Skocz do zawartości

Vaniliovsky

Moderatorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Vaniliovsky

 1. Vaniliovsky

  Podziękowania od Nataniela na jego blogu! Dzięki! https://cienkiekosci.blogspot.com/
 2. Vaniliovsky

  Cześć. Jak nazwa tematu wskazuje do końca wywiadów z administracją pozostały może 2-3 wywiady. I co dalej? Chcielibyście zobaczyć jeszcze z kimś wywiady? Czy może już nie chcecie wywiadów i zakończyć temat? Proszę o wasze opinie na ten temat. Dziękuje.
 3. Vaniliovsky

  Miau! Kicia od 10 lat. Przygarnąłem ją gdy miałem chyba 9/10 lat. Leżała w krzakach. Wcześniej ktoś ją bił, złamał jej zęba, wysmarował klejem i złamał ogon w 2 miejscach. Do dziś jest ze mną! <3
 4. Vaniliovsky

  W temacie apelacji powinien być tylko i wyłącznie Twój nick. Popraw to. Luki nie jest już administratorem więc co do ewentualnego unbana oczekuj decyzji @Grzan3k.
 5. Vaniliovsky

  Skoro jestem wspomniany to się wypowiem. Na początek zalecam troszkę kultury hack. Ja rozumiem że jesteś nowy. Ale jeżeli mówi się Tobie -hack nie kamp, pierwszy, drugi, trzeci i czwarty raz a Ty dalej to samo robisz to coś jest nie halo. Nie tylko my Ci piszemy abyś nie kampił ale wszyscy gracze. Poniżej załączam jedne z wielu ss gdzie sobie kulturalnie kampisz czekając na graczy bez żadnego AFK i gdy jesteś sam na serwerze.
 6. Vaniliovsky

  Dzięki wszystkim za przybycie. W derbach pierwsze miejsce w pierwszej rundzie zajął Zielus a w drugiej rundzie Ojo. Panowie dostali sporo serwerowej kasy. W wyścigu pierwsze miejsce zajął Lemon który zgarnia grę The Crew 2. Drugie miejsce zajął Stallion a trzecie Omega.
 7. Vaniliovsky

  Witajcie! Jak wiecie rozpoczęły się już długo wyczekiwane przez Was wakacje! W związku z tym PTS Klub ma przyjemność zaprosić całą społeczność PTS na eventy. Trzeba was trochę oderwać od rozwożenia towarów i zobaczcie co przygotowaliśmy 6 lipiec (Piątek) 18:00 W pierwszym dniu zabaw czeka nas konwój. Start - Bayside. Po załadowaniu towaru w BS (Bayside) wszyscy przejedziemy wyspą GI (Green Island) do AP (Angel Pine). Wszyscy którzy załadowali towar w BS rozładują go w AP. Po załadowaniu towaru w AP będziemy zmierzać w kierunku LS (Los Santos). Na tym odcinku możemy napotkać remont. Prosiłbym aby dostostwać prędkość do warunków jazdy. W LS obok lotniska rozładujemy wcześniej załadowany towar. Również na lotnisku lub obok lotniska ponownie załadujemy towar. Po kolejnym załadowaniu towaru będziemy jechać w kierunku lotniska LV (Las Venturas). Na lotnisku LV rozładujemy towar i tym samym zakończymy konwój. Trasa konwoju będzie prowadzić głównie po szybkich autostradach jak i drogach miejskich. Raczej żadna firma nie powinna mieć problemu z załadunkiem czy rozładunkiem. Pracownicy policji, pogotowia oraz pomocy drogowej proszeni są o wzięcie udziału w evencie i pilnowania porządku. Szefów frakcji proszę o wysłanie wiadomości do @Vaniliovsky w sprawie obstawy. Policja: NaimadSh Gyro Rysjo Pogotowie: Linshi Maksymo - Pomoc drogowa: Cumster Grubcio Hubert Fotografowie: Arczi Majlosz - 7 lipiec (Sobota) 18:00 W drugim dniu zabaw będzie się działo! Przygotowaliśmy dla Was derby jak i wyścigi. Miejsce zbiórki jak i mapkę poznacie niebawem. Mapka jest już prawie skończona ale dopracowujemy ostatnie szczegóły. Dodam tylko że wygrane w derbach będą nagradzane wysoką gotówką w postaci $. Za wygraną w wyścigu uczestnik otrzyma grę o wartości 50 funtów czyli około 250 złotych. Prawda że zapowiada się ciekawie? Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! PTS Klub.
 8. Vaniliovsky

