Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  Prings

  Gracze

  Reputacja

  -12 Słaba

  O Prings

  • Tytuł
   AMM-Trasport
  • Urodziny 13.06.1998

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   skomiasty
  • Lokalizacja
   Śląsk
  1. Prings

   3/10
  2. Prings

   Na fotce ja tam nie widzę żadnego pracownika AMM. Nie ma go na zdjęciu a uczestniczył w konwoju?
  3. Prings

   Na to także się zgadzam :).
  4. rock, mogę jeździć do fixów osobówka? bardzo proszę pozdro skomiasty

  5. Prings

   Nie byłem pewien czy tą piosenkę dodać, bo ona mi się tak średnio podoba, Dałem ją tylko dla tego że jest dla mnie śmieszna. Usunąłem już ją z tematu. Wszystkie zmiany zostały dokonane.
  6. Prings

   Witam, chciałbym Wam zaprezentować muzykę którą lubię słuchać. Możecie ją komentować co Wam się w niej podoba lub odwrotnie :). Donguralesko - El_Polako Michael Jackson - Bad Adele - rolling in the deep Joe Cocker - summer in the city Michael Jackson - Black or White Status quo - in the amy now Afromental - rock rolling love Juanes - la camisa nefra The Beatles - love me do Edwin Star - war Zapraszam do słuchania. ;) PS: A tej muzyczki słucham z takim zestawem:
  7. Prings

   1. Jak dla mnie ja bym czcionkę powiększył do 17-18, ponieważ było by przejrzyściej ( bardziej ). Oj chyba nie, przynajmniej ja uważam że czcionka jest dobra jak gazetkę oglądać na pełnym ekranie - jednak poczekajmy na wypowiedzi innych, kwestia pozostaje otwarta. 2. Fotki nie były jakoś super przerobione, lecz nie były najgorsze. Polecam do przerabiania fotek Picasse. Jest to bardzo dobry program, sam go używam :). 3. Nie mam zdania. 4. ----- || ----- 5. Co do konkursów ja bym je zostawił by dalej funkcjonowały. Można w gazetce je wyróżnić kolorem i zrobić osobną stronę. Jak uważasz :]. Wyróżniać specjalnie kolorem możliwość wygrania czegoś? To graczom powinno zależeć, raczej nie będzie malowania :) A osobna strona przecież jest, w ostatnim numerze konkursy dwie storny zajęły - choć może faktycznie, temu długoterminowemu więcej miejsca poświęcę :) 6. Autor tekstu powinien być pod nim. Przyzwyczaiłem się już to tego. Moim zdaniem warto to zostawić, można by było pochwalić danego gracza za dany artykuł. 7. Tekst powinien być pisany w imieniu do redakcji ponieważ lepiej się to czyta. 8. Uważam że gazetki najczęściej czytają sami doświadczeni gracze, więc bez sensu jest prowadzenie porad, jedynie gdy zmieni się jakiś podpunkt w regulaminie aut i domów to wtedy można podać taką informację. Sęk w tym, że informacje o zmianach regulaminu na forum też się pojawiają - nie widzę sensu dublowania. Z tym że tylko doświadczeni gracze czytają to mi dałeś do myślenia - gazetka powinna też docierać do nowych graczy, czyżby była za mało rozreklamowana? Są to moje sugestie co to podanych pytań. Mam na dzieje że pomogłem w wydaniu nowej gazetki :). Dzięki za uwagi :) //qamil
  8. Prings

   Mi ciągle wyświetla się NT i dokładnie to samo mam co ty ;/
  9. Prings

   Witam, jest jakiś problem z serwerem nie wiem jaki. Można się dowiedzieć ile usterka będzie trwała?
  ×