Skocz do zawartości

Karot

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Karot w dniu 4 Lipiec

Użytkownicy przyznają Karot punkty reputacji!

Reputacja

2306 Doskonała

O Karot

 • Tytuł
  despota | kryształowe dziecko
 • Urodziny 22 Luty

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  54393814

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  Londyn /\ /\ Katowice

Ostatnie wizyty

7234 wyświetleń profilu

 1. Karot

  Przepraszam, że się wtrącam, ale owy gracz właśnie otrzymał bana za grę na kilku kontach. Sam się przyznał do tego faktu.
 2. Karot

  Zgodnie z decyzją sądu SAMP, oskarżony jest winny zarzucanych mu czynów, za co grozi mu pozbawienie wolności na minut 15 oraz pracę społeczne na mojej posesji(ogrodnik się mój zwolnił). Karę otrzyma należytą do wykroczenia.
 3. Karot

  Od dziś agencję nieruchomości przejmuje ja. Pierwsze kilka dni będą dla mnie czysto organizacyjne, ale postaram się szybko ze wszystkim uporać. Jako ciekawostkę napiszę Wam, że na koniec wakacji odbędzie się licytacja, domku unikatowego.
 4. Karot

  Ja tylko pozdrowienia przeczytałem i jednak nie warto wywiad czytać.
 5. Karot

  Hejka, 19.08.201 odbędzie się spotkanie na discordzie dla szefów oraz pracowników frakcji. Obecność obowiązkowa jedynie dla szefostwa każdej z frakcji. Co do pracowników, fajnie by było gdybyście byli. Co do godzinny, myślę, że 18:30 będzie idealna. Serdecznie zapraszam! Będą przekąski oraz alkohol. Informacja dle Chlebka, drobny druczek, też widzę...
 6. Karot

  Malina dziad
 7. Karot

  Nowy punkt w regulaminie: 31. Urlopy pracowników frakcji nie mogą być dłuższe, niż 10 dni. Każdemu pracownikowi przysługuje 10 dni "wolnego" w miesiącu. Nieobecność dłuższa, niż 10 dni(po wpisaniu urlopu) skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym. Posty dotyczące urlopów muszą być jawne, w specjalnym temacie każdej z frakcji. Dla jasności dodam, iż nie ma czegoś takiego jak pracownik "zawieszony" we frakcjach. Nie będziesz wstanie grać miesiąc, dwa bądź trzy? Szkoda, zwolnij się i nie blokuj miejsca dla innych.
 8. Karot

  Wszystko się teraz @MjolnirThor zmieni.
 9. Karot

  Ja wiem kto to zrobił @IwanRk, ale myślę, że ta osoba sama się przyzna.
 10. Karot

  Posprzątane.
 11. Karot

  Zwolnienie słuszne. Zamykam.
 12. Karot

  @Ronnieu ;* wiem, wiem
 13. Karot

  @Ronnieu wiem, że czekałeś na ten post. Zwalniam się, ponieważ aktualnie pełnię funkcję szefa frakcji i nie chcę, aby ktokolwiek mówił/pisał, że robię jedynie coś dla jednej frakcji, bo w niej pracuję. Nie pracując w żądnej z frakcji będę miał okazję lepiej przyjrzeć się pracy, pomocy drogowej oraz policji, a co za tym idzie doprowadzić frakcje do stanu wymarzonego. Ostatnio mam trochę na głowie, więc wszelkie propozycję co do pogotowia, piszcie mi na discordzie i pracujcie dalej tak dobrze, jak dotychczas. Pozdrawiam najlepszego szefa @Zaahain i cały skład. @WheelMan to nap Zwolniony 11.07.2018 04:04.
 14. Karot

  Gracz otrzymał należytą karę.
×