Skocz do zawartości

Vaniliovsky

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Vaniliovsky

 1. Vaniliovsky

  Wyścig "Pociągów" I doczekaliście się! Przygotowałem dla Was mini-event. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w evencie "Wyścig pociągów". Event odbędzie się 17 lutego o 18:00. Wszyscy spotykamy się na stacji kolejowej (obok dworca autobusowego) w Los Santos. Start i meta również na dworcu kolejowym w Los Santos. Do wyboru będziecie mieli pociąg Streak i Freight w dowolnym wybranym przez siebie kolorze całego pociągu jak i świateł. Streak Freight Startować będą po dwie osoby na jednym niezbugowanym torze. Zabawa polega na tym iż musicie przejechać całą mapę i kto pierwszy dotrze na metę w LS wygrywa. Będziecie mieli wiele możliwości aby wyprzedzić przeciwnika i to niejednokrotnie. Jednakże będziecie musieli uważać. Są odcinki gdzie można bez problemów i wykolejenia pędzić 280km/h ale i są odcinki gdzie przy 160km/h można już wypaść z torów. Oczywiście osoba która się wykolei nie ma już możliwości przywrócenia na tor i przegrywa. Startujecie na "3 2 1 START" Każdy będzie mógł okazać swoje umiejętności na trudnych i ostrych zakrętach jak i szybkich prostych. Aby każdy mógł poznać trudne i niebezpieczne odcinki trasy w sobotę 16 lutego o 17 odbędzie się test trasy. Będziecie mogli poznać dokładnie tor. Dla każdej wygranej osoby przewiduję 150.000$ a dla przegranej na pocieszenie 10.000$ Jeżeli macie jakieś pytania to proszę pisać. P.S. Jednocześnie apeluję do wszystkich kierowców ciężarówek o zachowanie ostrożności w sobotę jak i niedzielę o 18 ze względu na wyścig. Szczególnie zachowajcie ostrożność na przejazdach kolejowych w Los Santos, Las Venturas i San Fierro. Zwracajcie uwagę na nadawane sygnały świetlne przed każdym przejazdem kolejowym.
 2. Vaniliovsky

  Serdecznie dziękuję za dzisiejszą obecność na teście całej trasy. Mam nadzieję że przez te dwie godziny poznaliście troszkę trasę Widzimy się jutro o 18 na wyścigu Powodzenia
 3. Vaniliovsky

  W tym temacie będą pojawiać się ogłoszenia dotyczące wywiadów.
 4. Vaniliovsky

  Witajcie! Powracamy z cyklem wywiadów. Dziękuję moim poprzednikom za "zastępstwo" Wywiady będą pojawiać się co piąteczek o 18. Przynajmniej na ten moment. Wkrótce dowiecie się o pierwszym gościu i terminie. @Edit. @Shot.zgodził się na wywiad. Data ukazania wywiadu 22 luty.
 5. Vaniliovsky