  Pamiętacie? Widzimy się już dziś o 18!
 9. Witajcie! Poniższy tekst umieszczam za zgodą Nataniela. Droga społeczności PTS-a. Nataniel z naszej wielkiej rodziny potrzebuje naszej pomocy. Nataniel rozpoczął przygodę z Polskim Truckerskim serwerem w 2016 roku. Do czerwca tego roku grał pod nickiem Pikoslok. W czerwcu tego roku niespodziewanie dowiedział się o swojej chorobie. Przerwał więc "karierę" na PTS i walczy z chorobą. Pamiętam do dziś wpis Nataniela na naszym SB - "Cześć, żegnam się z wami przez moją chorobę. Mam nadzieję że wkrótce do Was wrócę". Bardzo poruszył mnie ten wpis. Wtedy Lee napisał "Pikoslok - jeżeli będziesz potrzebował naszej pomocy możesz na nas liczyć". Przyszedł ten dzień że Nataniel potrzebuje naszej pomocy. Nataniel mimo swojej choroby jest zawsze uśmiechnięty i mega pozytywnym chłopakiem który bez walki tak łatwo się nie podda. Jak poinformował mnie Nataniel na stronie siępomaga.pl również będzie zbiórka ale za jakiś czas. Jak mówi - "Zbiórki na siepomaga na razie nie będzie, dopiero za kilka miesięcy przy rechabilitacji. Na razie jest tylko zbiórka na fundacji. Mama moja tak zdecydowała bo trzeba na siepomaga wpisać kwotę do uzbierania, ona jeszcze nie zna kosztorysu i nie chce żeby ktoś później mówił że z tych pieniędzy kupiła sobie coś." Wszystkie wpłaty które dokonacie na fundacje zostaną przekazane na wszystko co będzie potrzebne w związku z leczeniem. Pamiętajcie dobro zawsze wraca! Słowa JezusaMat.7:12 „Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie" Nazywam się Nataniel, mam 16 lat. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie raka kości udowej prawej (mięsak osteosarcoma). Obecnie leczę się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie przechodzę chemioterapię. Następnie czeka mnie zabieg operacyjny usunięcia guza, chemioterapia oraz intensywna rehabilitacja. Moja walka rozpoczęła się nieoczekiwanie i niedawno, ale na pewno się nie poddam! Przede mną długa i niestety kosztowna droga, dlatego będę wdzięczny za każde wsparcie. Jeśli chcesz pomóc mi pokazać rakowi palec środkowy, poproszę o przekazanie darowizny na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa Nr konta : 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694 W tytule przelewu proszę umieścić: Nataniel Słomski Datek wpłacony. Trzymaj się chłopie! Jesteśmy z Tobą!
 10. Vaniliovsky

  Dzięki wszystkim za przybycie. Wkrótce pojawi się fotorelacja z konwoju. Zapraszamy na jutro!
 11. Vaniliovsky

  Widzimy się dziś o 18.
 12. Vaniliovsky

  no
 13. Vaniliovsky

  Mamy jeszcze jedno miejsce dla fotografa. Warto spróbować.
 14. Vaniliovsky

  Jako kto?
 15. Vaniliovsky

  Dziękuję działa ☺
 16. Vaniliovsky

  Gdy ktoś polubi mój post pisze "Ktos polubil Twoj post.". Nie pisze nicku. I dalej nie widzę polubien postow.
 17. Vaniliovsky

  Proszę w dalszym ciągu o zgłaszanie się pracowników frakcji do obstawy konwoju. Przypominam że konwój już jutro.
 18. Vaniliovsky

  Przy niektórych nickach osób jest zły czas kiedy był ostatnio online. Np ktoś napisał posta przed chwila a pisze ze byl dostepny 18 godzin temu.
 19. Vaniliovsky

  Ja nie widzę. Pewnie cała grupa PTS Klubu też.
 20. Vaniliovsky

  no
 21. Vaniliovsky

  Vanil - woj. lubelskie - Bełżyce
×