Skocz do zawartości

Lee

Gracze

Ostatnia wygrana Lee w dniu 10 Maj 2018

Użytkownicy przyznają Lee punkty reputacji!

Reputacja

1457 Doskonała

6 obserwujących

O Lee

 • Tytuł
  omomomom

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Lokalizacja
  Harderwijk, Holandia

Ostatnie wizyty

13214 wyświetleń profilu
 1. Lee

  17.02.2019 Zmieniono kolejne uprawnienia poszczególnych grup moderacyjnych Przywrócono Tracker, a co za nim idzie - spolszczono go poprawnie, ustalono uprawnienia, etc. Dodano do Trackera opcję "Support" - umożliwia to prywatne zgłoszenia do administracji (proszę nie wysyłać tam skarg!)
 2. Lee

  16.02.2019 Naprawiono problem z uruchamianiem opcji moderatorskich w Czatboxie; Poprawiono wyświetlanie się najaktywniejszych użytkowników na Czatboxie; Naprawiono problem związany z błędem edytowania uprawnień moderatorów działów; Dodano do menu odnośnik do Monitoringu; Poprawiono wygląd monitoringu serwerów (status serwera samp wciąż w naprawie); Naprawiono problem z wyświetlaniem headera na mobilnej wersji forum; Dodano modyfikację odpowiedzialną za wyświetlanie moderatorów działów; Poprawiono uprawnienia grup moderatorskich; Trwają prace nad przywróceniem Trackera.
 3. Lee

 4. Lee

  @Chlebek95 i @AlameR dejcie no więcej zdjęc tych kupet. Napatrzeć się nie mogę. Jakie silniki btw.?
 5. Lee

  Kolejne błędy oraz propozycję proszę składać w Trackerze: http://truckers.com.pl/tracker/ Powyższe błędy zostaną usunięte jak najszybciej
 6. Lee

  Witam, krótko i na temat. W najnowszej wersji naszego forum aby przenieść post do tematu zbiorczego, należy użyć innej funkcji, o której zapewne nie macie pojęcia. Temat przyda się szefom firm/frakcji. Poniżej zdjęcia poglądowe:
 7. Lee

  Czy ktoś jeszcze ma problem z tym, że nie widzi lajków? Najszybciej żeby sprawdzić - fabio dostał lajka ode mnie post wyżej.
 8. zażółć gęślą jaźń

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Wersjon

   Wersjon

   Nie

   tak w ogóle co oznaczają te kropki przy Tytuł?

  3. Fabio

   Fabio

   O, da się w końcu bez odwiedzania profilu xd

  4. Jeder
 9. Lee

  Witam, krótko i na temat. Każdy zauważony błąd proszę pisać w tym temacie. Temat nie służy do dyskusji tylko do zgłaszania błędów. Odpowiadam na pierwsze pytania: - Tracker będzie - Zepsute tematy naprawcie, bo jest lekko inne kodowanie (enter i shift+enter to różne odstępy od w wierszach od teraz) - Monitoring będzie - Inny styl forum będzie. Dodatkowo - to nie jest temat do propozycji tylko zgłaszania błędów. Błędy stricte techniczne możecie zgłaszać @Upsik na PW.
 10. Lee nie posiada znajomych hehe

 11. Lee

  Odbanowany.
 12. Lee

  135W, przepraszam nie zauważyłem posta.
×