  Rak do pokonania, życie Nataniela do uratowania! Jutro Nataniel przejdzie operację - torakotomię prawego płuca. Miała być dziś, ale została przełożona na jutro. Trzymajcie kciuki. Nataniel skończył właśnie 17 lat. Nikt go nie pytał czy jest gotowy. Nikt nie sprawdził, czy będzie miał dość siły, żeby pójść na tę wojnę. Brutalną, wyniszczającą walkę ze śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem - mięsakiem kości udowej. Przed nami jeszcze przynajmniej 2 cykle chemioterapii, ale najprawdopodobniej potrzebne będzie również leczenie za pomocą leku celowanego sorafenib (Nexavar), który jest potwornie drogi i nierefundowany… Prosimy o pomoc! Więcej tutaj: https://www.siepomaga.pl/ratujemy-nataniela
 6. Witajcie! Poniższy tekst umieszczam za zgodą Nataniela. Droga społeczności PTS-a. Nataniel z naszej wielkiej rodziny potrzebuje naszej pomocy. Nataniel rozpoczął przygodę z Polskim Truckerskim serwerem w 2016 roku. Do czerwca tego roku grał pod nickiem Pikoslok. W czerwcu tego roku niespodziewanie dowiedział się o swojej chorobie. Przerwał więc "karierę" na PTS i walczy z chorobą. Pamiętam do dziś wpis Nataniela na naszym SB - "Cześć, żegnam się z wami przez moją chorobę. Mam nadzieję że wkrótce do Was wrócę". Bardzo poruszył mnie ten wpis. Wtedy Lee napisał "Pikoslok - jeżeli będziesz potrzebował naszej pomocy możesz na nas liczyć". Przyszedł ten dzień że Nataniel potrzebuje naszej pomocy. Nataniel mimo swojej choroby jest zawsze uśmiechnięty i mega pozytywnym chłopakiem który bez walki tak łatwo się nie podda. Jak poinformował mnie Nataniel na stronie siępomaga.pl również będzie zbiórka ale za jakiś czas. Jak mówi - "Zbiórki na siepomaga na razie nie będzie, dopiero za kilka miesięcy przy rechabilitacji. Na razie jest tylko zbiórka na fundacji. Mama moja tak zdecydowała bo trzeba na siepomaga wpisać kwotę do uzbierania, ona jeszcze nie zna kosztorysu i nie chce żeby ktoś później mówił że z tych pieniędzy kupiła sobie coś." Wszystkie wpłaty które dokonacie na fundacje zostaną przekazane na wszystko co będzie potrzebne w związku z leczeniem. Pamiętajcie dobro zawsze wraca! Słowa JezusaMat.7:12 „Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie" Nazywam się Nataniel, mam 16 lat. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie raka kości udowej prawej (mięsak osteosarcoma). Obecnie leczę się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie przechodzę chemioterapię. Następnie czeka mnie zabieg operacyjny usunięcia guza, chemioterapia oraz intensywna rehabilitacja. Moja walka rozpoczęła się nieoczekiwanie i niedawno, ale na pewno się nie poddam! Przede mną długa i niestety kosztowna droga, dlatego będę wdzięczny za każde wsparcie. Jeśli chcesz pomóc mi pokazać rakowi palec środkowy, poproszę o przekazanie darowizny na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa Nr konta : 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694 W tytule przelewu proszę umieścić: Nataniel Słomski Datek wpłacony. Trzymaj się chłopie! Jesteśmy z Tobą!
 7. Vaniliovsky

  Wystawiony.
 8. Vaniliovsky

  Wystawiony.
 9. Vaniliovsky

  Nick: Orzel ID postaci: 421 Wysokość zaległego mandatu: Przeładowanie pojazdu - 5000$ 10 score Dowód:
 10. Vaniliovsky

  Nick: Vaniliovsky Imię i nazwisko postaci: Vaniliovsky Bruckley ID Postaci: 70985
 11. Vaniliovsky

  Nick: Vaniliovsky Powód: Kilka miesięcy pracy w pogotowiu starczy. Proszę o zwolnienie po wypłatach. //Zwolniony o godzinie 18:38 bez kary score, powodzenia w dalszej karierze
 12. Vaniliovsky

  Witam. W dniu dzisiejszym chciałem złożyć skargę na pracownika frakcji Pomocy Drogowej - Liq. Żeby za dużo się nie rozpisywać chodzi tu o ignorowanie wezwań. Podczas gdy leciałem uleczyć gracza Thor69 panowały trudne warunki atmosferyczne a mianowicie mgła. Niestety nieszczęśliwe walnąłem w budynek który nagle wyłonił się z mgły. Kto kiedyś leciał w taką pogodę helką wie o co chodzi. Raidance został uszkodzony do około 35-40%. Po awaryjnym wylądowaniu widząc iż pracownik Pomocy Drogowej stoi w miejscu obok domu i od dobrych kilku minut prawdopodobnie nie ma żadnych wezwań postanowiłem nie ryzykować dalszego lotu w taką pogodę i wezwałem pd. Czekałem coś około dwóch, trzech minut. Zero reakcji. Po dwóch/trzech minutach wrzucił AFK. Wyglądało na to że nawet nie było go przy komputerze przez ten czas. Następnie gdy wrzucił AFK gracz Liq opuścił serwer. No trochę mnie to zdenerwowało bo od dłuższego czasu stał w miejscu i czekałem na przyjazd. Dobrze że był Kornik i mógł przejąć wezwania. Gdy LiQ pilnie musiał wyjść mógł napisać że pilnie wychodzi na serwerze czy discordzie obojętnie. I już sprawa załatwiona. Thor69 gdy pracował w pogotowiu i miał nagłe wezwania do straży umiał przeprosić i poinformować że musi pilnie wyjść i wezwanie brał kto inny. Nieładne zachowanie podczas dopiero co rozpoczętej pracy w Pomocy Drogowej. Mam nadzieję że taka sytuacja się więcej nie powtórzy.
 13. Vaniliovsky

