Skocz do zawartości

Vaniliovsky

Moderatorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Vaniliovsky w dniu 7 Lipiec

Użytkownicy przyznają Vaniliovsky punkty reputacji!

Reputacja

1836 Doskonała

2 obserwujących

O Vaniliovsky

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  59070864

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [PTS]Vaniliovsky
 • Lokalizacja
  Lublin, Lubelskie, Polska

Ostatnie wizyty

5443 wyświetleń profilu

  • Dziś są Twoje urodziny!
   Bądź radosny i szczęśliwy!
   Nie bój się niczego,
   tutaj nie ma nic strasznego.
   Tylko prezentów gromada
   od mamy, taty i sąsiada!

  Pozdro Lemon :)

  1. Lemon.

   Lemon.

   Dzięki i też pozdro :D

 1. Vaniliovsky

  Porzucę pojazd marki Dune i pomogę
 2. Vaniliovsky

  Podziękowania od Nataniela na jego blogu! Dzięki! https://cienkiekosci.blogspot.com/
 3. Vaniliovsky

  Miau! Kicia od 10 lat. Przygarnąłem ją gdy miałem chyba 9/10 lat. Leżała w krzakach. Wcześniej ktoś ją bił, złamał jej zęba, wysmarował klejem i złamał ogon w 2 miejscach. Do dziś jest ze mną! <3
 4. Vaniliovsky

  W temacie apelacji powinien być tylko i wyłącznie Twój nick. Popraw to. Luki nie jest już administratorem więc co do ewentualnego unbana oczekuj decyzji @Grzan3k.
 5. Vaniliovsky

  Skoro jestem wspomniany to się wypowiem. Na początek zalecam troszkę kultury hack. Ja rozumiem że jesteś nowy. Ale jeżeli mówi się Tobie -hack nie kamp, pierwszy, drugi, trzeci i czwarty raz a Ty dalej to samo robisz to coś jest nie halo. Nie tylko my Ci piszemy abyś nie kampił ale wszyscy gracze. Poniżej załączam jedne z wielu ss gdzie sobie kulturalnie kampisz czekając na graczy bez żadnego AFK i gdy jesteś sam na serwerze.
 6. Vaniliovsky

  Dzięki wszystkim za przybycie. W derbach pierwsze miejsce w pierwszej rundzie zajął Zielus a w drugiej rundzie Ojo. Panowie dostali sporo serwerowej kasy. W wyścigu pierwsze miejsce zajął Lemon który zgarnia grę The Crew 2. Drugie miejsce zajął Stallion a trzecie Omega.
 7. Vaniliovsky

  Pamiętacie? Widzimy się już dziś o 18!
 8. Witajcie! Poniższy tekst umieszczam za zgodą Nataniela. Droga społeczności PTS-a. Nataniel z naszej wielkiej rodziny potrzebuje naszej pomocy. Nataniel rozpoczął przygodę z Polskim Truckerskim serwerem w 2016 roku. Do czerwca tego roku grał pod nickiem Pikoslok. W czerwcu tego roku niespodziewanie dowiedział się o swojej chorobie. Przerwał więc "karierę" na PTS i walczy z chorobą. Pamiętam do dziś wpis Nataniela na naszym SB - "Cześć, żegnam się z wami przez moją chorobę. Mam nadzieję że wkrótce do Was wrócę". Bardzo poruszył mnie ten wpis. Wtedy Lee napisał "Pikoslok - jeżeli będziesz potrzebował naszej pomocy możesz na nas liczyć". Przyszedł ten dzień że Nataniel potrzebuje naszej pomocy. Nataniel mimo swojej choroby jest zawsze uśmiechnięty i mega pozytywnym chłopakiem który bez walki tak łatwo się nie podda. Jak poinformował mnie Nataniel na stronie siępomaga.pl również będzie zbiórka ale za jakiś czas. Jak mówi - "Zbiórki na siepomaga na razie nie będzie, dopiero za kilka miesięcy przy rechabilitacji. Na razie jest tylko zbiórka na fundacji. Mama moja tak zdecydowała bo trzeba na siepomaga wpisać kwotę do uzbierania, ona jeszcze nie zna kosztorysu i nie chce żeby ktoś później mówił że z tych pieniędzy kupiła sobie coś." Wszystkie wpłaty które dokonacie na fundacje zostaną przekazane na wszystko co będzie potrzebne w związku z leczeniem. Pamiętajcie dobro zawsze wraca! Słowa JezusaMat.7:12 „Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie" Nazywam się Nataniel, mam 16 lat. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie raka kości udowej prawej (mięsak osteosarcoma). Obecnie leczę się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie przechodzę chemioterapię. Następnie czeka mnie zabieg operacyjny usunięcia guza, chemioterapia oraz intensywna rehabilitacja. Moja walka rozpoczęła się nieoczekiwanie i niedawno, ale na pewno się nie poddam! Przede mną długa i niestety kosztowna droga, dlatego będę wdzięczny za każde wsparcie. Jeśli chcesz pomóc mi pokazać rakowi palec środkowy, poproszę o przekazanie darowizny na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa Nr konta : 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694 W tytule przelewu proszę umieścić: Nataniel Słomski Datek wpłacony. Trzymaj się chłopie! Jesteśmy z Tobą!
 9. Vaniliovsky

  Dzięki wszystkim za przybycie. Wkrótce pojawi się fotorelacja z konwoju. Zapraszamy na jutro!
×