Skocz do zawartości

Karot

Gracze

Ostatnia wygrana Karot w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają Karot punkty reputacji!

Reputacja

2640 Doskonała

O Karot

 • Tytuł
  despota | kryształowe dziecko

Informacje

 • Gram na
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  Londyn /\ /\ Katowice

Ostatnie wizyty

9071 wyświetleń profilu
 1. Karot

  Ja Karot podpisuje pełny kontrakt z firmą Center-Trans na okres miesiąca i zobowiązuje się na przepracowanie go w pełni swoich możliwości(16.02.2019).
 2. Karot

  Karot Ten tydzień Dużo papierkowej roboty
 3. Karot

  Odezwę się do Ciebie w prywatnej wiadomości tutaj, bądź też na gadu gadu jak jeszcze używasz.
 4. Karot

  Nick: Karot Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2 Zbanował mnie: Engel Powód blokady: Gra na aktywnym banie Wytłumaczenie: Było to bardzo, ale to bardzo głupie, nie będę się tutaj krył za innymi, bo nie w tym sens. Nie chciałem tego zrobić, ale postąpiłem głupio i skończyło się jak się skończyło. Kto mnie w jakimś stopniu zna, doskonale wie, że jestem osobą pozytywną. Niepotrzebnie przeniosłem stres z życia na grę. Był to impuls, chwila wielkiego "kozaka", nie wiem co chciałem pokazać tym, że mogę wejść na serwer mając bana, ale doskonale rozumiem, że było to żałosne. Chciałbym mieć szansę ponownej gry na serwerze, bo trochę tęskno mi za znajomymi z serwera. Samo pisanie, czy też rozmowy to nie to samo, co wspólne konwoje. Jako, że w map edytorze czuję się jak ryba w wodzie, chciałbym odpracować moje haniebne czyny po przez budowę różnej maści objazdów, załadunków, aren dla PTS Klubu. Przemyślałem swoje zachowanie i bardzo żałuję. Zdanie sobie sprawę z tego, że nawet jakbym dostał unbana to muszę napisać kolejną apelację, ale chciałbym zakończyć jedną sprawę i wszystko naprostować, żebym mógł w przyszłości powrócić do wspólnoty PTS jako gracz. Dla jednych jako znajomy, dla drugich jako wróg, ale moim postanowieniem noworocznym jest praca nad sobą. Nie chcę się tutaj zagłębiać w temat, bo jest to dość osobisty epizod mojego życia.
 5. Karot

  Jako, ze od pewnego czasu gram aktywnie na SAMP, chcialbym otrzymac szanse na rozmowy z nowymi kolegami oraz kolezankami. Pozdrawiam serdecznie i zycze wesolych swiat.
 6. Karot

  @Orzel67 pojazd odstawiłem lekko uszkodzony na bazie, straszne lagi miałem i nie moglem podjechac do warsztatu.
 7. Karot

  Ja, Karot podpisuje próbny kontrakt na okres 10 dni z firmą Center-Trans i zobowiązuje się do przepracowania go w pełni swoich możliwości(03.02.2019).
 8. Karot

  Hejka Na imię mam Karol, ale to już większość z Was wie. Proszę nie mylić mnie z Karolem3k, bo z tym czymś nie mam nic wspólnego oprócz imienia. Od ponad roku pracuję i żyję w Wielkiej Brytanii. Jestem osobą pracowitą, więc myślę, że nadaję się do najważniejszej firmy na serwerze. W firmach zajmujących się uzupełnianiem stacji pracowałem kilka razy na obu platformach. Na platformie MTA kilkukrotnie byłem szefem petrol, więc myślę, że wiem z czym to się je. Do owej firmy podanie już pisałem, ale ze względu mojego kilkudniowego bana moja kandydatura została odrzucona. Nie chcę się dużo rozpisywać, bo i tak każdy kto ma mnie znać ten mnie zna... Przed złożeniem podania do Waszej firmy pracowałem w Pomocy Drogowej, ale postanowiłem się zwolnić, ponieważ na obecne czasy, kiedy na serwerze nie ma za dużo graczy jako pracownik pomocy drogowej nie miałem co robić, jak pisałem wyżej jestem osobą pracowitą i stanie w miejscu i czekanie na wezwanie jest nie dla mnie. Atmosferę firmy potrafię sobie wyobrazić, ponieważ znam prawie każdego pracownika, więc myślę, że spokojnie możemy się dogadać. UID mojej postaci to 180, score mam około 80. Życzę szerokości i mam nadzieję do zobaczenia w tych samych barwach.
 9. Karot

  Nick oraz ID: Karot 180 Data zatrudnienia: 27/26.01.2019 Data odejścia z pracy: 02.02.2019 *Powód: Chciałbym, aby ta frakcja była dla mnie, ale aktualnie odechciewa się grać jak nie ma co się robić przez cały czas. Chciałbym wrócić do tej frakcji, jak tylko pojawi się więcej graczy i będzie dużo pracy.
 10. Karot

  Nick oraz UID: Karot - 180 Data dołączenia: 26.01.2019
 11. Twój nick ingame*: Karot Nick administratora nakładającego sankcje ingame*: Szanowny zbugowany system Sankcje: Banik Wyjaśnienie: Pewnej pięknej nocy, dołączyłem na serwer z myślą rozwiezienia kilkunastu towarów, ale się nie udało. Znalazłem mój pojazd w budynku na spawnie, po wypchaniu go na zewnątrz wcisnąłem "enter" i nagle mój pojazd poleciał bardzo, ale to bardzo wysoko i otrzymałem bana za sobieta. Pisanie, że system działa dobrze, nie ma dla mnie sensu, ponieważ nie działa dobrze. Grupka graczy grała na sobkach całymi dniami i niszczyli rozgrywkę innym, więc myślę, iż jestem poszkodowany w tej sytuacji i mam nadzieję na un bana. Nie jestem osobą, której gra na sobku daje frajdę, bo nie widzę w tym sensu. Jakbym chciał komuś psuć grę to wysadziłbym w powietrze cały serwer... Sobieta nigdy nie używałem i nigdy nie będę. Pozdrawiam. Co do daty nadania nie jestem pewny, przepraszam za problem.
 12. Karot

  Czy serwerek dalej banuje za bugi?
 13. Karot

  Przecież serwer banuje automatycznie... gubisz się w swoich słowach. Bug związany z banowaniem po wejściu do pojazdu.
 14. Karot

  Powodzenia misiu
 15. Dzięki za te kilka lat gry, było mi miło. POzdrawiam każdego dobrego gracza.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. NicoNicoNii

   NicoNicoNii

   Mnie nie pozdrowisz? :(

  3. Polak333

   Polak333

   Dzięki za ten dom Karot, w dobre ręce odsprzedałeś :E

  4. DonQ

   DonQ

   Karot zostajesz tutaj ze mną :D

    

×