA. Zarząd Stones Transport.
 14. Gitara simea

  d-_-b

  1. Grubsonq

   Grubsonq

   girta sieam ; - D

 15. drftmn

  Taki tam cosiek po angielsku co oddziela nową zawartość w temacie.
 16. drftmn

  Może jakiś limit słów w "zainteresowania" itd. by się przydał? Bo widzę że ktoś już znacznie wydłuża tym swoje posty.
 17. drftmn

  Opis użytkownika piszącego post, a dokładniej "Lokalizacja", po której brakuje znaczka ":" albo spacji.
 18. drftmn

  Coby ten Nycer nie czuł się samotny... Byielastock aka BiaueStaczanie aka żuber z sarnom aka Białystok Podlasie ps. tak mówimy DLA MNIE a nie mi : )
 19. drftmn

  Załadunek do zlecenia
 20. drftmn

  Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut? Zauważ, że PTS na MTA na samym początku oferował to samo. System firm, modyfikacje mapy i sporo rodzajów transportu + serwery na więcej niż 32 osoby bez crashującego się klienta bez powodu to nie jest to samo. A skąd wiesz jak od 2k16 jesteś tutaj xD Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. @Polaczus @Gabrielek, tylko grałem na waszej konkurencji. edit// Oczywiście odwiedzałem nie raz PTS i kicki za podmianki nie są dla mnie nieznane ; ))
 21. drftmn

  Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut? Zauważ, że PTS na MTA na samym początku oferował to samo. System firm, modyfikacje mapy i sporo rodzajów transportu + serwery na więcej niż 32 osoby bez crashującego się klienta bez powodu to nie jest to samo.
 22. drftmn

  "Pokaże ludzką twarz" nie żeby coś ale to że mam inne zdanie i uważam że serwery Truckerskie na FiveM są nudne nie znaczy że od razu trzeba dać mi do zrozumienia że nie mam racji bo tak. Zadałem proste pytanie, co tam można robić ciekawego? Grałem na nich przecież i nie widzę w tym nic co może zaoferować długą rozgrywkę. Poprę jeszcze swoje zdanie tym że jest mało miejsc do których można dowozić towary co powoduje pewną i monotonną grę po tych kilku godzinach.
 23. drftmn

  Co to znaczy wejdź i sprawdź, jeśli tak ma ktoś być przekonany do wydania minimum 70zł na grę, żeby potem wejść i jednak się okazuje że nie ma co sprawdzać to jaki jest punkt takiego pisania? Nie, nie oczekiwałem kopii PTSa ale zbyt dużo możliwości stworzenia czegoś unikatowego to tam nie ma. Chyba że mówisz o lepszej grafice i modelach europejskich aut jako podmianki. Edit// Chyba że wam chodzi o to żeby ten serwer był RolePlayem bo wtedy to zmienia postać rzeczy.
 24. drftmn

  Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut?
×