Skocz do zawartości

Polniak

Administrator

Ostatnia wygrana Polniak w dniu 18 Październik

Użytkownicy przyznają Polniak punkty reputacji!

Reputacja

1619 Doskonała

7 obserwujących

O Polniak

 • Tytuł
  Ja
 • Urodziny 14.07.1993

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  2429090
 • Steam
  Poln!ak

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Polniak
 • Lokalizacja
  Legionowo

Ostatnie wizyty

13515 wyświetleń profilu
 1. Polniak

  Ze względu na jakikolwiek brak kontaktu i aktywności @Buster zostaje zdegradowany ze stanowiska administratora Natomiast na rozmowę w sprawie członkostwa w administracji zapraszam @Maksymo.
 2. Polniak

  Nick: Polniak ID : 81 Okres pracy: 31.08.18r - 06.11.18r Powód: Brak czasu na normalną pracę w firmie. Zwolniłem się sam o 12:12 / Polniak
 3. Polniak

  Nazwa tematu musi zawierać twój nick a nie napis "Twój nick". Odrzucam za błędne złożenie apelacji.
 4. Polniak

  Powiem krótko, można wszystko, ale z umiarem. Oczywistym jest, że w sytuacjach spamu, gdzie jedna osoba pisze xd, a za nią robi to samo 20 innych, wtedy mute jest jak najbardziej słuszny. Natomiast, jeśli ktoś używa tych różnych "znaczków" z rozwagą to ja nie widzę tu żadnego problemu. Wszystko musi mieć swoje granice. Czat to nie jest chlew. Jeżeli coś jest nadmiernie nadużywane i nie odnosi się do konkretnej wypowiedzi gracza, wtedy kara się należy. Także pamiętajcie, wszystko z rozwagą i zdrowym rozsądkiem. Temat zamykam.
 5. Polniak

  @Fabio pomyślnie przechodzi rozmowę i tym samym wraca do administracji po dość długiej przerwie. Gratuluję.
 6. Polniak

  Na rozmowę zapraszam @Fabio.
 7. Polniak

  Skargę uznaję. Nakładę chłopcom trochę oleju do głowy. Zostaną przeze mnie utemperowani.
 8. Polniak

  Do rangi administratora awansuje @Buster oraz @MjolnirThor. Gratuluję! Tym samym ogłaszam nabór na moderatora serwera. Poszukuję osób aktywnych, ambitnych oraz pracowitych. Podania proszę przesyłać na adres e-mail: podania.adm@gmail.com Temat wiadomości według wzoru: Podanie na moderatora - Nick. Wiadomości z innymi nazwami tematów, z góry zostają odrzucone. Czas trwania rekrutacji bliżej nieokreślony. Powodzenia.
 9. Polniak

  Zdania nie zmienię. Zapraszam po Nowym Roku. Odrzucam
 10. Polniak

  Niestety takiej możliwości nie ma.
 11. Polniak

  Jaki to ma związek z gamemodem truckerskim? Z resztą, wszyscy dobrze wiemy jak kończyły się wszelkiego rodzaju przewozy osób. Za każdym razem tak samo, więc nie rozumiem dlaczego tym razem miałby być inaczej.
 12. Spełnienia marzeń i samych pięknych dni ;)

 13. Polniak

  Dostaniesz unbana, ale bądź już grzeczny, a nie spotkamy się więcej w tym miejscu.
 14. Polniak

  Wróć po Nowym Roku jako nowy Ty, z postanowieniem, aby znaleźć w sobie troszkę więcej pokory. Na tą chwilę apelację odrzucam.
 15. Polniak

  Witam Was, już jako główny administrator serwera. Na samym początku chciałbym podziękować Grzankowi za danie mi szansy poprowadzenia tego serwera oraz jednocześnie podziękować za doprowadzenie serwera do tego poziomu na jakim znajduje się dzisiaj. Mam nadzieję, że uda mi się sprostać standardom jakie, poprzez swoje zarządzanie wyznaczył mi Grzan3k. W tym miejscu chcę obiecać, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby ten serwer piął się cały czas w górę i mimo wszelkich przeciwności losu mógł w dalszym ciągu dumnie chwalić się najwyższą popularnością wśród serwerów truckerskich. Jestem świadomy, że duża część naszych graczy, może nie być zadowolona z takiego obrotu spraw i mogą kręcić nosem na widok mojego nicku w kolorze czerwonym. Aczkolowiek, swoimi czynami i polityką zarządzania serwerem, chciałbym udowodnić Im jak i samemu Grzankowi, że nie marnuję danych mi szans i wybór mnie na to stanowisko, był najlepszym wyborem z możliwych. Wierzę, że moja współpraca z Wami graczami będzie układała się po mojej jak i Waszej myśli i, że razem osiągniemy to, czego nie osiągnął nigdy żaden inny serwer. Tak mi dopomóż Bóg. Pozdrawiam. Główny Administrator serwera, Polniak
×