Skocz do zawartości

Vaniliovsky

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Vaniliovsky w dniu 28 Październik

Użytkownicy przyznają Vaniliovsky punkty reputacji!

Reputacja

1973 Doskonała

5 obserwujących

O Vaniliovsky

 • Tytuł
  ✪ Biznesmen ✪
 • Urodziny 06.05.1999

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  59070864

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  [PTS]Vaniliovsky
 • Lokalizacja
  Lublin, Lubelskie, Polska

Ostatnie wizyty

6877 wyświetleń profilu

 1. Vaniliovsky

  Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Tymczasem na serwerze panuje już zimowa aura
 2. Vaniliovsky

  HO-HO-HO! Czy są tu jakieś grzeczne "napy"? W tym roku Mikołaj przyszedł wcześniej. Co ma w worku? 1. Od 1 grudnia koniec pobrania score za wszystkie usługi warsztatu! 2. Możliwość zapisania tuningu na 7, 14, 30 i 60 dni! Wesołych Świąt!
 3. Vaniliovsky

  Poszło
 4. Vaniliovsky

  Ogłoszenie W związku z halloween na wszystkie usługi warsztatu nie będzie pobierane score aż do 14 listopada. Promocja obowiązuje od dziś!
 5. Vaniliovsky

  Dawno nie było tutaj informacji odnośnie naszego kolegi Nataniela. Nataniel jest już po operacji i jak to Nataniel jest uśmiechnięty cały czas. Ale wiele jeszcze przed nim i jego mamą. Na szczęście trafili do wspaniałej Fundacji i jeśli chcecie i możecie wspomóc ich w tej walce z nowotworem, rehabilitacją i długą drogą powrotu do normalności, to każda złotówka się liczy :) <3 Pamiętajcie że dobro wraca <3 <3 Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 W tytule przelewu proszę umieścić : 34213 Słomski Nataniel - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
 6. Vaniliovsky

  Właśnie wczoraj kupiłem Fifkę razem z Xbox One. Będzie grane
 7. Vaniliovsky

  Ogłoszenie Mamy początek października więc czas na promocje Do 14 października do 23:59 za zakup usługi nie będzie pobierana opłata score. Już teraz możecie kupić kolorowe światła do auta, rejestracje a nawet stuningować auto. Usługi można w dalszym ciągu nabyć na 7, 14 lub 30 dni. Zapraszam do korzystania z usług warsztatu.
 8. Vaniliovsky

  Zbanował Cię Fabio. Fabio nie jest już w administracji więc decyzja należy do @Polniak.
 9. Vaniliovsky

  Ogłoszenie Witam serdecznie całą społeczność! Ucieszy Was pewnie informacja że na początku października planuję wprowadzić nową promocję która będzie atrakcyjna. Podczas tej promocji przy zakupie usług warsztatu nie będzie pobierana opłata score (Czas trwania promocji zostanie podany wkrótce), może nawet od nowego roku pobieranie score zostanie całkiem zlikwidowane. Zatem już wkrótce w nowej promocji do każdego auta będziecie mogli zakupić kolorowe światełka. Będziecie mieli również możliwość stuningowania swojego pojazdu a nawet zmiany rejestracji na dowolną. Usługi można w dalszym ciągu nabyć na 7, 14 lub 30 dni. Przypominam o współpracy Warsztat / Komis o tym możecie przeczytać wyżej. Zapraszam do korzystania z usług warsztatu.
 10. Vaniliovsky

  Zbanował Cię @Grzan3k. Oczekuj więc jego decyzji
 11. Vaniliovsky

  Nick: Vaniliovsky Imię i nazwisko: Vaniliovsky Bruckley ID: 70985
 12. Vaniliovsky

  Brak frakcyjnego skina @Zaahain! Ban! Wywiad spoko i oby tak dalej Dzięki za pozdrowienia!
 13. Vaniliovsky

  Znów nie zastosowałeś się do wzoru. Temat apelacji musi zawierać Twój nick. Dobrze by było gdybyś też podał serial. Na tę chwilę odrzucam.
 14. Vaniliovsky

  24h minęło. Nie zastosowałeś się do poleceń Bustera. Odrzucam.
 15. Vaniliovsky

  Zauważyłem że po założeniu tuningu takie rzeczy się dzieją. Nie zawsze ale jednak.
×