  Zatem oczekujemy decyzji szefa lub ministra frakcji
 14. Vaniliovsky

  Czyli rozumiem że teraz za każde ignorowanie wezwań odejmujemy tylko minuty. Fajnie fajnie. Podoba mi się. Też wejdę na 15 minut coś posprawdzam i będę musiał lecieć szybko na miasto. W końcu lepiej odjąć te 15 minut niż dostać upomnienie
 15. Hej. Chciałem was zachęcić do takiej gierki , w której wypowiadacie się na temat danej osoby. Zasada, którą należy przestrzegać - nie obrażamy! Jeśli boimy się samokrytyki nie bierzemy udziału. Jedno zdanie opisujące, bez rozpiski na pińcet stron. No to co zaczynamy? :)
 16. Vaniliovsky

  Ogłoszenie Małe ogłoszenie. Wszystkie osoby które mają wykupione jakiekolwiek usługi warsztatu i chcą pojazd sprzedać drugiej osobie, lub do komisu, muszą mnie o tym fakcie poinformować. Najlepiej będzie jeśli poczekacie, aż usunę usługi warsztatu przed sprzedaniem pojazdu. W tej sprawie możecie kontaktować się ze mną przez forum jak i discorda. Dziękuję. Przy okazji przypominam iż za wszystkie usługi warsztatu nie jest już pobierane score. Do tego jest możliwość zapisania tuningu na nowy okres - 60 dni. Zapraszam do korzystania z usług warsztatu. Pozdrawiam
 17. Vaniliovsky

 18. Vaniliovsky

 19. Vaniliovsky

  Cropek zostaje wydalony z klubu za liczne prowokacje innych graczy.
 20. Vaniliovsky

  Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Tymczasem na serwerze panuje już zimowa aura
 21. Vaniliovsky

  Witajcie! :uszanowanie: Tak jak w tytule tematu zapraszam wszystkich do składania propozycji, czy też uwag dotyczących wywiadów a na pewno wszystkie je rozważę. Dziękuję! ;) Tymczasem miłego weekendu :drinks:
 22. Vaniliovsky

  HO-HO-HO! Czy są tu jakieś grzeczne "napy"? W tym roku Mikołaj przyszedł wcześniej. Co ma w worku? 1. Od 1 grudnia koniec pobrania score za wszystkie usługi warsztatu! 2. Możliwość zapisania tuningu na 7, 14, 30 i 60 dni! Wesołych Świąt!
 23. Vaniliovsky

  Poszło
 24. Cześć PTS-owe mordeczki! Widzę że dobrze bawicie się wypowiadając się o innych osobach więc wpadłem na jeszcze myślę fajną zabawę! A co! Jak się bawić to na całego! Myślę że tej zabawy nie trzeba tłumaczyć :) :) Tak jak w tytule, zadajemy pytania drugiej osobie (będącej pod nami, bez skojarzeń) :) Gotowi? To zaczynamy!! Masz prawo jazdy?
 25. Vaniliovsky

  Ogłoszenie W związku z halloween na wszystkie usługi warsztatu nie będzie pobierane score aż do 14 listopada. Promocja obowiązuje od dziś!
×