Skocz do zawartości

H.T.Simple

Gracze

Zawartość dodana przez H.T.Simple

 1. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Okres czasu (od/do): 24.09 - 07.10 Powód: Ostatni tydzień wolności i rozpoczęcie studów. Edit bo literówka w ncku
 2. H.T.Simple

 3. H.T.Simple

  Nick: 94VosseN ID postaci: 93156 Wysokość zaległego mandatu: 5000$, 10 score (niszczenie mienia) Dowód: https://imgur.com/a/Qxy5cfy
 4. H.T.Simple

  Wrzuć screen z CrystalDiskInfo, tylko zmień wartość RAW na dziesiętne. Funkcje > Funkcje Zaawansowane > Wartość Raw > 10 [DEC]
 5. H.T.Simple

  Brawo ja, pisałem tu posta i nigdy nie wysłałem Skoro problem rozwiązany to mogę wtrącić tylko dwie rzeczy: 1. Zerknij na SMART dysku, skoro powoduje przycięcia to może już być na wymarciu https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/ 2. Jeśli to Win10, używanie Avasta mija się z celem. Wbudowany Defender jest wystarczający dla typowego użytkownika.
 6. H.T.Simple

  Pare zrzutów z tworzenia serwera fabularnego
 7. H.T.Simple

  Jako stały gracz jak i obecnie policjant, nie fair jest dla mnie to, że nie da się uniknąć kary za wykroczenia i każdy wyskok kończy się policzeniem mandatu. Chociażby w stylu NFS - otagować uciekiniera i niech ma X czasu do odczekania po zgubieniu ogona tj. zniknięciu policji z pola widzenia co pewnie da się oskryptować na zasadzie takiej jak działa wykrywanie pobliskich graczy na panelach frakcji (świetnie jakby dało się wyłączyć możliwość wchodzenia do barów, domów itp na ten czas) [tak, wiem, bla bla bla Paweł...].
 8. H.T.Simple

  Gdyby ktoś chciał, https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/h.t.simple/
 9. H.T.Simple

 10. H.T.Simple

  https://www.filmweb.pl/film/Gra+o+wszystko-2017-774747 - Oparty na prawdziwej historii film o Molly Bloom, organizatorce nielegalnych gier w pokera o wysokie stawki. Zaczynając od początków działaności do momentu straty majątku. https://www.filmweb.pl/film/Sugar+Man-2012-644473 - Nakręcony amatorskim sprzętem film dokumentalny o amerykańskim muzyku Sixto Rodriguez. Jego muzyka zdobywała popularność w RPA dzięki pirackim nagraniom a fani próbowali się dowiedzieć kto jest autorem nagrań, podczas gdy on nie był tego świadomy i pracował w USA jako budowlaniec. https://www.filmweb.pl/film/Prosta+historia-1999-821 - Również oparty o prawdziwą historię, w tym przypadku licząca 240 mil podróż Alvina Straighta który, ze względu na brak prawa jazdy, pojechał pojednać się z chorym bratem używając do tego celu kosiarki-traktorka na którą uprawnienia nie były wymagane. https://www.filmweb.pl/film/Big+Lebowski-1998-13 - Bezrobotny hippis zostaje pomylony ze swoim bogatym imiennikiem i zostaje napadnięty we własnym mieszkaniu. Próbując odzyskać pieniądze za zniszczony w wyniku napadu dywan, miesza się w pasmo przestępstw, pomyłek i zbiegów okoliczności.
 11. H.T.Simple

  Dla mnie nie ma problemu. Admin też człowiek (chyba ). Jako policjant nawet bezpieczniej - większe uprawnienia ułatwiają opanowanie sytuacji w pewnych przypadkach (np. wyproszenie z serwera ludzi którzy cHwalą Wielką Dobrą Policję) .
 12. H.T.Simple

  Limonka
 13. H.T.Simple

  @DanieL26 udowodnił dzisiaj, że karetką da się latać. Sugeruję zwolnić go z kursu pilotażu.
 14. H.T.Simple

