Skocz do zawartości

Karot

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Karot w dniu 21 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Karot punkty reputacji!

Reputacja

2413 Doskonała

O Karot

 • Tytuł
  despota | kryształowe dziecko
 • Urodziny 22 Luty

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  54393814

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Karot
 • Lokalizacja
  Londyn /\ /\ Katowice

Ostatnie wizyty

8019 wyświetleń profilu

 1. Karot

  Wszystko co pomaga w osiągnięciu większej prędkości, szybszego przyspieszenia jest traktowane jako bug. Zapraszam za miesiąc, a dokładniej 13.12.2018. To co ja zrobiłem z infernusem nie pomagało mi w rozgrywce, nie uciekałem policji.
 2. Agencja nieruchomości poszukuje budowlańców do prac związanych z budową nowego osiedla, bądź też małego miasteczka. Lokalizacja dowolna, ale najlepiej jakby to było gdzieś w rejonach pustyni. Ma być to osiedle/miasteczko "luksusowe", a dokładniej chodzi o kilka domków o wartości większej, niż 3,25kk. Styl wykonania dowolny, tutaj już zależy od Was jak to może wyglądać. Koniec przetargu jak tylko coś fajnego się znajdzie, kwota jaką dostaniecie za pracę zależy od Was, ponieważ za dobrą pracę, dużo płacę. Oprócz nagrody w postaci gotówki na serwerze, do wyboru będzie jedna z kilku gier z tego roku. Wszystkie prace proszę wysyłać do mnie na prywatną wiadomość, w temacie proszę dodać TAG "Przetarg - Nick". W przypadku większej ilości osób budujących razem, proszę dodać ich do rozmowy. Życzę powodzenia. Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie na discord.
 3. Karot

  Agencja zawiesza działalność na okres tygodnia. W weekend pojawi się kilka informacji. Trochę zmian się szykuje.
 4. Karot

  Zrobię to, bo to chyba moje.
 5. Karot

  Karot Karot Fatality 14394
 6. Karot

  Każdy pisze "nap" i nikt mute nie dostaję. Po co komu mute za takie błahostki... Ktoś spami - dostaje mute i tyle. Nie ma tutaj filozofii, jedyne co trzeba wiedzieć, że lepiej nie nadużywać. Ja daję mute za to jak kilka z osób jedna po drugiej puści binda o rekrutacji, bo jest to dla mnie zbędny spam. Jak dla mnie wszystko jest dozwolone, tylko z umiarem.
 7. Karot

  Zamknąłbym pomoc drogową, zostawił tylko jedną firmę i wgrał kilka moich skryptów. Masz do wyboru życie wieczne lub życie w przepychu, co wybierasz? Dodaj argument.
 8. Karot

  Miałem pisać podanie już jakiś czas temu, ale byłem przyczepiony do pewnej magicznej butelki. Jestem Karol, mieszkam w Anglii. Od jakiegoś czasu testuję różnego rodzaju trunki, więc pomyślałem, że muszę iść do firmy cumpli, w której znają się na rzeczy. Na emeryturę szybko nie przejdę, bo jeszcze dużo alkoholi zostało mi do spróbowania. Dla każdego mam po butelce edycji świątecznej magicznego trunku, zdjęcie u góry. Idealny napój na wieczory z ukochaną przy kominku. Nie macie kominka, to i przy ognisku się sprawdzi. ;)
 9. Karot

  Karot 14394 Zwolniony bez kary o godzinie 10:07, 14.10 // Stalion
 10. Karot

  No i to jest firma.
 11. Karot

  Wiem, że jesteście braćmi... Zastanawia mnie tylko czemu bracia znają swoje hasła. Odbanuje Was za dwa tygodnie, napisz do mnie na pw w celu przypomnienia.
 12. Karot

  W celu opłaty czynszu zgłaszajcie się do mnie. ;)
 13. Karot

  Jutro dostaniesz UnBana, to co pisałeś to też było szkalowanie. Jest to Twoja ostatnia szansa.
 14. Karot

  W prywatnej wiadomości napisałeś to trochę inaczej. Tak kręcisz, że mijasz się z prawdą? Sąd SAMP przenosi rozprawę na dzień 24 grudnia bieżącego roku. Natenczas oskarżony zostaje skierowany do aresztu śledczego, tak zwanego "permus banus".
 15. Karot

  4/10
×