Skocz do zawartości

Wersjon

Gracze

Ostatnia wygrana Wersjon w dniu 17 Listopad

Użytkownicy przyznają Wersjon punkty reputacji!

Reputacja

660 Wzorowa

O Wersjon

 • Tytuł
  Szef AS Logistic
 • Urodziny 13.10.2001

Kontakt

 • Steam
  wersjon

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Wersjon
 • Lokalizacja
  Jastrzębie-Zdrój

Ostatnie wizyty

3268 wyświetleń profilu
 1. Wersjon

  Super Admin, i Timberowiec jednocześnie.
 2. Wszystkiego najlepszego Polaczku ;D

 3. Wersjon

  Jako iż Andrzejek nie za bardzo przeszedł okres próbny, to nadal szukamy 6
 4. Wersjon

  Nick: andrzej (@andrzejjj123). ID: 97366. Okres Pracy: Krótki. Powód: Odwalanie/Przeklinanie. ///Dziękuje i do widzenia; nie tolerujemy tutaj takich zachowań, wyjątkowo bez kary. //Zwolniony 25.10.2018 o godzinie 18:37;57 /Wersjon
 5. Wersjon

  Pijok i Timberowiec
 6. Wersjon

  i z powrotem : Przechowywanie przemytu, lub przeładowania na bazie jest równoznaczne ze zwolnieniem dyscyplinarnym. >>> Przechowywanie przemytu na bazie jest równoznaczne ze zwolnieniem dyscyplinarnym.
 7. Wersjon

  Awanse: Soniacz, NaPiV, Huncfot, Łapacz. Premie: Soniacz, Lapacz, Madoman Awanse: Soniacz, NaPiV, Huncfot, Łapacz. Premie: Soniacz, Lapacz, Madoman Przyszłe Awanse: Przyszłe Awanse:
 8. Wersjon

  Zapraszam @andrzejjj123
 9. Wersjon

  @Snayper01 finalnie zapraszam nadal poszukujemy 6 napów.
 10. Wersjon

  @trifonas2001 σας δέχεται ! Θα προσπαθήσω να σε πιάσω στο διακομιστή για να προσθέσω (Εάν είναι δυνατόν, χρησιμοποιήστε έναν μεταφραστή Google για να συνεργαστείτε) /*Trifonas2001 your application is accepted ! I'll catch you on server to add you (Try to use "Google Translator" to your coworkers)*/ @Reksio nie, nie mam zamiaru ryzykować.
 11. Wersjon

  @Reksio później będzie podobna sytuacja i też się tak zapewne zachowasz i będzie kara dla firmy; nie mam zamiaru aż tak ryzykować. @trifonas2001 Give me more info about you (Nick, experience (how long are playing), score, ID and your last employment) @Snayper01 przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbym zadać kilka pytań (na serwerze)
 12. Wersjon

  Odrzucam podanie reksio, powód?
 13. Wersjon

  Mała aktualizacja Przed:
 14. Wersjon

  Huncfotio zapraszam skontaktuj się ze mną przez forum lub discord lub na serwerze (ewentualnie MERO)
 15. Wersjon

  Pomysł fajny, ale troszkę cicho tu... Zmieniłbym na dostęp do takowego urządzenia za 200.000$(od 1 gwiazdki). Zamiast 1500$ na pracownika 1000$(od dnia kupienia do dnia zwolnienia będzie aktywne). Uznajmy że w tym 200.000$ są przeznaczone urządzenia dla każdego(w przypadku zmiany kadru kupujemy według wyżej wymienionego cennika (dla szefa nadal 2.000$)). Co do reszty: + Czym powinny być te zlecenia i czy powinny zastępować aktualne? jeżeli nie niech one będą mniejszymi zleceniami które będą na okres kiedy Ministerstwo jest zajęte innymi rzeczami i zwyczajnie spóźnia się z nimi (co rozumiem :V) Jeżeli zastępowane całkowicie to zrobić rodzaje zleceń i podrodzaje: 240t-480(dla przemytów) 600t 1200t 2400t i okazyjnie 4800t i podrodzaje: daleki dystans, krótki dystans, gorący towar(przemyty), itp. - Czy powinny być skryptowe bądź tworzone przez ministerstwo? na to wyżej dodam "notkę" później, jak wrócę wyedytuje bądź dodam dodatkowy post.
×