  Obie są z i7 Opcja nr. 2 jest mniej upierdliwa i bezpieczniejsza jeśli chodzi o podkręcanie. Wystarczy zmienić mnożnik i wszystkie funkcje działają, Przy odpowiednim chłodzeniu może poszłoby coś w stylu 4,3 GHz bez wysiłku. Bardziej bym właśnie ją polecał, chociaż ceny 4 generacji wciąż są zaporowe. Opcja nr 1 umożliwia jedynie "non-k OC" (wady tej funkcji zalinkowałem w poście) a płyta główna to golas bez radiatorów na sekcji zasilania. Wiele na tym nie ugra nawet jakby się zdecydował podkręcić. Edit: Oczywiście zaleta na płytę pod 6700 jest taka, że ma rok gwarancji, której płyta zalinkowana dla 4770K nie ma.
 15. H.T.Simple

  i7 6700 + płyta z roczną gwarancją + chłodzenie (o ile sprzedający ma ramkę montażową do Intela) = 999 zł licząc już z kosztami wysyłki. Co prawda procesor zablokowany a płyta bez radiatorów na sekcji zasilania, ale chipset Z170 więc jest możliwość OC w jakimś stopniu. Schładzacz szału nie robi ale wciąż jest znacznie lepszy od Intelowskiego . Opcja nr 2 i7 4770K + płyta główna = 1013,60 licząc z wysyłką. W tym przypadku brakuje chłodzenia i trzeba by dokupić chociaż BOX Intela tymczasowo (OLX bądź jakiś pobliski serwis komputerowy powinien mieć na zbyciu) a w przyszłości zamontować jakieś lepsze (np. Fera)
 16. H.T.Simple

  Również mogę się skusić https://steamcommunity.com/id/HTSimple/
 17. H.T.Simple

  Nie wziąłeś pod uwagę tego, że do i3-8100 trzeba RAM DDR4, więc w 650 to się ni chu chu nie zamknie. Do tego ta płyta to jest najsłabsza padaka, która w przyszłości by się zagotowała jakby wsadzić tam i7 i3-8100 również nie jest nawet w pobliżu równi z i5-8400. i5 ma 2 rdzenie więcej i wyższy zegar.
 18. H.T.Simple

  O ile aktualne, tutaj całkiem przyzwoita płyta główna i procesor z odblokowanym mnożnikiem + chłodzenie w pakiecie. Puścić to chociaż na 4GHz tak jak ma obecny właściciel i będzie o wiele wydajniejsze od tego FXa. Edit: Opcja nr 2 - Procesor i7 2600 + płyta główna + chłodzenie
 19. H.T.Simple

  Jako, że wzoru nie ma (prawdopodobnie przez aktualizację forum): Zmierzyłem prędkość graczowi HeyCrey oraz zauważyłem, że jedzie bez świateł. Pomimo braku jakiejkolwiek wcześniejszej prowokacji z mojej strony, zareagował agresją słowną w moją stronę. Chciałem go uświadomić, że jechał z wyspy przy BS i miał możliwość wcześniejszej wymiany żarówek (lub zawrócenia w przypadku gdy rozbił je już w BS i jeszcze nie wyjechał na autostradę) jednak zanim zdążyłem napisać na chat, zdążył mnie nazwać wariatem i dałnem. W przeszłości miał już blokadę za zachowanie i wyzwiska. Pomimo upływu niemal 3 lat widać wciąż zdarza się atakować innych bez powodu.
 20. H.T.Simple

  Witam. Jako, że na forum są już tematy "Pokaż swój pulpit!" i "Jak wyglądasz?", to dlaczego by nie pokazać swoich okolic... pulpitu? :E
 21. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Imię i nazwisko postaci: Timothy Simple ID postaci: 160
 22. H.T.Simple

  Komputer jest jak klocki LEGO. Wszystko pasuje tylko na jeden sposób. O ile nie masz zamiaru szorować procesorem po dywanie albo owijać płytę główną kocem to nic się nie stanie. Dotknij się niemalowanej rurki od grzejnika, a jak masz paranoję to rękawiczki gumowe ubierz i po problemie.
 23. H.T.Simple

  Tak
 24. H.T.Simple

  Z jednym wentylatorem to głównie pomniejszone wersje. Głośne pod obciążeniem i gorące lub mniej wydajne. Nie Da radę. Jeśli bierzesz zestaw zalinkowany w poście #23 (o ile wciąz aktualny) to chłodzenie Thermaltake dostajesz w pakiecie. Jeśli zależy ci na ciszy, Gigabyte jest jednym z głośniejszych. MSI Gaming jest o niebo lepsze ale też droższe. W jednej cenie z Gigabyte jest jeszcze Palit
×