Skocz do zawartości

SajtinG3

Gracze

Reputacja

2 Neutralna

O SajtinG3

 • Tytuł
  Little Trucker
 1. SajtinG3

  Nawiązując do tematu mam zapytanie, czy jest możliwy unban konta SajtinG na forum? Zostałem zbanowany z tego co wyczytałem z powodu multikonta z kontem Matrrix. Od kilku dni sobie wchodzę na serwer pograć i chciałem zobaczyć co tam słychać, a niestety mam bana na forum. Już wyjaśniam skąd jest te multikonto. Matrrix to konto mojego brata z którym tu razem grałem o czym pewnie gracze na serwerze wiedzą, jak już nie zapomnieli o nas haha :D. Jest możliwy unban, czy już nie? ;)
 2. SajtinG3

  ale to jest taki problem zeby tu zajrzec, mimo ze pisalem do leo 2 wiadomosci i 1 z nich zostala odczytana miesiac od nadania jej? 0 odzewu a jednak wszystko napisalem co i jak:)
 3. SajtinG3

  szkoda mi troche tego, ze tam mialem wszystkie posty, konto od 2k12 no i ogolnie :E
 4. SajtinG3

  ?:)
 5. SajtinG3

  Zero odpowiedzi od tego czasu, da się coś z tym zrobić?
 6. SajtinG3

  Piszę ten temat, gdyż chcąc wejść na forum zastałem moje stare konto SajtinG zbanowane. Trochę zwlekałem z tym czasu, ale teraz mam ochote sobie pograć znowu u was, a nie mam jak gdyż konto na forum ma bana ;d. Wyczytałem gdzieś, że posypały się bany za multikonta. Odrazu napisałem do Lee, że konto które jest ze mną powiązane (czyli Matrrix), to konto mojego brata który też tu grał, kilku graczy powinno pamiętać :D ale Lee od 15 stycznia do teraz mi nie odpisał, ani nie odczytał. Kieruję też pytanie do osób zajmujących się forum, jest szansa by dostać unbana na tamtym koncie, czy raczej znikoma? ;)
×