Skocz do zawartości

inspektor

Moderatorzy

Zawartość dodana przez inspektor

 1. inspektor

  Koniec rozmów w apelacji.
 2. inspektor

  Dziś o godzinie 02:14 nasze szeregi opuścił Mck. Dziękuje mu za ten czas, przez który pełnił funkcję administratora, za wkład w rozwój serwera oraz miłą współprace :) W związku z powyższą sytuacją, zostanie powołany nowy administrator i moderator serwera(informacje wkrótce)
 3. inspektor

  Dziękujemy @Karot za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju i funkcjonowania serwera. Przyszedł czas emerytury, życzymy dobrze wykorzystanego czasu
 4. Nie mogę podać wam za wiele informacji, bo ciągle staramy się skontaktować z właścicielem, a to może potrwać jeszcze. Nie jest powiedziane czy będzie restart statystyk, czy ruszymy z ostatnim zapisem(z 22 lutego), czy uda się odzyskać aktualne dane. Póki co zalecam cierpliwość i wyrozumiałość :) I can not give you too much information, because I still try to contact the owner, and it may take more. It is not said whether it will restart the statistics, if we move to the last record (February 22), if we can recover the actual data. For now, I recommend patience and understanding :) .
 5. inspektor

  W związku z tym, że trwa audyt wszelkich przepisów we frakcjach i Ministerstwie Frakcji, postanawiam co następuje: Zawieszam stosowanie punktu l III p. regulaminu policji w brzmieniu: w stosunku do graczy, którzy nie przekroczyli progu 300 punktów score. Zawieszam karanie za posiadanie impulsów na minusie graczy, którzy nie przekroczyli progu 300 punktów score. Te tymczasowe zasady obowiązują do czasu nowych ustaleń jakie zostaną wypracowane w wyniku reformy. Ustalone wspólnie z Ministrem Frakcji @Fabio
 6. inspektor

  Kończymy powoli przygotowania do uruchomienia nowej firmy. Co do symbolicznego pogrzebania szprunków, myślę że data 10 rocznicy serwera jest odpowiednia i wtedy dokonamy tego czynu. Dyktator firmy inspektor
 7. inspektor

  Pragnę poinformować, że został złożony wniosek do ministerstwa firm o restrukturyzację firmy. Wiąże się to z zapowiadanym pogrzebem obecnej firmy by zamknąć jej sprawę raz na zawsze. Na jej gruzach wyrośnie nowa firma, która poza zadaniami podstawowymi każdej firmy, będzie również aspirowała do wyższych celów. Więcej informacji będzie podawane wraz z rozwojem i biegiem czasu. Dyktator firmy inspektor
 8. inspektor

  Tak jak pisałem w skardze autorstwa NaimaDa, chcę rozszerzyć wątek oskarżenia o te wszystkie tematy jakie pojawiają się na chatboxie, serwerze, w prywatnych rozmowach i w samym temacie skargi. Chcę prosić każdego, kto ma zarzut wobec administratora Karota, o skontaktowanie się ze mną w celu sprawdzenia wiarygodności, podstaw i sensu zarzutów. Sprawa ta nie ma na celu postawienie kogokolwiek w stan oskarżenia, krytyki czy oceny osoby. Chodzi o dobro serwera, administracji i graczy. Jeżeli jest jakiś problem, to trzeba go rozwiązywać a nie tylko krzyczeć czy wchodzić w spory. Celem jest naprawa, poprawa, zmiana a nie krytyka dla krytyki czy oczernianie kogoś. Po zebraniu materiału, zostanie on skonfrontowany ze stanowiskiem oskarżonego. Zapraszam na rozmowy(pw lub discord).
 9. inspektor

  Zamykam temat skargi, by rozszerzyć sprawę oskarżonego o inne wątki.
 10. inspektor

