Skocz do zawartości

Lee

Gracze

Zawartość dodana przez Lee

 1. Lee

  17.02.2019 Zmieniono kolejne uprawnienia poszczególnych grup moderacyjnych Przywrócono Tracker, a co za nim idzie - spolszczono go poprawnie, ustalono uprawnienia, etc. Dodano do Trackera opcję "Support" - umożliwia to prywatne zgłoszenia do administracji (proszę nie wysyłać tam skarg!)
 2. Lee

  16.02.2019 Naprawiono problem z uruchamianiem opcji moderatorskich w Czatboxie; Poprawiono wyświetlanie się najaktywniejszych użytkowników na Czatboxie; Naprawiono problem związany z błędem edytowania uprawnień moderatorów działów; Dodano do menu odnośnik do Monitoringu; Poprawiono wygląd monitoringu serwerów (status serwera samp wciąż w naprawie); Naprawiono problem z wyświetlaniem headera na mobilnej wersji forum; Dodano modyfikację odpowiedzialną za wyświetlanie moderatorów działów; Poprawiono uprawnienia grup moderatorskich; Trwają prace nad przywróceniem Trackera.
 3. Piszcie tutaj co chcecie, oby związane z serwerem (najlepiej z PD). Nie chcę tu widzieć tyrania się. Skargi piszemy do mnie lub do inspektora na PW, a nie tutaj.
 4. Poniżej zamieszczane będą ogłoszenia PTS Klubu zarówno dla graczy jak i klubowiczów.
 5. Cześć, po dłuższym czasie poszukiwania sposobu na możliwość grania w MTA na kliencie GTA ze Steama w końcu udało mi się znaleźć rozwiązanie. Pobieramy GTA Downgrader - KLIK Pobieramy San Andreas Launcher - KLIK Pobieramy ponownie MTA - KLIK Odinstalowujemy MTA, jeżeli mamy już zainstalowane. Wypakowujemy plik GTA Downgrader i kopiujemy zawartość folderu GTASA_downgrader_patch do zainstalowanej na steam grze (domyślnie C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\GTA San Andreas Uruchamiamy plik install.bat jako administrator. Instalujemy MTA w domyślnej lokalizacji (C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\GTA San Andreas\MTA San Andreas) - tworzymy nowy folder z nazwą MTA San Andreas. Kopiujemy plik gta-sa z archiwum San Andreas Launcher do lokalizacji GTA na Steam. Uruchamiamy GTA:SA przez bibliotekę Steam. Enjoy!
 6. Lee

  Ktoś gra, dostał klucz zamkniętej bety? Podawajcie swoje nicki na GOGu :) Dla tych, którzy chcą się zapisać: https://www.playgwent.com/pl
 7. Ostatnio znalazłem stronę, w którym można sprawdzić jak szybko piszemy na klawiaturze. Wszedłem, poćwiczyłem i o dziwo byłem piąty na około 700 użytkowników. Tutaj macie link do sprawdzenia swoich umiejętności: http://10fastfingers.com/typing-test/polish#_=_ WPM to chyba ile słów na minutę Rafista // Words per minute :E
 8. Lee

 9. Lee

  @Chlebek95 i @AlameR dejcie no więcej zdjęc tych kupet. Napatrzeć się nie mogę. Jakie silniki btw.?
 10. Lee

  Witam, krótko i na temat. Każdy zauważony błąd proszę pisać w tym temacie. Temat nie służy do dyskusji tylko do zgłaszania błędów. Odpowiadam na pierwsze pytania: - Tracker będzie - Zepsute tematy naprawcie, bo jest lekko inne kodowanie (enter i shift+enter to różne odstępy od w wierszach od teraz) - Monitoring będzie - Inny styl forum będzie. Dodatkowo - to nie jest temat do propozycji tylko zgłaszania błędów. Błędy stricte techniczne możecie zgłaszać @Upsik na PW.
 11. Lee

  Kolejne błędy oraz propozycję proszę składać w Trackerze: http://truckers.com.pl/tracker/ Powyższe błędy zostaną usunięte jak najszybciej
 12. Lee

  Witam, krótko i na temat. W najnowszej wersji naszego forum aby przenieść post do tematu zbiorczego, należy użyć innej funkcji, o której zapewne nie macie pojęcia. Temat przyda się szefom firm/frakcji. Poniżej zdjęcia poglądowe:
 13. Lee

  Czy ktoś jeszcze ma problem z tym, że nie widzi lajków? Najszybciej żeby sprawdzić - fabio dostał lajka ode mnie post wyżej.
 14. zażółć gęślą jaźń

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Wersjon

   Wersjon

   Nie

   tak w ogóle co oznaczają te kropki przy Tytuł?

  3. Fabio

   Fabio

   O, da się w końcu bez odwiedzania profilu xd

  4. Jeder
 15. Lee

  Odbanowany.
 16. Witam, planuję zakup nowego Macbooka, ale chciałbym również zobaczyć inne propozycje w podobnej półce cenowej. Laptop najlepiej jakby był poręczny, długo trzymał na baterii, miał najlepszej jakości ekran oraz żeby dało się grać w MTA. Zastanawiam się pomiędzy Macbookiem a czymś Windowsowym właśnie ze względu na brak możliwości uruchomienia MTA. Proszę was również o nie wysyłanie linków do 7 kilogramowych laptopów gamingowych albo takich, których nie odpalę bez podkładki chłodzącej :E Laptop musi też ładnie wyglądać. Z góry dziękuje za podesłane modele.
 17. Lee

  135W, przepraszam nie zauważyłem posta.
 18. Lee

  wszystko jasne :E
 19. Lee

  Mogło się coś kiedyś wylać na klawiaturę i teraz styk dał coś o sobie znać. Jeżeli to problem systemowy - bo może być szansa, że jakiś sprytny wirus coś zrobił (w co wątpię) - spróbuj podłączyć inną klawiaturę. W ogóle jaka to klawiatura? Mechaniczna? Laptopowa? Membranowa?
 20. Lee

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został przeniesiony z: "Multi Theft Auto - mta.truckers.com.pl:22003 → Frakcje → Policja" do: "Inne → Archiwum"
 21. Lee

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został przeniesiony z: "Multi Theft Auto - mta.truckers.com.pl:22003 → Frakcje → Policja" do: "Inne → Archiwum"
 22. Lee

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został przeniesiony z: "Multi Theft Auto - mta.truckers.com.pl:22003 → Firmy → Military Logistics" do: "Inne → Archiwum"
×