Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  H.T.Simple

  Gracze

  Ostatnia wygrana H.T.Simple w dniu 6 Sierpień

  Użytkownicy przyznają H.T.Simple punkty reputacji!

  Reputacja

  341 Wzorowa

  4 obserwujących

  O H.T.Simple

  • Tytuł
   Huge Trucker
  • Urodziny 27.05.1998

  Kontakt

  • Gadu-Gadu
   1819792
  • Steam
   H.T.Simple
  • Strona WWW
   http://kamisado.tv

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   H.T.Simple

  Ostatnie wizyty

  4477 wyświetleń profilu
  1. H.T.Simple

  2. H.T.Simple

   https://www.filmweb.pl/film/Gra+o+wszystko-2017-774747 - Oparty na prawdziwej historii film o Molly Bloom, organizatorce nielegalnych gier w pokera o wysokie stawki. Zaczynając od początków działaności do momentu straty majątku. https://www.filmweb.pl/film/Sugar+Man-2012-644473 - Nakręcony amatorskim sprzętem film dokumentalny o amerykańskim muzyku Sixto Rodriguez. Jego muzyka zdobywała popularność w RPA dzięki pirackim nagraniom a fani próbowali się dowiedzieć kto jest autorem nagrań, podczas gdy on nie był tego świadomy i pracował w USA jako budowlaniec. https://www.filmweb.pl/film/Prosta+historia-1999-821 - Również oparty o prawdziwą historię, w tym przypadku licząca 240 mil podróż Alvina Straighta który, ze względu na brak prawa jazdy, pojechał pojednać się z chorym bratem używając do tego celu kosiarki-traktorka na którą uprawnienia nie były wymagane. https://www.filmweb.pl/film/Big+Lebowski-1998-13 - Bezrobotny hippis zostaje pomylony ze swoim bogatym imiennikiem i zostaje napadnięty we własnym mieszkaniu. Próbując odzyskać pieniądze za zniszczony w wyniku napadu dywan, miesza się w pasmo przestępstw, pomyłek i zbiegów okoliczności.
  3. H.T.Simple

   Dla mnie nie ma problemu. Admin też człowiek (chyba ). Jako policjant nawet bezpieczniej - większe uprawnienia ułatwiają opanowanie sytuacji w pewnych przypadkach (np. wyproszenie z serwera ludzi którzy cHwalą Wielką Dobrą Policję) .
  4. H.T.Simple

   Limonka
  5. H.T.Simple

   Nick: Motylo ID postaci: 96503 Wysokość zaległego mandatu: 8000$, 15 score, 15 minut (przemyt) Dowód: https://imgur.com/GBe9Ukv (ReD znalazł pojazd z przemytem i wystawił zgłoszenie)
  6. H.T.Simple

   Nick: Kacper170pl ID postaci: 87522 Wysokość zaległego mandatu: 6000$, 12 score, 40 minut (90/50 + DM)*2 Dowód: https://imgur.com/a/5eccZTQ EDIT: 100 minut więzienia do wystawienia. Mandatu nie przyjął, score dostał zanim zdążył wyjść.
  7. H.T.Simple

   @DanieL26 udowodnił dzisiaj, że karetką da się latać. Sugeruję zwolnić go z kursu pilotażu.
  8. H.T.Simple

   Nick: gang1 ID postaci: 91570 Wysokość zaległego mandatu: 20 minut więzienia (DM) Dowód: https://imgur.com/a/T0j4Bif + https://imgur.com/a/4CtxTyM
  9. H.T.Simple

   Obie są z i7 Opcja nr. 2 jest mniej upierdliwa i bezpieczniejsza jeśli chodzi o podkręcanie. Wystarczy zmienić mnożnik i wszystkie funkcje działają, Przy odpowiednim chłodzeniu może poszłoby coś w stylu 4,3 GHz bez wysiłku. Bardziej bym właśnie ją polecał, chociaż ceny 4 generacji wciąż są zaporowe. Opcja nr 1 umożliwia jedynie "non-k OC" (wady tej funkcji zalinkowałem w poście) a płyta główna to golas bez radiatorów na sekcji zasilania. Wiele na tym nie ugra nawet jakby się zdecydował podkręcić. Edit: Oczywiście zaleta na płytę pod 6700 jest taka, że ma rok gwarancji, której płyta zalinkowana dla 4770K nie ma.
  10. H.T.Simple

   i7 6700 + płyta z roczną gwarancją + chłodzenie (o ile sprzedający ma ramkę montażową do Intela) = 999 zł licząc już z kosztami wysyłki. Co prawda procesor zablokowany a płyta bez radiatorów na sekcji zasilania, ale chipset Z170 więc jest możliwość OC w jakimś stopniu. Schładzacz szału nie robi ale wciąż jest znacznie lepszy od Intelowskiego . Opcja nr 2 i7 4770K + płyta główna = 1013,60 licząc z wysyłką. W tym przypadku brakuje chłodzenia i trzeba by dokupić chociaż BOX Intela tymczasowo (OLX bądź jakiś pobliski serwis komputerowy powinien mieć na zbyciu) a w przyszłości zamontować jakieś lepsze (np. Fera)
  11. H.T.Simple

   Również mogę się skusić https://steamcommunity.com/id/HTSimple/
  12. H.T.Simple

   Nie wziąłeś pod uwagę tego, że do i3-8100 trzeba RAM DDR4, więc w 650 to się ni chu chu nie zamknie. Do tego ta płyta to jest najsłabsza padaka, która w przyszłości by się zagotowała jakby wsadzić tam i7 i3-8100 również nie jest nawet w pobliżu równi z i5-8400. i5 ma 2 rdzenie więcej i wyższy zegar.
  13. H.T.Simple

   O ile aktualne, tutaj całkiem przyzwoita płyta główna i procesor z odblokowanym mnożnikiem + chłodzenie w pakiecie. Puścić to chociaż na 4GHz tak jak ma obecny właściciel i będzie o wiele wydajniejsze od tego FXa. Edit: Opcja nr 2 - Procesor i7 2600 + płyta główna + chłodzenie
  14. H.T.Simple

   Jako, że wzoru nie ma (prawdopodobnie przez aktualizację forum): Zmierzyłem prędkość graczowi HeyCrey oraz zauważyłem, że jedzie bez świateł. Pomimo braku jakiejkolwiek wcześniejszej prowokacji z mojej strony, zareagował agresją słowną w moją stronę. Chciałem go uświadomić, że jechał z wyspy przy BS i miał możliwość wcześniejszej wymiany żarówek (lub zawrócenia w przypadku gdy rozbił je już w BS i jeszcze nie wyjechał na autostradę) jednak zanim zdążyłem napisać na chat, zdążył mnie nazwać wariatem i dałnem. W przeszłości miał już blokadę za zachowanie i wyzwiska. Pomimo upływu niemal 3 lat widać wciąż zdarza się atakować innych bez powodu.
  15. H.T.Simple

   Nick: H.T.Simple Imię i nazwisko postaci: Timothy Simple ID postaci: 160
  ×