Skocz do zawartości

Jalapeno

Gracze

Reputacja

8 Neutralna

O Jalapeno

 • Tytuł
  Lekarz od komputerów
 • Urodziny 06.03.2000

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Ketchup
 1. Jalapeno

  Nick: Ketchup Nick:Powód (opcjonalne): Spadek formy i brak chęci do gry. Potrzebuję odpoczynku ale zamierzam kiedyś kontynuować swoją pracę w PD. Zwolniony, kara score - 550score.
 2. Jalapeno

  Algorytm
 3. Jalapeno

  Antena
 4. The dog ate my homework :(

  1. Liq
  2. drftmn

   drftmn

   I had farted and it stinks so much...

  3. Lukee

   Lukee

   Będzie mądrzejszy.

 5. Jak chcesz zobaczyć czy jest włączona to wejdź w menedżer urządzeń (znajdziesz w wyszukiwarce w menu start), znajdź szukane urządzenie i zobacz jaki ma status, czy jest jakiś błąd albo czy jest wyłączone.
 6. Jalapeno

  Królestwo
 7. No to będzie raczej problem ze sterownikiem, co w przypadku tabletu powinno załatwić przywrócenie systemu z recovery (musisz poszukać w ustawieniach coś w stylu"usuń dane i przeinstaluj system"). Natomiast jest też opcja że modem lub slot jest fizycznie uszkodzony, co wiążę się raczej z odesłaniem na gwarancję lub do serwisu.
 8. Jalapeno

  Awokado
 9. Miałem podobnie z innym tabletem, zwykle któreś z kolei wyciągnięcie i włożenie karty pomagało. Możesz spróbować też dmuchnąć w slot przed włożeniem karty, czy to przy pomocy sprężonego powietrza, czy siły własnych płuc.
 10. Ostatnio się potknąłem, a później już nie...

  1. Alley

   Alley

   Coś nieprawdopodobnego... :E

 11. Jalapeno

  Londyn
 12. Jalapeno

  Nick: Jalapeno ID: 49279 Okres pracy: około 4 tygodni Powód: Naprawdę nie chcę tego robić ale nie chcę przynosić strat firmie i zajmować miejsca bardziej aktywnym graczom. Niestety moja sytuacja odnośnie wolnego czasu uległa zmianie gdyż czeka mnie przeprowadzka z powodów rodzinnych, przez co nie będę miał czasu na grę przez najbliższy czas. Dziękuję za danie mi szansy na pracę w firmie, atmosfera tu panująca jest genialna i mam nadzieję że będę tu mógł jeszcze kiedyś wrócić. Rozumiem jeżeli będę musiał ponieść karę score, ale niestety nie mam wyboru. Ze swojej strony mogę tylko prosić o wyrozumiałość i potraktowanie tej sytuacji jako wyjątkowej i nie karanie mnie. Starałem się zrobić wszystko abym nie musiał się zwalniać, ale niestety nie mam takiej możliwości. Zwolniony bez kary score ! Dziękuje za wkład w rozwój firmy i życzę Powodzenia w Dalszej Karierze oraz w Życiu Prywatnym ;) !! / Iwan
×