Skocz do zawartości

Cropek

Gracze

Zawartość dodana przez Cropek

 1. Cropek

  Nick: Cropek. ID: 61675 Okres męczarni: Od 15.06.2018 do 21.09.2018 Powód: To koniec truckerki dla mnie i tak jestem z siebie dumny, że tyle wytrwałem (drift pewnie też). Pozdrawiam cieplutko kamieniarzy moja pierwsza i najlepsza firma na Ptysiu :3 Dzięki za czas włożony dla naszej firmy powodzonka dalej // Zarząd Firmy Stones
 2. Cropek

  To w takim razie usuńmy każdy taki przejazd, bo jest trochę tego, lepiej jechać na około.
 3. Cropek

  Fabio ty to zacznij grać a nie szkalujesz tylko, jak dla mnie fajnie zrobione i przyda nam się a ty idź wylewać boskie żale gdzie indziej. PS. Jestem na tak ;)
 4. Cropek

  Proponuję dodać to, że jeżeli ktoś wyłapie mandat (nie licząc 110% i przemytów) to wtedy firma dostaje ten mandat a co firma zrobi to już zależnie. Myślę, że jeżeli kogoś się bierze do firmy to nie po to żeby odwalał a po to żeby się bawił no ewentualnie zarobił sobie na skromny domek i sabre. EDIT: Jeżeli to by weszło to wtedy cennik kar firmowych powinien ulec lekko zmianie.
 5. PTS 2K18 oni wciąż myślą, że to kryzys a to tylko stare zarobki a nawet lekko polepszone. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Wersjon

   Wersjon

   #technikWersjon

  3. NaimadSh

   NaimadSh

   Ważne, że nie w frakcjach.

  4. Alley

   Alley

   To czemu nie napisać, że wracamy do starych wynagrodzeń, a nie bawić się w kryzysy? :D

 6. Cropek

  To podziel sobie na partycje dysk wrzuć na jedną partycję system i to co potrzebne Ci jest priorytetowo, a drugą partycję możesz zrobić i wrzucić resztę rzeczy, które potrzebujesz i żeby Ci to nie zaśmieciło partycji gdzie masz system.
 7. Cropek

  Odinstaluj GTA:SA, bo to od tego problem może być, pewnie usuwałeś pliki, rozpędziłeś się i usunąłeś co trzeba. Od nowa GTA:SA zainstaluj i najlepiej MTA też i wsio powinno działać. EDIT: Możesz też sterowniki w komputerze zaktualizować zawsze. Lub jeżeli chcesz zrób po prostu format a to co potrzebne zgraj na pendrive'a.
 8. Cropek

 9. Cropek

  Pewnie znów chce odejść od kamieniarzy, bo to robota dla mężczyzn kckc
 10. Cropek

  Blokada.

  Witam dziś chciałbym poruszyć temat odczekiwania tych kilku dni po tym jak się odejdzie z firmy bądź frakcji. Moim zdaniem jest to bez sensu wtedy kiedy gracz przepracuje uczciwie i sumiennie w danej firmie/frakcji określony czas i odejdzie bez kary to w takim razie czemu ma dodatkowo czekać na to aż mu się ''blokada'' skończy skoro dotrzymał umowy i przepracował swoje. W tej sprawie powinien być w regulaminie zarówno firmy jak i frakcji pkt. dot. tego, że jeżeli dana osoba dotrzyma umowy załóżmy na czas 30 dni i po przepracowaniu tych dni odejdzie to nie będzie musiała oczekiwać na zejście blokady. Inna sprawa jeżeli osoba nie dotrzyma umowy wtedy zasady pozostają niezmienne, czyli taka osoba odczekuje swoje tak jak dotychczas. Napisałem to w trackerze, bo nie widzę innego dobrego tematu do takiej propozycji. Pytanie brzmi czy można by coś takiego wprowadzić bez większej dyskusji.
 11. Cropek

