Skocz do zawartości

AdrenalinE

Gracze

Reputacja

100 Dobra

6 obserwujących

O AdrenalinE

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 09.05.1998

Kontakt

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl/monitoring/mta

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna
 • Nick
  AdrenalinE
 • Lokalizacja
  Krzywda

Ostatnie wizyty

1038 wyświetleń profilu

 1. AdrenalinE

  wypełnione
 2. AdrenalinE

  Czy h@ myślał by zrobić takie cos jak amnestia by chodź troszkę osób przez to dostało drugą lub którąś tam szansę. I by serwer był aktywniejszy?
 3. AdrenalinE

  Nick: AdrenalinE ID postaci: 57914 Imię i nazwisko postaci: Citrus Citrusowy Dzisiejsza Data :14.11.2018
 4. AdrenalinE

  @carbon814 i @Grubsonq witamy na pokładzie Stonesów zgłoście się do mnie lub do @Andres. w celu dodania do firmy i wpiszcie się na listę postaci. Nabór trwa dalej.
 5. AdrenalinE

  Regulamin Informacje ogólne 1.Każda osoba przyjęta do firmy zobowiązana jest do zaznajomienia się z regulaminem. 2.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 3.Wszyscy pracownicy muszą przestrzegać zasad dobrego wychowania. 4.Przepracowanie 6 tygodni włącznie z okresem próbnym umożliwia zwolnienie się bez kary score. 5.Wypłaty rozdawane są w każdą sobotę. 6.Każdy pracownik ma prawo do 7 dni urlopu w miesiącu, dłuższe nieobecności proszone są o zgłoszenie do zarządu. 7.Baza jest terenem prywatnym i obowiązuje całkowity zakaz wpuszczania do niej osób postronnych. Nie dotyczy pomocy drogowej i petrolu gdy mają do wykonania jasno określoną pracę . 8.Zakaz zostawiania przemytów/ładowania i rozładowywania i towarów przeładowanych na terenie bazy. 9.Działanie na niekorzyść firmy, naganne zachowanie, oraz łamanie regulaminu skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym. 10.Urlopy i zwolnienia należy pisać w odpowiednich działach. 11Zakaz wchodzenia na truckerke w celach zarobkowych. 12.Zakaz wożenia mniej niż 100% ładowności i tzw. farmienia score. 13.Każdy pracownik dostaje darmowe doładowania ViaBox. 14.Zwrot za paliwo wynosi 100%. 15.Firma porusza się tzw. Seciuricarami. Pojazdy 1.Każdy pracownik ma przydzielony pojazd którym się porusza. 2.Każdy pojazd przed wyjściem z serwera musi zostać naprawiony i zatankowany do 70%. 3.Trzymanie pojazdów jest zezwolone przed wcześniejszym powiadomieniem zarządu. Norma 1.Norma wynosi 35 000$. 2.Brak normy = ostrzeżenie. 3.By pozbyć się ostrzeżenie trzeba wyrobić normę 2 tygodnie pod rząd. Kary 1.Zwolnienie dyscyplinarne wiąże się z karą 500 score. 2.Zwolnienie podczas trwania okresu próbnego wiąże się z karą 200 score. 3.Zwolnienie przed 4 pełnymi okresami rozliczeniowymi poza okresem próbnym wiąże się z karą 300 score. 4.Nieobecność powyżej 4 dni skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym. 5.Przewóz towarów spoza specjalizacji jest surowo zabronione. Może skutkować zwolnieniem wraz z karą 300 score. 6.W przypadku gdy pracownik odejdzie z firmy, a pozostawiony przez niego pojazd będzie poza bazą, nienaprawiony lub niezatankowany pracownik otrzyma dodatkową karę w wysokości 50 score 7.Nowy gracz w firmie może zwolnić się bez kary do 300 score niezależnie na jakiej randze stacjonuje. W przypadku nagminnego łamania regulaminu normalnie podlega karze zawartej w zwolnieniu dyscyplinarnym. 8.Drugie nałożone upomnienie wiąże się z jednorazowym zabraniem z wypłaty 50 000$, a trzecie zwolnieniem dyscyplinarnym. 9.Upomnienie można usunąć poprzez zarobienie min. 150 000$ pod rząd przez 2 okresy rozliczeniowe. 10.Anulowanie podania po ogłoszeniu wyników wiąże się z karą 300 score. Przyjaciel Stonesów 1.Norma dla przyjaciela Stonesów wynosi 20 000$. 2.Procent wypłaty wynosi 25%. 3.W firmie może być tylko 2 przyjaciół Stonesów. Regulamin aktualizowany będzie na bieżąco.
 6. AdrenalinE

  W regulaminie było napisane zakaz przechowywania przemytów na bazie, a czy była adnotacja, że jest również zakaz ładowania i rozładowywania przemytów na bazie/fili. Nigdy takowego podpunktu nie widziałem więc myślę, że kara jest bardzo mocno naciągana. Niech Ministerstwo spojrzy jeszcze raz na regulamin i przetrawi go, że tak to ujmę i dopracuje by więcej nie było takiej sytuacji jaka zaistniała wczoraj.
 7. AdrenalinE

  @DonQ
 8. AdrenalinE

  Czy był poruszany między administracją temat zniesienia limitu pieniędzy tz. (10kk)?
 9. AdrenalinE

  Where is my awans?
 10. AdrenalinE

  Imię: Dawid Nick: AdreN95 Wiek: 19 Kontakt: Forum, serwer, discord, Facebook *Kultura osobista: 5- *Język obcy: 4 *Kreatywność: 5 Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam takowego, ale dążę w tym kierunku i chcę nabywać nowych zdolności. Staż na PTS: 2 lata Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Od 4 do 5 godzin w tygodniu w weekendy troszkę dłużej Czy byłeś karany: Tak. Nazywam się Dawid i mam 19 lat. Uczęszczałem do Liceum o profilu ,,Policyjnym" aktualnie zajmuje się nabywaniem nowych umiejętności by udać się do policji a jeżeli tam mi się nie uda to do wojska. Mieszkam w Krzywdzie jest to mała wieś w województwie Lubelskim. Posiadam prawa jazdy kategorii A2,B i T. Jestem osobą miłą i bardzo pomocną. Liczę na pozytywne rozpatrzenie pozdrawiam Dawid!
 11. AdrenalinE

  Wojak wita!
 12. AdrenalinE

  Ktoś tęskni w ogóle? XD
 13. AdrenalinE

  @Matize weź zresp patriota bo się pływać chciał nauczyć i się utopił
 14. AdrenalinE

  Nick: AdrenalinE Id:57914 Score: Prawie 3900 Okres pracy: jak się nie mylę od 29 sierpnia Nie znam przyczyny twojego zwolnienia, tak czy siak kara do nadania -300 score. Zapraszam ponownie. Zwolniony 16.09 o godzinie 00:01. //ReD Kara nałożona 22.09.
 15. AdrenalinE

  Lecimy lecimy nie śpimy 4 gwiazdka sama się nie wbije
×