Skocz do zawartości

Polniak

Administrator

Ostatnia wygrana Polniak w dniu 25 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Polniak punkty reputacji!

Reputacja

1819 Doskonała

9 obserwujących

O Polniak

 • Tytuł
  Ja
 • Urodziny 14.07.1993

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  2429090
 • Steam
  Poln!ak

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Polniak
 • Lokalizacja
  Legionowo

Ostatnie wizyty

13820 wyświetleń profilu
 1. Polniak

  Długo przesiedziałeś w po złej stronie mocy, więc dam Ci szansę. Nie zmarnuj jej. Apelację uznaję.
 2. Polniak

  Apelacja zostanie rozpatrzona po wyjaśnieniu pewnych niejasności w twojej sprawie.
 3. Polniak

  @Shot. oraz @Volff pomyślnie przechodzą rozmowy i tym samym zasilają szeregi administracji. Gratuluję.
 4. Polniak

  Na rozmowę w tej świątecznej atmosferze zapraszam @Volff oraz @Shot..
 5. Polniak

  Drodzy Gracze, Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego administracja Polskiego Truckerskiego Serwera chciałaby życzyć Wam Zdrowych i Wesołych Świąt. Niech przyniosą Wam wiele radości, miłości i refleksji nad wszelkimi sprawami życia codziennego. Niech ten okres będzie dla Was czasem pojednania i wzajemnego zrozumienia. Wykorzystajcie ten czas na rozważanie nad swoim życiem oraz nad samym sobą. Życzymy Wam abyście zjednoczyli się w dobru oraz wzajemnym szacunku i wytrwali w tym zjednoczeniu przez resztę swojego życia. Pamiętajmy, że Boże Narodzenie jest to czas, w którym spotykamy się z bliskimi przy jednym stole zapominając o starych żalach i wzajemnych urazach. Mamy nadzieję, że tak samo jak przy stole, będziecie spędzać czas na serwerze z czystym sercem, które jest wolne od niesnasek czy wzajemnych konfliktów, gdyż tylko w ten sposób uda nam się wspólnie dążyć do lepszej przyszłości i osiągać nasze cele. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy, Administracja Polskiego Truckerskiego Serwera.
 6. Polniak

  Osobiście niejednokrotnie byłem świadkiem twojego niekulturalnego i lekceważącego zachowania. Na naszym serwerze nie tolerujemy chamstwa i prostactwa. Naucz się obcować z ludźmi i wtedy zapraszam z ponowną apelacją.
 7. Polniak

  Nie można mieć w nieskończoność "drugich szans". Nie pisz więcej apelacji, bo każda kolejna decyzja będzie taka sama. Odrzucam apelację.
 8. Polniak

  Nie czas jeszcze na Ciebie. Napisz apelację jak dorośniesz.
 9. Polniak

  Jak to mówią, nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Skoro jesteś świadomy tego, że napisałeś apelację za szybko to kolejną napisz nie wcześniej niż 1 Lutego. Apelacja odrzucona.
 10. Polniak

  Spróbuj ponownie w Nowym Roku, a ja przez ten czas zastanowię się głęboko nad Tobą i twoim zachowaniem. Na tą chwilę apelację odrzucam.
 11. Polniak

  Ogłaszam wszem i wobec, iż po ciężkich bojach, które stoczyliśmy przez tak długi okres, udało nam się znaleźć odpowiedniego programistę i nawiązać z nim współpracę. Jest nim @Pantera#. Umowa została właśnie podpisana i w najbliższym czasie ruszamy z kopyta do przodu ku lepszej przyszłości serwera. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i długofalowa, a jej efekty będą widoczne i zadowalające dla Nas wszystkich :). Z mniejszych, ale równie ważnych ogłoszeń, z żalem żegnamy się z @Lipazy, który dobrowolnie zrezygnował z pełnienia funkcji administratora. Dziękuję mu za cały poświęcony czas. Tym samym pieczę nad ministerstwem Frakcji przejmuje @Fabio, który jednocześnie wskakuje na stanowisko administratora, a jego prawą ręką zostaje @Vaniliovsky. Gratuluję serdecznie. Pozdrawiam, Główny administrator serwera.
 12. Polniak

  Krótko i na temat. Z powodu problemów prywatnych, które nieco komplikuja mi życie nie jestem w stanie poświęcić jakiegokolwiek czasu na zarządzanie serwerem. Na czas nieokreślony pałeczkę przejmuje inspektor. Wszelkie sprawy załatwiacie z nim.
 13. Polniak

  Chcecie wojny z administracją? No to będziecie ją mieli. A skoro jesteśmy tak skrupulatni: &2 Bany (...) Używanie wszelakich wspomagaczy - >Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
 14. Polniak

  Kolejna osoba dołącza do grona administracji. Jest nią @Maksymo. Gratuluję i życzę powodzenia :).
 15. Polniak

  Ze względu na jakikolwiek brak kontaktu i aktywności @Buster zostaje zdegradowany ze stanowiska administratora Natomiast na rozmowę w sprawie członkostwa w administracji zapraszam @Maksymo.
×