  Dla truckerów zrobić białe kwadraciki, policja widzi siebie jako niebieskie kwadraciki, pogotowie i PD będą miały kolory kwadracików jak dotychczas żeby policja nie jeździła do nich tylko kontrolowała faktycznie truckerów. No i kwestia teamów, każdy kto jest w danym teamie widzi kolor swojej firmy np. Ci ze Stones widzą Stones a zoomie widzi nas normalnie jako białe kwadraciki no i wsio. A zaległo i DM to na odległość, bo w czasie wejścia na serwer trucker może się skapnąć ''O pewnie do mnie jadą ja uciekam elo, Mariuszek23 has left the game (quit).'' Tak samo z DM, po prostu na odległość.
 12. Cropek

  Faktycznie, przepraszam. Cropek stones transport pozdrawia DUŻĄ firmę military logistics
 13. Cropek

  Guys can you zmniejszyć wasze logo little bit? Bo za duże i brzydko wygląda.
 14. Cropek

  Spróbuj odpalić pełny ekran bez ramek, albo sam pełny ekran i jak alt tabujesz to nie klikasz nic tylko się spokojnie zatrzymaj.
 15. Najlepszego, kiedy jakiś wypad na kebsika ;)

 16. Cropek

  Nazwa teamu: Hińskie Bajki.Kierowca #1: Cropek.Kierowca #2: Seemeeks.Kolorystyka: #ff0096
 17. Cropek

  Takie małe pytanie czy w filmy zaliczają się filmy animowane?
 18. Zapraszam gorąco ;)

   

 19. Moim zdaniem skoro minister frakcji może być w firmie to i minister firm może również iść do frakcji. Po pierwsze tylko to Ci zostaje tak naprawdę, bo gdyby nie patrzeć gdzie nie dojdziesz do firmy może to wyglądać na kolesiostwo, dlatego chociażby Karot odszedł z pogotowia. Jeżeli uważasz, że panel Cię nie będzie kusił i będziesz odpowiednio monitorowany to nie widzę problemu. Panel powinieneś sobie dodać na zielonkach bądź na drugiej postaci i tylko wtedy, bo nie widzę sensu dawać panel sobie na AFK w policji, bo jeżeli jesteś sam to możesz maksymalnie 5 min. AFK według regulaminu, no i możesz lekko nagiąć zasady i pojechać DZIWNYM TRAFEM do osoby, która ma przemyt. Czyli reasumując panel dodajesz sobie tylko na zielonkach, bądź na drugiej postaci i wtedy wykonujesz pracę jako minister firm a w policji jesteś normalnym graczem jakby nie patrzeć i tak powinno zostać, takie jest moje zdanie jako gracza.
 20. Cropek

  1. Ilu bandytów zaobserwowała pracownica banku. 2. Jak wygląda harmonogram ochroniarza. 3. Do kogo strzelali sprawcy i jeżeli kogoś postrzelili to ile jest ofiar. 4. Gdzie jadł hamburgera ochroniarz, skoro do tylnych drzwi miał najbliżej. 5. Skoro tylne drzwi były zamknięte to jak sprawcy uciekli, co mieli kluczyki do tylnych drzwi. 6. Skoro nasza pracownica widzi tak doskonale to czy może przypadkiem nie widziała ile osób wysiadało z premiera, a może sprawcy przybiegli sobie a kolega premierem szpanował przed dziewczynami i dlatego szybko ''uciekł z miejsca zdarzenia''. 7. Skąd sprzedawca wracał i dlaczego nie był w stanie powiedzieć cokolwiek. 8. Motocyklista nie jest żeby zajechać do miejsca zdarzenia na motorze skoro sprawcy już zbiegli, więc raczej jest niewinny. EDIT; Skąd mają te rejestracje, jeżeli sami ich nie zrobili to ktoś musiał to zrobić na zlecenie, można się udać do tej osoby i zapytać kto i kiedy je zamawiał.
 21. Cropek

  Cisza, bo ostro zarabiamy pieniążki. Trzecia gwiazda już pewnie niedługo też ;)
 22. Zapraszamy serdecznie ;)

   

×