Skocz do zawartości

inspektor

Moderatorzy

Zawartość dodana przez inspektor

 1. inspektor

  Dziś o godzinie 02:14 nasze szeregi opuścił Mck. Dziękuje mu za ten czas, przez który pełnił funkcję administratora, za wkład w rozwój serwera oraz miłą współprace :) W związku z powyższą sytuacją, zostanie powołany nowy administrator i moderator serwera(informacje wkrótce)
 2. inspektor

  Powoli frakcja będzie ruszała na nowo. Przygotowujemy już pewne urozmaicenia do pracy PD. Mogę zdradzić jedną rzecz, a mianowicie: będzie to łódka i helikopter do wyławiania pojazdów z wody. Co za tym idzie - nowa usługa, nowy zarobek :P Uczciwa i sumienna praca będzie nagradzana - to jest chyba jasne. Na pewno znajdzie się czas na wspólne zabawy i rozrywkę ale to po pracy :)
 3. Nie mogę podać wam za wiele informacji, bo ciągle staramy się skontaktować z właścicielem, a to może potrwać jeszcze. Nie jest powiedziane czy będzie restart statystyk, czy ruszymy z ostatnim zapisem(z 22 lutego), czy uda się odzyskać aktualne dane. Póki co zalecam cierpliwość i wyrozumiałość :) I can not give you too much information, because I still try to contact the owner, and it may take more. It is not said whether it will restart the statistics, if we move to the last record (February 22), if we can recover the actual data. For now, I recommend patience and understanding :) .
 4. inspektor

  Ja tam nie rozumiem jednego . Skoro firma kupuje na swój użytek paliwo od Petrol - to dlaczego na ich prywatnej stacji mają za nie płacić? Edit: @Polniak, o pracowników chodzi ;)
 5.  

  1. Iwanowicz

   Iwanowicz

   Kawałek jak zawsze na plus (y) jeden z Moich ulubionych jeśli chodzi o Sabaton :).
   Chwała Bohaterom! :) :hi2:

  2. CaverN

   CaverN

   Sabaton kozaki

 6.  

  1. Jeder
  2. Jeder

   Jeder

   fajnie, że na statusie nic nie pokazuje XDDD

 7.  

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. MarcinWGM
  3. Lemon.

   Lemon.

   insiu, zachęciłeś mnie jeszcze bardziej do oglądania o. Szustaka.

  4. Fabio

   Fabio

   Kiedyś to były dobranocki, teraz to nie ma dobranocek.

 8. inspektor

  Łóóóóóóódź
 9. Lekcje Hioba
  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. inspektor

   inspektor

   To ufunduje Ci kiedyś jak jakiś event wygrasz :D

  3. NicoNicoNii

   NicoNicoNii

   To musisz bardzo mocno się za mnie pomodlić bo tak to ciężko abym wygrał :/

  4. Karot

   Karot

   koniec targowania

 10. inspektor

  Mnóstwo szans ode mnie zaprzepaścił. Na co serwerowi troll, który każdego obraża za plecami ;)
 11. inspektor

  Potrzeba czasu by z takim geniuszem jak ja przeprowadzić wywiad.
 12. inspektor

  Mamy zaszczyt poinformować Was o nietypowej wiadomości na temat nawiązania współpracy na zasadzie partnerstwa z Polski Serwer Przewozu, który zamierza stać się najlepszym polskim serwerem na platformie SAMP. Dzień 20 listopada 2016 roku będzie dla obu serwerów ważną datą - Dlaczego ważną? Bo tego dnia zaczęła się tworzyć zupełnie nowa historia obu tych serwerów - jest to historia... wspólna! Staliśmy się serwerami partnerskimi po to, żeby nie tworzyć serwerów na rówieśniczych platformach, które dają niepotrzebną rywalizację między graczami, którzy próbują udowodnić, który serwer jest lepszy. Polski Truckerski Serwer, a zarazem Polski Serwer Przewozu na tym partnerstwie skorzystają. Po dosyć krótkich rozmowach ustaliliśmy, że na obu forach pojawią się banery prezentujące partnerstwo, dodane zostaną przekierowania na fora oraz możliwość połączenia się z serwerami bezpośrednio z pozycji forum. Dnia 27 listopada na obu forach przeprowadzone zostaną prace techniczne związane z tworzeniem działów z możliwością przekierowaniem na partnerskie forum. Między PTS, a PSP nie będzie żadnej rywalizacji, bo to dwie różne platformy z różnymi gamemodami, a więc szanujmy się! :) Główny Administrator Serwera Polski Truckerski Serwer inspektor
  1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
  2. CaverN

   CaverN

   Nie ośmieszajcie się chłopaki XD

  3. Cropek

   Cropek

   O gustach się nie dyskutuje. Idź na trzepaku się pobaw ;)

  4. CaverN

   CaverN

   A żebyś wiedział, właśnie idę :D

 13. Przebijcie tego żarta: Zlatan wygrał

  1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
  2. CaverN

   CaverN

   Jakim cudem ja nie widziałem tego statusu? XD

  3. inspektor

   inspektor

   Boś przegryw

    

  4. CaverN

   CaverN

   A no fakt, prawie bym zapomniał

 14. inspektor

  Najważniejsze zmiany w administracji od długiego czasu ;) @micropolak zrezygnował z powodu małej ilości czasu. @inspektor zjeżdża na boczny tor ale nie rozstaje się z serwerem Pełnia władzy zostaje przekazana w ręce napka o nicku @Grzan3k. Wspierajmy go i budujmy razem PTS wspólnymi siłami :) @Grzan3k: Dodam jeszcze, że na rangę administratora awansuje
 15. inspektor

  @IwanRk, długo z nami nie pobyłeś jako członek administracji ale za to wiele się napracowałeś i przysłużyłeś serwerowi :) Z własnej woli przechodzi w stan spoczynku. i @Lipazy w związku z przejściem okresu przygotowawczego i otrzymania funkcji do wypełniania, zostają awansowani do rangi administratorów serwera. Z racji, że potrzeba rąk do pracy, na funkcję moderatora serwera zostaje powołany
 16. inspektor

  Skoro tak tego :ban: chce tooooo
 17. inspektor

  Jak wrócę do kwadracika naszego to przyjmę. Powiedzcie mi lepiej jaki typ postaci wybrać i jak rozwijać
 18. inspektor

  Mogę pograć ;)
 19. inspektor

  Gimbusiarskie zachowanie dalej jest u Ciebie obecne, więc szukaj miejsca gdzie indziej.
 20. "Kimże jest, mówią magowie, Ten Władca gwiezdnych obrotów? Drży przed Nim cały firmament, I mrok, i światło Mu służą. Jawi się Byt, który nie ma Początku swego ni kresu, Starszy od mgławic pierwotnych, Największy, wzniosły, bez granic."

  1. Cropek
  2. Raiden

   Raiden

   Doskonała Jutrznia. Polecam

×