Skocz do zawartości

ZioMaL

Gracze

Ostatnia wygrana ZioMaL w dniu 19 Lipiec 2014

Użytkownicy przyznają ZioMaL punkty reputacji!

Reputacja

353 Wzorowa

2 obserwujących

O ZioMaL

 • Tytuł
  ♫♫♫♫
 • Urodziny 06.03.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  ZioMaL
 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnie wizyty

3388 wyświetleń profilu

 1. ZioMaL

  7/10 Całkiem całkiem
 2. ZioMaL

  Szukam kogoś, kto zrobił by dla mnie skina do zestawu, nic skomplikowanego, jednak dla mnie to czarna magia jest
 3. ZioMaL

  Cześć i czołem, Jestem Wojtek, ale znacie mnie pod nickiem ZioMaL. Mam 20 lat, pracuje i studiuję. Jako student mam bardzo wydolną wątrobę, co myślę, że jest atutem w tym wypadku ;) Nie ukrywam podoba mi się profil firmy, oraz to, jak jest prowadzona. Chciałbym z wami popić tzn popracować dłuższy czas. Na wstępie każdy daje flaszkę, ja twierdzę, że flaszka to za mało, zatem proszę. Bon appetit!
 4. ZioMaL

  Nick: ZioMaL Powód: Pracę i studia ciężko pogodzić z regularną grą, zostawię miejsce komuś bardziej aktywnemu. Dzięki za świetną zabawę. Może kiedyś wrócę. Serwus ;) //Zwolniony o godzinie 18:43 bez kary score, powodzenia w życiu i do zobaczenia
 5. ZioMaL

  2/10
 6. ZioMaL

  Tam Ronnieu pisał o normie. Ja bym miał inne rozwiązanie. Wprowadzić % wypłaty. To znaczy: norma zostaje te 300 minut, a jeśli ktoś nie wyrobi tych minut to dostaje procent z wypłaty. Wiem dodatkowa robota dla szefów, jednak moim zdaniem nie jest to nie do zrobienia. Oczywiście jakieś minimum można ustalić żeby za 10 minut nie dawać śmiesznej wypłaty. Ewentualnie można ustawić stawkę na przykład za 10 minut, czy inny przedział czasowy również z dolną granicą oraz górną granicą wypłaty. W tym wypadku to mogą być stawki zgodnie ze stopniem/pozycja czy jak to się zwie ;) Albo coś w ten deser. Bo w tym momencie jest taka sytuacja, że nie wypełnienie normy skutkuje brakiem wypłaty, więc nawet jak braknie 0,5h to przez 4,5h pracuje się jako wolontariusz w sumie ;) Oczywiście propozycja do przedyskutowania, najlepiej z szefami frakcji.
 7. ZioMaL

  O, a to mi się podoba. 8/10
 8. ZioMaL

  Wrzuciłeś całą listę, ocena do pierwszego: 4/10 Jak generalnie nie przepadam za rapem i nie ulegam hype'owi na "Poland strong, wielka husaria itp." To ta piosenka jakoś nie pozwala mi przejść obok niej obojętnie. A trafiłem na nią nie inaczej, jak grająć w WoT'a ;)
 9. ZioMaL

  To moją służbową furmankę pokaże. A tu z młodszymi braćmi.
 10. ZioMaL

  Takie tam z trasy:
 11. ZioMaL

  F1

  Chwilowo sprzęt mi nie pozwala grać w ostatnie edycje, dozbieram na kartę to pośmigam. Jednak na dysku znalazłem screeny z 13 ;) Pierwszy trening podczas pierwszego sezony w barwach Maarussia F1 Team
 12. ZioMaL

  A wczoraj, w GTA Online była już zima ;)
 13. Dziewczyna tworzy trailery produkcji, montując z niej ujęcia. Każdy trailer jest w innym stylu. Zobaczcie sami na przykładzie Wielkiej 6. Moim faworytem jest wersja a'la Marvel.

   

 14. ZioMaL

  Moja własna
×