Skocz do zawartości

AdrenalinE

Gracze

Reputacja

156 Dobra

7 obserwujących

O AdrenalinE

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 09.05.1998

Kontakt

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl/monitoring/mta

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna
 • Nick
  AdrenalinE
 • Lokalizacja
  Krzywda

Ostatnie wizyty

1415 wyświetleń profilu

 1. AdrenalinE

  Nick: AdrenalinE ID: 57914 Okres pracy: ponad tydzień Powód: Brak czasu, dużo pracy. PS zostawiam 250k. Pa. Zwolniony z karą 300 score. ///KonDziqq
 2. AdrenalinE

  Czy nasz Moderator Pantera na platformie MTA podejmuje jakieś prace czy coś? I główne pytanie czy w ogóle żyje bo długo go na forum już nie było ani na MTA.
 3. AdrenalinE

  1. Znikające ikonki z mapki po wybraniu oferty tj. "Z" oraz "R" to tylko ikony znikają, jeżeli ktoś robi relogi podczas tego, że znikną mu te ikonki to błąd. Inaczej można to załatwić wystarczy znać lokalizację gdzie było "Z" jedziemy tam pomimo iż nie widzimy ikony wpisujemy /zaladuj po czym jedziemy do miejsca gdzie było "R" i robimy podobnie tylko, że wpisujemy /rozladuj. Pozdrawiam
 4. AdrenalinE

  Witam bardzo serdecznie zarząd firmy Good-Trans. Mam na imię Dawid mam 19 i mieszkam na wsi w województwie Lubelski. Za sobą mam już Liceum o profilu Policyjnym. Jestem osobą pracowitą i sumienną, nie boję się nowych wyzwań. Interesuję się sportem i muzyką. Pogrywam również w miejscowym klubie sportowym ,,4FUN" i uczęszczam na lekcje Kick Boxingu. Na serwerze na platformie MTA gram już od ponad 2 lat i byłem w wielu firmach byłem nawet zastępcą kilkukrotnie. Na SAMP'ie będę miał okazje grać pierwszy raz. Moje zasoby czasowe na grę są bardzo duże ponieważ pracuję jako listonosz na poczcie. Nick pod jakim gram już bardzo spory czas to AdrenalinE. Dlaczego ja a nie ktoś inny? Jestem osobą bardzo pracowitą i sumienną, chcę pomóc firmie rozwinąć skrzydła w dalszej drodze na szczyt. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam.
 5. AdrenalinE

  Witam zarząd firmy Mecha Industries. Mam na imię Dawid, pochodzę z małej wioski na Lubelszczyźnie liczę sobie już lat 19 ukończyłem pozytywnie liceum o profilu ,, policyjnym ". Aktualnie pracuję dorywczo na blisko znajdującej się mnie poczcie. Interesuję się sportem i muzyką. Pogrywam w lokalnym klubie ,,4FUN". Na serwerze gram od około 2 lat i udało mi się zdobyć 5000 + score. Jestem osobą kulturalną i rozgarniętą. Ostatnie przerwy spowodowane moim zachowaniem dały mi do myślenia i zmieniły moje szczeniackie zachowanie na dojrzałem. Regulamin firmy nie jest mi obcy. Pracowałem w wielu firmach i jednej frakcji ,ostatnią firmą w której pracowałem jest niedawno upadłe Military Logistics, w Mecha Industries miałem już okazje pracować e więc wiem co i jak. Myślę, że dostanę bilet zaufania by pokazać zmianę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podanie. Do zobaczenia na serwerze. ID: 57914 Nick: AdrenalinE Score: 5000+ Zapomnij o tej firmie. //ReD
 6. AdrenalinE

  Witam zarząd firmy Zoomie Mam na imię Dawid, pochodzę z małej wioski na Lubelszczyźnie liczę sobie już lat 19 ukończyłem pozytywnie liceum o profilu ,, policyjnym ". Aktualnie pracuję dorywczo na blisko znajdującej się mnie poczcie. Interesuję się sportem i muzyką. Na serwerze gram od około 2 lat i udało mi się zdobyć 5000 + score. Jestem osobą kulturalną i rozgarniętą. W Zoomie miałem już okazje pracować dwu krotnie więc nic mi tu nie jest obce. Mój nick na serwerku to AdrenalinE. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. ID: 57914 Nick: AdrenalinE Score: 5000+
 7. AdrenalinE

  Witam bardzo serdecznie w związku z otwarciem naboru na stanowisko szefa firmy Good Trans aplikuje na takowe stanowisko. Mam na imię Dawid, pochodzę z małej wioski na Lubelszczyźnie liczę sobie już lat 19 ukończyłem pozytywnie liceum o profilu ,, policyjnym ". Aktualnie pracuję dorywczo na blisko znajdującej się mnie poczcie. Jestem osobą kulturalną jak i zarówno pomocną z przebłyskami dobrych pomysłów. Interesuję się sportem i muzyką. Pogrywam także w miejscowym klubie 4Fun. Wolne chwile spędzam w świecie wirtualnym. Język angielski (rozszerzony - 4+) (podstawowy - 5) język rosyjski jak i zarówno rosyjski tylko i wyłącznie podstawy. Na Polskim Truckerskim Serwerze gram od dwóch lat pod nickiem AdrenalinE i przez ten czas nabyłem wiele doświadczenia moim najwyższym stanowiskiem był v-szef ale to nie oznacza, że nie podołał bym na wyższym stanowisku. Jako bardzo młoda osoba bardzo szybko nabywa wiedzę i zawiera znajomości. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Do zobaczenia.
 8. AdrenalinE

  #Zoomie
 9. AdrenalinE

  Sprzedam domek w Ap wart 750k, domek wart 1,5 kk w ls z otwieranym garażem, autko marki tornado, fcr-900 i linka + burtówka.
 10. AdrenalinE

  Wychodzę z propozycją zrobienia jakiegoś bonusu np. dla osoby za rozwiązanie x ilości krzyżówek. Czy myślałeś nad osobą która pomagała by Ci układać krzyżówki?
 11. AdrenalinE

  @ref tylko przypomnę o sobie.
 12. AdrenalinE

  Nick:AdrenalinE Serial:1E19FEF756BCC833DB2E6F6B0DBA2D52 Zbanował mnie:inspektor Powód blokady: odpocznij Wytłumaczenie: Odpocząłem. I niniejszy przysięgam, że takowa sytuacja więcej się nie powtórzy.
 13. AdrenalinE

  Patryk, Nap, minister, spoko szefu
×