Skocz do zawartości

Marquiez

Gracze

Ostatnia wygrana Marquiez w dniu 21 Lipiec

Użytkownicy przyznają Marquiez punkty reputacji!

Reputacja

271 Dobra

10 obserwujących

O Marquiez

 • Tytuł
  Napper
 • Urodziny 7 Wrzesień

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Marquiez
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnie wizyty

789 wyświetleń profilu
 1. Wszystkiego najlepszego!

 2. Marquiez

  Firma Black Heart Security dała zlecenie na śpiwory. Skracając jej nazwę wychodzi firma BH Secu. Znając jej nazwę można dowiedzieć się skąd dokładnie jest. Sądząc po zleceniu na śpiwory można sądzić że przygotowują się na długi pobyt w stanie SA.
 3. Marquiez

  Udało mi się rozszyfrować kilka liter na mapie I - Invesitgation, tłumacząc na polski: dochodzenie, śledztwo B - Base, tłumacząc na polski: baza P - Protection, tłumacząc na polski: ochrona D - Danger, tłumacząc na polski: niebezpieczeństwo Tym oto sposobem członek Gdańskiego oddziału CBŚ rozszyfrował prawie wszystkie litery na mapie
 4. Wszystkiego najlepszego!

 5. Marquiez

  Z BS zniknęła łódź. Pytanie: Czy ktoś zgłosił wybuch w BS? Takie rzeczy widuje się rzadko. Policja na pewno powinna to zbadać.
 6. Marquiez

  Podczas patrolu w SF zauważyłem że premier zniknął a pojawił się patrol policji:
 7. Marquiez

  Nick: RuthlessTremors80 ID postaci: 97791 Wysokość zaległego mandatu: DM-20 min Dowód: https://imgur.com/a/NQma20Q
 8. Wszystkiego najlepszego!

 9. Marquiez

  W El Quebrados pracownik "BH SECU" ma obok siebie położony karabin snajperski, oraz jest zwrócony w stronę motocyklistów. Czyżby chciał kogoś zamordować? Tutaj ss:
 10. Wszystkiego najlepszego!

 11. Marquiez

  Na lotnisku w LS z wszystkich zasobów "BH SECU" które przyleciały samolotem został tylko jeden enforcer a samolot został przestawiony: W SF znalazłem to: I tu nasuwa się pytanie co znajduje się w tym magazynie? Policja na pewno powinna to sprawdzić. BS zostało opuszczone, została tylko pusta łódź: Przed wjazdem do tunelu nad BS stoi szary enfrocer oraz 3 osoby: Obok hotelu który znalazł Gyro stoi żółty Yosemite który wczoraj był widziany w LV:
 12. Marquiez

  Oto one:
 13. Marquiez

  Takie coś w lv: Edit: Obok jest także zółty Yosemite który był widziany pod domem osoby porwanej. Czy to gang motocyklistów odpowiada za porwanie?
 14. Marquiez

  W SF znalazłem to:
 15. Marquiez

  Wlew wstydu
×