Skocz do zawartości

Bzyk

Gracze

Ostatnia wygrana Bzyk w dniu 29 Maj 2012

Użytkownicy przyznają Bzyk punkty reputacji!

Reputacja

78 Dobra

O Bzyk

 • Tytuł
  Lubię bzykać
 • Urodziny 13.03.1995

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Bzyk
 • Lokalizacja
  okolice Poznania
 1. Bzyk

  Bardzo fajna gazetka, miło się czyta, w szczególności wywiad z tym jakże zacnym, byłym już graczem Bzykiem! Polecam i pozdrawiam. Piotr Fronczewski.
 2. Bzyk

  Nie znam twoich upodobań mieszkalnych, ale proszę, nie narzucaj swoich problemów innym. Wskaż mi palcem, gdzie wyraziłem swoją opinie o reaktywacji serwera. Mój poprzedni post był odpowiedzią na te powtarzające się posty "niech wróci ta fajna atmosfera". @down: Straszne. Mam iść się pociąć, czy masz jeszcze kilka tych bardzo inteligentnych pocisków w moją stronę?
 3. Bzyk

  Ile razy trzeba wam powtarzać, że atmosfera nie wróci? Można to porównać do powrotu do zamieszkanego kiedyś domu na jakimś osiedlu lub miejscowości: starzy mieszkańcy lub sąsiedzi w tym czasie się przeprowadzili, kilku zostało, ale to już też inni ludzie i nie pogadacie z nimi jak kiedyś. W miejsce danych, znanych przez was od dawna ludzi wprowadziły się nowe osoby, a samo osiedle też zdążyło się rozrosnąć.
 4. Bzyk

  No to może jeszcze drugi czat na większą odległość, bo czasami /s nie wystarcza.
 5. Bzyk

  Ja myślę, że brakuje wolności od bugów. :E
 6. Bzyk

  Skąd pobierałeś? Wersja ze sklepu nie jest wspierana, musisz pobrać z zewnątrz http://www.teamspeak.com/?page=downloads
 7. Bzyk

  W takiej cenie to masz rozwalony telefon lub z ekranem do wymiany. Po prostu gość chce się go szybko pozbyć. A ja nadal się zastanawiam, gdzie wy znajdujecie takie telefony za 1000 zł. Znalazłem aż 1 sklep, ale kto normalny tyle przepłaca? Rapid: jak już dopisałem w poście wyżej, niestety nie znam się na tym.
 8. Bzyk

  Rozejrzyj się jeszcze za Galaxy S. Jak nie będzie czegoś ciekawego, to bierz Neo V. Do tego warto poznać tajniki modyfikacji oprogramowania, żeby przyspieszyć telefon. X8 się nie opłaca, już na dzisiejsze czasy to jest gorzej niż słabe, a co dopiero za 2 lata... Za tyle to masz nówkę ze średniej półki (jeszcze ci zostanie) albo używanego flagowca. @Szary: Gdybym się jeszcze na tym znał...
 9. Bzyk

  Nie ma to jak niepodważalne argumenty, przecież odradzanie czegoś = nie robienie niczego. Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłem? Poza tym jest to wyrwane z kontekstu, bo napisałem tam jeszcze że płacenie za ECDL jest bezsensowne. Na ECDL uczysz się tego samego, co przyswoisz na oprogramowaniu biurowym. Na OB masz zresztą więcej materiału niż na ECDL. Chyba, że nowa podstawa, to jeszcze przejdzie, ale i tak nie widzę sensu robienia ECDL za pieniądze. Proponuję jednak zbierać na Cisco, choć nie oczekuj cudów na IT Essentials. No i raczej szukaj jakichś przyszkolnych akademii, bo taniej. @Kwiatek: 3 zdanie to czysty subiektywizm. Atmosfera i nauczyciele to kwestia szkoły. Mam zresztą znajomego na tym kierunku, który narzeka na niektórych nauczycieli od przedmiotów zawodowych.
 10. Bzyk

  Lekki offtop: ładowanie pieniędzy w ECDL jest moim zdaniem pozbawione jakiegokolwiek sensu. @Topic: jeśli technikum, to staraj się też załatwić samemu praktyki.
 11. Bzyk

  Wymiana pamięci RAM to najtańsza forma modernizacji komputera. Poza tym, jak jeszcze uda się dobrze sprzedać przed wymianą, to można niewiele dopłacić/wyjść na równo.
 12. Bzyk

  Ktoś przetłumaczy posta wyżej na język polski?
 13. Bzyk

  @ball: możesz wziąć Corsaira, wyżej taktowana, choć nie wiem, czy różnica będzie aż tak odczuwalna w porównaniu do Patriota. Poza tym lepiej kupić 2 kości RAM o o łącznej pojemności 4GB (2x2GB)
×