Skocz do zawartości

MichaS

Gracze

Zawartość dodana przez MichaS

 1. MichaS

  Wyjątkowe okazje W tym temacie możemy informować pozostałych użytkowników o specjalnych okazjach, darmowych keyach, betach itp. dotyczących gier!
 2. MichaS

  Siema! Gdyby ktoś chciał zakupić nowe DLC Bałtycki Szlak w edycji pudełkowej to zaprszam na muve: https://muve.pl/sklep/pc/dodatki/euro-truck-simulator-2-baltycki-szlak-pc-pl,660658. Cena z dostawą: - INPOST(1-2dni robocze) to 65,98zł - paczka w ruchu (1-4 dni robocze) to 59,99zł - wysłka darmowa Wysyłka prawdopodobnie w środę 28.11.2018.
 3. Proponuję dodać więcej informacji serwerowych, które wyświetlają się co jakiś czas na czacie. Według mnie każda grupa informacji mogłaby mieć swój kolor np: - białe informacje(te które są teraz) - to grupa ogólnych informacji: "Na naszym serwerze jest discord(streściłem to co jest teraz)" "Nie wiesz jak zacząć? Wciśnij F9 i zapoznaj się z informacjami" "Odwiedź forum naszego serwera www.truckers.com.pl" "Ktoś przeszkadza Ci w rozgrywce? Wpisz /report lub /policja" - zielone informacje - to np. informacje od ministerstwa infrastruktury: "UWAGA! Utrudnienia ruchu tu i tu jedź ostrożnie" "Jeśli masz projekt robót drogowych wykonanych w ME i chcesz żeby znalazł się on na naszym serwerze zgłoś się do [nick osoby ktora wgrywa/rozpatruje te projetky]" - szare informacje - to grupa informacji "czy wiesz że?" "Czy wiesz że nasz serwer istnieje od 2008 roku?" "Czy wiesz że na naszym serwerze jest tablet? Uruchom go przyciskiem F3" "Czy wiesz że firma Petrol jest dostawcą paliwa do naszych stacji?" itp. itd Po co to? Moim zdaniem na serwerze nowi gracze za mało wiedzą. Są pewne szczególiki, których nie są w pierwszych momentach gry świadomi. Według mnie takie, krótkie notki pozwalają im lepiej poznać serwer a co za tym idzie może nawet bardziej przekonać do "jakości" serwera. - Odpowiedź na argument: "Za dużo tych informacji będzie wyskakiwać i niedługo na czacie to tylko takie informacje będą zamiast normalnej rozmowy" Uważam, że jeśli ustawi się skrypt tak żeby np na godzinę wyświetlał 10 LOSOWYCH informacje z "bazy informacji" co 6 minut to nie będzie to aż tak przeszkadzało. UWAGA! Zaproponowane kolory są kolorami przykładowymi!
 4. Witam, według mnie na obecnym forum miniaturki zdjęć są za duże w postach. Na starym forum było to tak rozwiązane że jeżeli wrzuciłem zdjęcie w post o rozmiarach np 1600x900 to forum mi go skalowało do rozmiaru mniejszego, max 640x480(?) i dopiero po kliknięciu powiększało się do rozmiarów rzeczywistych. Obecnie albo ten system w ogóle nie działa albo "maksymalny" rozmiar jest ustawiony za wysoko.
 5. MichaS

  Zastanawiasz się na jakiej stacji najtaniej zatankujesz? Fuel Patrol przychodzi z pomocą! Najtaniej: Mapa stacji: Chcesz poinformować o błędzie lub znalezionej cenie? Wal tu! W miarę możliwości postaram się aby ceny były aktualne
 6. MichaS

  Lista pojazdów transportowych Znajdziesz tu wszystkie ważne informacje techniczne na temat pojazdów jakimi możliwe jest przewożenie ładunków różnej maści. Ciągniki siodłowe Graficzne przedstawienie pojazdów Pojazdy dostawcze Graficzne przedstawienie pojazdów Autobusy Graficzne przedstawienie pojazdów
 7. MichaS

  AKTUALIZACJA 19.07.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 8. MichaS

  AKTUALIZACJA mapy 19.07.2018 Fuel Patrol informuje, że mapa stacji została zaaktualizowana!
 9. MichaS

  AKTUALIZACJA 15.07.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 10. MichaS

  AKTUALIZACJA 10.07.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście
 11. MichaS

  AKTUALIZACJA 08.07.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 12. MichaS

  AKTUALIZACJA 03.07.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście! PS: Brak aktualizacji w ostatnim czasie był spowodowany sprawami prywatnymi. Myślę, że od tej chwili aktualizacje będą pojawiać się na bieżąco. :)
 13. MichaS

  AKTUALIZACJA 27.06.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 14. MichaS

  Praca od rana do nocy uff...
 15. MichaS

  https://youtu.be/ALmK4MkWGyE Własne naczepy i wiele innych!
 16. MichaS

  AKTUALIZACJA 24.06.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 17. MichaS

  AKTUALIZACJA 22.06.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 18. MichaS

  Wyprzedaż steam - uzupełniamy dlc :E
 19. MichaS

  WYPRZEDAŻ STEAM Od dziś do 5 lipca letnia wyprzedaż na steam
 20. MichaS

  AKTUALIZACJA 21.06.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście!
 21. MichaS

 22. Nie wiesz ile towaru wejdzie do Twojego furgona? Sprawdź to!: http://truckers.com.pl/topic/22282-lista-pojazdów-transportowych/

  1. [SiKr]CaverN

   [SiKr]CaverN

   W sumie i tak ilość (kg) nie ma znaczenia :v

  2. ReD

   ReD

   Bardzo przydatne! :)

 23. MichaS

  AKTUALIZACJA 19.06.2018 Fuel Patrol informuje, że nastąpiła zmiana cen paliw! Aktualizacja w pierwszym poście
 24. MichaS

  Przypadkowo ustrzelone dwie generacje Golfa w tym samym kolorze. #tylewygrać
×