Skocz do zawartości

Cropek

PTS Klub

Zawartość dodana przez Cropek

 1. Cropek

  Esgarotha niedługo ma start, od siebie dodam, że osoba sponsorująca go to jest administrator Samii Hooltras. Samia jak wiadomo to aktualnie top1 serwer easy i dość długo się trzyma, także liczę na dobrą robotę przy Esgarotha ;)
 2. Cropek

  Jakie ograniczenie XD, za taką cenę spokojnie pogra sobie w co tylko będzie chciał i wątpię żeby się rzucał na coś tak mocnego, że 6GB vramu mu potrzebne, chciał do 2500zł wyszedłem lekko poza i tak, a po za tym 1100zł za 6GB wersje jak nie lepiej to prawie połowa zestawu, a za ~800zł ma 3GB vramu. I jak wcześniej wspomniałem raczej nie rzuca się z takim komputerem na jakiegoś bardzo wymagające gry, pozdrawiam.
 3. Cropek

  https://www.morele.net/inventory/info/7f5d04b5/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser https://www.morele.net/inventory/info/df578f2a/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser Polecam bardziej ryzena, cześć
 4. Najlepszego, to już kolejny rok bliżej śmierci! <3 :)

  1. Fabio
  2. NaimadSh

   NaimadSh

   Dzisiaj świeczki, jutro znicze.

 5. Cropek

  Nick: Cropek. Okres czasu(od/do): 29.11.2018-06.12.2018 Powód: Nie chcę robić normy na chama.
 6. Cropek

  Myśle, że jakiś ADATA albo Samsung.
 7. Cropek

  4/10 Klasyczek tutaj
 8. Cropek

  Yyy shinden>MAL>A autistic list? Nie znam, teraz się na MAL'a przerzuciłem dosłownie 5 minut temu. Hycello a co do tego czemu free to driftman powiedział Ci już :))
 9. Cropek

  Citrus polecam co nie Driftman, a no jeszcze Free!. Anime bardzo fajniusie ja i driftman
 10. Cropek

  No w używkach nie ma e-fajków dla ludzi odmiennych (gay), także tylko alkohol został zaznaczony :/ No będzie piąteczka za to pewnie ;)
 11. Cropek

  Jest to planowanie PTS na FiveM? Czy po prostu zbierasz grupę osób do wspólnej gry. Nie ukrywajmy PTS po tych rotacjach administratorów i dramach podupada a GTV to powoli standard.
 12. Cropek

  Yyy dzban?
 13. Cropek

  Ktoś mu wgrał skrypt do wstawiania zaległych.
 14. Cropek

  Dla mnie jak brat
 15. Cropek

 16. Cropek

  Z tego co wiem te małe ''xd', dx''' to są znaki swego rodzaju ''znaki specjalne'' i dlatego Cudak dał za to mute, tym bardziej, że gracze tego naużywają czasami i jest spam, dzięki mute na jednej osobie reszta ''może'' się opamięta i nie będą tym spamić, sam za to muty dostawałem.
 17. Cropek

  Chlebek aka Bartek, dzięki za 100k, pozdrawiam i czekam na pieniążki.
 18. Cropek

  Kiedy ten temat zostanie znów zamknięty, bo znów zamienia się w plac zabaw dla dzieci.
 19. Cropek

  Trafiłeś nie w porę z komputerkiem, ale myślę, że ten zestaw będzie troszeczkę lepszy a może nawet cichszy https://www.morele.net/inventory/info/05d4a6f7/ Chyba, że poczekasz sobie troszkę i coś może stanieje jak np. procki i karty, ale to jakoś o 50/100zł max.
 20. Cropek

  Nick: Cropek./[SSJ]Cropek. Imię i nazwisko postaci: Shisui Uchiha. ID postaci: 61675.
 21. Cropek

  To w takim razie usuńmy każdy taki przejazd, bo jest trochę tego, lepiej jechać na około.
 22. Cropek

  Fabio ty to zacznij grać a nie szkalujesz tylko, jak dla mnie fajnie zrobione i przyda nam się a ty idź wylewać boskie żale gdzie indziej. PS. Jestem na tak ;)
 23. Cropek

  Proponuję dodać to, że jeżeli ktoś wyłapie mandat (nie licząc 110% i przemytów) to wtedy firma dostaje ten mandat a co firma zrobi to już zależnie. Myślę, że jeżeli kogoś się bierze do firmy to nie po to żeby odwalał a po to żeby się bawił no ewentualnie zarobił sobie na skromny domek i sabre. EDIT: Jeżeli to by weszło to wtedy cennik kar firmowych powinien ulec lekko zmianie.
×