  Proszę trzymać się tematu to po pierwsze. Po drugie, do wypowiadania się upoważnione są osoby będące bezpośrednimi świadkami wydarzenia. Nie interesuje nas subiektywna ocena intencji, uczuć i emocji drugiej osoby na podstawie rozmowy. Interesują nas fakty.
 11. Uważam, że również warto przeprowadzić audyt w tym ministerstwie. Poza sprawdzeniem obecnego stanu wszelkich zasad/regulaminów/ustaleń należy też pochylić się nad utworzeniem nowych koncepcji by to wszystko co związane z frakcjami i pracą w nich było przejrzyste, proste i sprawiało radość. Zostają powołane 3 komisje robocze do realizacji zadań związanych z reformą i audytem. I komisja - zarządcy Lider: @Fabio ViceLider: (do ustalenia w gronie komisji) Członkowie: @Fabio @Vaniliovsky @NaimadSh @Zaahain @Cumster II komisja - pracownicy Lider: (do ustalenia w gronie komisji) ViceLider: (do ustalenia w gronie komisji) Członkowie: @Rysjo i @Liq (camperzy); @Shot. i @kickoon (znachorzy); @Lobus i @Dejvid (szpachelki) III komisja - szaraki Lider (do ustalenia w gronie komisji) ViceLider(do ustalenia w gronie komisji) Członkowie: @Volff, @Zykfrydes (jeszcze kilku członków powołam z chętnych osób - zgłaszać się mogą truckerzy lub pracownicy firm, którzy nie są w innej komisji) Pierwsze zebranie II i III komisji zwoła @Fabio by przeprowadzić wybór Lidera i ViceLidera tychże komisji. Proszę tych wymienionych o potwierdzenie wzięcia udziału w pracach nad reformą Ministerstwa Frakcji(na pw lub discordzie). Jeżeli ktoś odmówi albo nie zgłosi się, to zostanie wyznaczona inna osoba w jego miejsce. Do zadań komisji należy: Weryfikacja obecnych zastosowań/zasad/ustaleń/regulaminów/kar/itp. Wskazanie na to, co wymaga poprawy/zmiany/anulowania/itp. Wypracowanie nowych koncepcji odnośnie funkcjonowania Ministerstwa Frakcji oraz samych frakcji. Odpowiedź na pytania zadane przeze mnie. Liderzy będą przedstawiać mi wnioski z prac komisji. Powodzenia, czas jest krótki.
 12. inspektor

  Audyt i ewentualna reforma rusza dalej.
 13. inspektor

  Nadchodzą złote czasy dla serwera. Widać już zbliżający się koniec kryzysu gospodarczego oraz uroczystości związane z 10 urodzinami serwera PTS. Czuwajmy, bo nie znamy dnia ani godziny.
 14. Nie będę się rozwodzić ale raczej sprawą pilną jest by przeprowadzić audyt w tymże ministerstwie. Poza sprawdzeniem obecnego stanu wszelkich zasad/regulaminów/cenników należy też pochylić się nad utworzeniem nowych koncepcji by to wszystko co związane z firmami było przejrzyste, proste i sprawiało radość. Dlatego na początku powołuje 2 komisje robocze, które będą działały oddzielnie od siebie. Być może będzie potrzeba, to utworzy się dodatkową. I komisja - zarządcy Lider: Cudak ViceLider: (do ustalenia w gronie komisji) Członkowie: Cudak, Maksymo, szefowie firm(w moim imieniu Szprunki będzie reprezentował Lemon) II komisja - pracownicy Lider: (do ustalenia w gronie komisji) ViceLider: (do ustalenia w gronie komisji) Członkowie: @Lutek (petrol); @Muscu (szprunki); @Petron (zoomie); @Madman~ (asy); @MichaS (timbery); @Lampard (militarsi); @Brianer (mechanicy); @KamilPRO (wieśniacy) Pierwsze zebranie II komisji zwoła Cudak by przeprowadzić wybór Lidera i ViceLidera tejże komisji. Proszę tych wymienionych o potwierdzenie wzięcia udziału w pracach nad reformą Ministerstwa Firm(na pw lub discordzie). Jeżeli ktoś odmówi albo nie zgłosi się, to zostanie wyznaczona inna osoba w jego miejsce. Do zadań komisji należy: Weryfikacja obecnych zastosowań/zasad/ustaleń/regulaminów/kar/itp. Wskazanie na to, co wymaga poprawy/zmiany/anulowania/itp. Wypracowanie nowych koncepcji odnośnie funkcjonowania Ministerstwa Firm oraz samych firm. Odpowiedź na pytania zadane przeze mnie. Liderzy będą przedstawiać mi wnioski z prac komisji. Powodzenia, czas jest krótki.
 15. inspektor

  Miałem wielki problem z wyborem, ponieważ ilość dobrych podań była tak ogromna, że wiele godzin minęło nim podjąłem decyzję. Trzeba szykować pogrzeb szprunków, więc wybieram Cię Lemon do współpracy w firmie.
 16. inspektor

  Nick: inspektor ID postaci: 4 Nazwa firmy: Sprunk Trans INC. (jeszcze) ID firmy: 9 Data przejęcia szefa: 24.11.2018 Sposób przejęcia*: Rewolucja PZPi(przetarg)
 17. inspektor

  Otwieram nabór na jednego pracownika Niedługo rozpocznie się przebudowa firmy ale nim to rozpocznę, pragnę mieć skład 5 osobowy.
 18. inspektor

  4kk
 19. inspektor

  2 200 000
 20. inspektor

  2 000 000
 21. inspektor

  1 600 000
 22. inspektor

  1 300 000
 23. inspektor

  1 100 000
 24. inspektor

  Proponuje wnieść sprawę do sądu. Myślę, że wtedy problem zostałby rozwiązany jak najlepiej.
×