Skocz do zawartości

PLmatiPL

Gracze

Reputacja

9 Neutralna

O PLmatiPL

 • Tytuł
  Nick w grze: Shion
 • Urodziny 01.12.1997

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Shion
 • Lokalizacja
  Komputer
 1. PLmatiPL

  Nie wiem czy jest taka możliwość, ale częstotliwość spawnów mogłaby być zależna od liczby graczy. Np 10 graczy spawn co 2 h. 30 co 1h Jednak to tylko przykład. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie problemu.
 2. PLmatiPL

  Przepiękne skrzela od BMW M Power:D
 3. PLmatiPL

  Jednak jakby nie było można by dodać ilu graczy gra na serwerze np. na stronie głównej byłoby napisane: 39/100
 4. PLmatiPL

  Dobra wygłupiłem się nie było sugestii :D
 5. PLmatiPL

  Nie wiem czy to możliwe, ale czy można by było dodać na forum, gdzieś ilu jest aktualnych graczy na serwerze? A najlepiej kto w tym momencie, mianowicie gra nicki osób. Tak samo jak kto jest na forum na dole strony głównej.
 6. PLmatiPL

  Ja, Shion chciałbym zostać dodany do WL
 7. Lech jest mistrzem... Lech jest panem... Lecha zawsze będę fanem !

 8. PLmatiPL

  ...gdyż odcięli mu neta...
 9. PLmatiPL

  Shion 00-000 Komputer Rakshi 00-000 Komputer Witam Witam bardzo serdecznie chciałbym zgłosić kandydaturę na dziennikarza w gazecie San News. O tym naborze dowiedziałem się z pewnego forum, pozwolę zamieścić sobie jego link: http://truckers.com.pl/. Po przeczytaniu ogłoszenia zacząłem od razu pisać do Pana. Mam na imię Mateusz, mam 14 lat. Interesuję się sportem i motoryzacją. W szkolę idzie mi b. dobrze co na pewno w tak trudnej pracy jaką jest San News się przyda. Półrocze ukończyłem z wynikiem: 4,57 (mogę przysłać wykaz ocen w razie potrzeby, lecz to nie jest jakaś ogromna średnia). Pozwolę sobie zamieścić pewien prze zemnie ułożony dialog: A: Dlaczego chcesz wybrać San News? B: Jest to ciekawe pytanie na które chętnie odpowiem. San News to ciężka praca a ja lubię wyzwania. Relacjonowanie najważniejszych wydarzeń z życia serwera jest ciekawa i satysfakcjonującą pracą. A: Co Ci się podoba w San News? B: Najbardziej podoba mi się to, że na cały numer musi pracować cały zespół. Tutaj bez dobrej pracy zespołowej nie powstałby żaden numer. A także to, że praca tą można wykonywać niezależnie w jakim miejscu, wystarczy nam jakieś wydarzenie i edytor teksu a, także czasem jakieś zdjęcia. A: Dlaczego akurat Ty? B: Ponieważ mam doświadczenie na podobnym stanowisku. A po za tym staram być się aktywny na forum jak i na serwerze. Potrawie pracować zespołowo a jak wcześniej wspomniałem bez zespołu nie powstałby żaden numer. A: Czym się zajmujesz? B: W tym momencie jestem truckerem jeżdżącym na własną rękę dostaje zlecenie i staram się je wykonać najlepiej jak się da. Podobnie jest z San News dostaję zlecenie na artykuł\y za które dostaje odpowiednie wynagrodzenie często zależące od ich jakości. A: Co dzięki San News możesz uzyskać? B: Dzięki tej frakcji mogę uzyskać szczególnie satysfakcje, a po za tym polepszyć byt sobie. Dzięki temu mogę się spełniać zawodowo dostaje zlecenie i mam je wykonać jak chce a ja mam nadzieje, że będę mógł je wykonywać najlepiej jak się da. Dziękuje za przeczytanie mojej twórczości. A na koniec kilka słów i małe podsumowanie. W mojej głowie jest już kilka pomysłów na artykuły, więc na pewno mógłbym zaskoczyć mam nadzieje, że pozytywnie. Moje plusy i minusy. Plusy: + dość dobre wyniki w szkole, + doświadczenie na podobnym stanowisku, + umiejętność pracy w zespole, Minusy - mały staż (ponad miesiąc) - mało score (aktualnie 121) - mało znajomości (lecz cały czas staram się poznawać nowych ludzi na PTS-ie) Dziękuję bardzo za przeczytania i myślę, że jestem osobą która może podołać obowiązkom dziennikarza. Pozdrawiam. Shion Odrzucone
 10. PLmatiPL

  ... więc potem ją pobił...
 11. PLmatiPL

 12. PLmatiPL

  Testowałeś? A i czy w MTA działają?
 13. PLmatiPL

  ... się poślizgnął i złamał sobie ****... (chyba każdy wie:P)
 14. PLmatiPL

  jak się ja pytałem to nie było całego opisu. Ale pobiorę na zwykłe i do cleo dokleje
×