Skocz do zawartości

Zykfrydes

Gracze

Reputacja

111 Dobra

3 obserwujących

O Zykfrydes

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 13.09.2003

Kontakt

 • Skype
  kolo545454

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Zykfrydes
 • Lokalizacja
  Rawicz

Ostatnie wizyty

324 wyświetleń profilu
 1. Zykfrydes

 2. Zykfrydes

  Anuluję
 3. Wszystkiego najlepszego DamianieSh!

 4. Zykfrydes

  Nie koniecznie hahah różni ludzie różnie mówią
 5. Zykfrydes

  Witam! W związku z otwarciem naborów na stanowiska szefów firm, będę aplikował o otrzymanie posady szefa firmy Good Trans. Mam na imię Bartosz, pochodzę z Wielkopolski, a mianowicie z Rawicza. Mam 15 lat, na chwile obecną chodzę do 3 klasy oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Sierakowie. Interesuję się fotografią, grafiką komputerową oraz jazdą na rowerze (oczywiście wszystko amatorsko). Co do języków obcych to biegle mówię w języku angielskim (zdaję go co roku na 5, lub 6) oraz znam podstawy języka niemieckiego (Poziom podstawowy - zdanie na 5). Co do doświadczeń na stanowisku to jest ono zerowe, nigdy nie miałem okazji objąć ów stanowiska, ale wydaję mi się, że poradził bym sobie w tej funkcji. Na serwerze będzie mnie można spotkać pod nickiem Zykfrydes. Podanie jest krótkie, ale zawiera najważniejsze informacje, czyli jest krótko, zwięźle i na temat. Z wyrazami szacunku Zykfrydes // Bartosz Kowalski
 6. Zykfrydes

  Nie, to ja z @ojo popsuliśmy atmosfere
 7. Zykfrydes

  Nick: Zykfrydes Okres urlopu: 10.01.2019-20.01.2019 (kwestowanie podczas WOŚP oraz wyjazd w góry)
 8. Zykfrydes

  Krajkasz, nap... znaczy kumpel z firemki co 1kk zrobił
 9. Zykfrydes

  Petrolowy NOLIFE
 10. Zykfrydes

 11. Zykfrydes

  Kiedy zostanie usunięty filoteowy obszar z eventu Battle Royal?
 12. Zykfrydes

  Pozwolę sobie ponownie wtrącić. Jako osoba dość aktywna na serwerze śmiało mogę powiedzieć, że całe ML zachowuje się jakby im można było wszystko robić. Nie gadaj tu o tym, że stoicie na drodze tylko, bo i to jest złamaniem przepisów ruchu. Dużo osób odzywa się na temat waszych taranów i zaczyna się to robić nudne. Dobrze wiecie, że taranować możecie, bo wasze barracki są "czołgami". Mam nadzieję że teraz jak Cudak przeszedł do ML to to się zmieni. Za kazdym razem dupe ratował wam lampard, a bez niego nic byście nie zrobili. Mam kilka ssów na Wasze "stanie", które zostały już cudakowi przekzane. Przepraszam za taką składanie zdań, ale pisze to w autobusie na telefonie.
 13. Zykfrydes

  Radku, nie wiem czy wiesz ale to nie Cudak tylko Gondi to napisał. Usprawiedliwił on działania cudaka więc twoja teza na dobrą sprawę jest już obalona. Szef przyznał się do błędu.
 14. Zykfrydes

  Zastanowiłbym się jeszcze co do tego, ponieważ jak dobrze wiemy bimbry nie są firmą działającą jak inne, a cudak mógł sam się zwolnić. Co prawda nie powinien tego robić, ale wiadomym jest fakt iż wiemy, że aktywność szefa tej firmy jest dość malutka. A i Karot nie wiem co chciałeś wnieść tym postem (Wiem że nie jestem osobą od wyjaśniania sporów,ale chciałem to napisać)
 15. Zykfrydes

  No hej! Dodam moje zdjątka, może lepsze, może gorsze ale są ! https://imgur.com/a/X85ImPz A to jedno no to sami wiecie! <3
×