Skocz do zawartości

Cropek

Gracze

Ostatnia wygrana Cropek w dniu 17 Sierpień

Użytkownicy przyznają Cropek punkty reputacji!

Reputacja

429 Wzorowa

4 obserwujących

O Cropek

 • Tytuł
  先輩
 • Urodziny 05.01.2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  59028143

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cropek.

Ostatnie wizyty

2013 wyświetleń profilu
 1. Cropek

  Chlebek aka Bartek, dzięki za 100k, pozdrawiam i czekam na pieniążki.
 2. Cropek

  Kiedy ten temat zostanie znów zamknięty, bo znów zamienia się w plac zabaw dla dzieci.
 3. Cropek

  Imię: Fabian Nick: Cropek. Wiek: 17. Kontakt (np. numer gg): 59028143 *Kultura osobista: Moim zdaniem moja kultura zasługuje na 6. *Język obcy: W sumie to mieszkałem w Hiszpanii i moim językiem obcym jest polski na 5, no i troszkę Hiszpański+Angielski na 3. *Kreatywność: Moja kreatywność mówi mi żebym napisał coś kreatywnego więc daje 5. Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem w PTS klubie, ale mnie kolega sprzedał i zostałem wydalony z niego. Staż na PTS: Coś koło 2 lat będzie. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Dużo, bo życie prywatne zostało mi odebrane, no czyli 24/7 jestem dostępny w weekend, a w tygodniu z 6h myślę spokojnie. Czy byłeś karany (Tak/Nie): Wydalenie z PTS Klubu, nagana dyrektora za wyzwiska w stronę innych osób, ale na MTA, SAMP nic. Coś o mnie: Mam na imię Fabian mam 17 lat, mieszkam w województwie Lubuskim w małym miasteczku. Uczęszczam do 2 klasy technikum logistycznego. Jestem miły, kreatywny oraz pełen zapału do pomocy serwerowi.
 4. Cropek

  Trafiłeś nie w porę z komputerkiem, ale myślę, że ten zestaw będzie troszeczkę lepszy a może nawet cichszy https://www.morele.net/inventory/info/05d4a6f7/ Chyba, że poczekasz sobie troszkę i coś może stanieje jak np. procki i karty, ale to jakoś o 50/100zł max.
 5. Cropek

  Nick: Cropek./[SSJ]Cropek. Imię i nazwisko postaci: Shisui Uchiha. ID postaci: 61675.
 6. Cropek

  Nick: Cropek. ID: 61675 Okres męczarni: Od 15.06.2018 do 21.09.2018 Powód: To koniec truckerki dla mnie i tak jestem z siebie dumny, że tyle wytrwałem (drift pewnie też). Pozdrawiam cieplutko kamieniarzy moja pierwsza i najlepsza firma na Ptysiu :3 Dzięki za czas włożony dla naszej firmy powodzonka dalej // Zarząd Firmy Stones
 7. Cropek

  To w takim razie usuńmy każdy taki przejazd, bo jest trochę tego, lepiej jechać na około.
 8. Cropek

  Fabio ty to zacznij grać a nie szkalujesz tylko, jak dla mnie fajnie zrobione i przyda nam się a ty idź wylewać boskie żale gdzie indziej. PS. Jestem na tak ;)
 9. Cropek

  Proponuję dodać to, że jeżeli ktoś wyłapie mandat (nie licząc 110% i przemytów) to wtedy firma dostaje ten mandat a co firma zrobi to już zależnie. Myślę, że jeżeli kogoś się bierze do firmy to nie po to żeby odwalał a po to żeby się bawił no ewentualnie zarobił sobie na skromny domek i sabre. EDIT: Jeżeli to by weszło to wtedy cennik kar firmowych powinien ulec lekko zmianie.
 10. PTS 2K18 oni wciąż myślą, że to kryzys a to tylko stare zarobki a nawet lekko polepszone. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Wersjon

   Wersjon

   #technikWersjon

  3. NaimadSh

   NaimadSh

   Ważne, że nie w frakcjach.

  4. Alley

   Alley

   To czemu nie napisać, że wracamy do starych wynagrodzeń, a nie bawić się w kryzysy? :D

 11. Cropek

  To podziel sobie na partycje dysk wrzuć na jedną partycję system i to co potrzebne Ci jest priorytetowo, a drugą partycję możesz zrobić i wrzucić resztę rzeczy, które potrzebujesz i żeby Ci to nie zaśmieciło partycji gdzie masz system.
 12. Cropek

  Odinstaluj GTA:SA, bo to od tego problem może być, pewnie usuwałeś pliki, rozpędziłeś się i usunąłeś co trzeba. Od nowa GTA:SA zainstaluj i najlepiej MTA też i wsio powinno działać. EDIT: Możesz też sterowniki w komputerze zaktualizować zawsze. Lub jeżeli chcesz zrób po prostu format a to co potrzebne zgraj na pendrive'a.
 13. Cropek

 14. Cropek

  Pewnie znów chce odejść od kamieniarzy, bo to robota dla mężczyzn kckc
 15. Cropek

  Dla truckerów zrobić białe kwadraciki, policja widzi siebie jako niebieskie kwadraciki, pogotowie i PD będą miały kolory kwadracików jak dotychczas żeby policja nie jeździła do nich tylko kontrolowała faktycznie truckerów. No i kwestia teamów, każdy kto jest w danym teamie widzi kolor swojej firmy np. Ci ze Stones widzą Stones a zoomie widzi nas normalnie jako białe kwadraciki no i wsio. A zaległo i DM to na odległość, bo w czasie wejścia na serwer trucker może się skapnąć ''O pewnie do mnie jadą ja uciekam elo, Mariuszek23 has left the game (quit).'' Tak samo z DM, po prostu na odległość.
×