Skocz do zawartości

Cropek

Gracze

Ostatnia wygrana Cropek w dniu 17 Sierpień

Użytkownicy przyznają Cropek punkty reputacji!

Reputacja

364 Wzorowa

4 obserwujących

O Cropek

 • Tytuł
  先輩
 • Urodziny 05.01.2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  59028143

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cropek.

Ostatnie wizyty

1656 wyświetleń profilu
 1. Najlepszego, kiedy jakiś wypad na kebsika ;)

 2. Cropek

  Blokada.

  Witam dziś chciałbym poruszyć temat odczekiwania tych kilku dni po tym jak się odejdzie z firmy bądź frakcji. Moim zdaniem jest to bez sensu wtedy kiedy gracz przepracuje uczciwie i sumiennie w danej firmie/frakcji określony czas i odejdzie bez kary to w takim razie czemu ma dodatkowo czekać na to aż mu się ''blokada'' skończy skoro dotrzymał umowy i przepracował swoje. W tej sprawie powinien być w regulaminie zarówno firmy jak i frakcji pkt. dot. tego, że jeżeli dana osoba dotrzyma umowy załóżmy na czas 30 dni i po przepracowaniu tych dni odejdzie to nie będzie musiała oczekiwać na zejście blokady. Inna sprawa jeżeli osoba nie dotrzyma umowy wtedy zasady pozostają niezmienne, czyli taka osoba odczekuje swoje tak jak dotychczas. Napisałem to w trackerze, bo nie widzę innego dobrego tematu do takiej propozycji. Pytanie brzmi czy można by coś takiego wprowadzić bez większej dyskusji.
 3. Cropek

  Nazwa teamu: Hińskie Bajki.Kierowca #1: Cropek.Kierowca #2: Seemeeks.Kolorystyka: #ff0096
 4. Cropek

  Takie małe pytanie czy w filmy zaliczają się filmy animowane?
 5. Zapraszam gorąco ;)

   

 6. Moim zdaniem skoro minister frakcji może być w firmie to i minister firm może również iść do frakcji. Po pierwsze tylko to Ci zostaje tak naprawdę, bo gdyby nie patrzeć gdzie nie dojdziesz do firmy może to wyglądać na kolesiostwo, dlatego chociażby Karot odszedł z pogotowia. Jeżeli uważasz, że panel Cię nie będzie kusił i będziesz odpowiednio monitorowany to nie widzę problemu. Panel powinieneś sobie dodać na zielonkach bądź na drugiej postaci i tylko wtedy, bo nie widzę sensu dawać panel sobie na AFK w policji, bo jeżeli jesteś sam to możesz maksymalnie 5 min. AFK według regulaminu, no i możesz lekko nagiąć zasady i pojechać DZIWNYM TRAFEM do osoby, która ma przemyt. Czyli reasumując panel dodajesz sobie tylko na zielonkach, bądź na drugiej postaci i wtedy wykonujesz pracę jako minister firm a w policji jesteś normalnym graczem jakby nie patrzeć i tak powinno zostać, takie jest moje zdanie jako gracza.
 7. Cropek

  1. Ilu bandytów zaobserwowała pracownica banku. 2. Jak wygląda harmonogram ochroniarza. 3. Do kogo strzelali sprawcy i jeżeli kogoś postrzelili to ile jest ofiar. 4. Gdzie jadł hamburgera ochroniarz, skoro do tylnych drzwi miał najbliżej. 5. Skoro tylne drzwi były zamknięte to jak sprawcy uciekli, co mieli kluczyki do tylnych drzwi. 6. Skoro nasza pracownica widzi tak doskonale to czy może przypadkiem nie widziała ile osób wysiadało z premiera, a może sprawcy przybiegli sobie a kolega premierem szpanował przed dziewczynami i dlatego szybko ''uciekł z miejsca zdarzenia''. 7. Skąd sprzedawca wracał i dlaczego nie był w stanie powiedzieć cokolwiek. 8. Motocyklista nie jest żeby zajechać do miejsca zdarzenia na motorze skoro sprawcy już zbiegli, więc raczej jest niewinny. EDIT; Skąd mają te rejestracje, jeżeli sami ich nie zrobili to ktoś musiał to zrobić na zlecenie, można się udać do tej osoby i zapytać kto i kiedy je zamawiał.
 8. Cropek

  Cisza, bo ostro zarabiamy pieniążki. Trzecia gwiazda już pewnie niedługo też ;)
 9. Zapraszamy serdecznie ;)

   

 10. Dosyć proste zlecenie, czekamy na następne ~ Stones Transport.

  1. Cudak

   Cudak

   Niepewna sytuacja finansowa, poczekajcie do września. 

 11. *Członek klubu nie może*
 12. Cropek

  Moją propozycją jest to aby zmienić płacenie za panel na to, że jak jakaś firma się nim faktycznie bawi poprzez rozdawanie 50 razy w ciągu tygodnia na to, że gdy już faktycznie do tego dojdzie wtedy dana firma poniesie karę np. pieniężną ewentualnie degradację o poziom niżej, bo bezsensu, że inne firmy mają płacić za panel gdy nic złego nie zrobiły i nie rozdają go jak zielonoświątkowcy ulotki.
 13. Cropek

  6/10 KOCHAM NIEMIECKI <3
×