Skocz do zawartości

Karot

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Karot

 1. Karot

  Karot 14394 25.09.2018 - 01.09.2018 Kilka spraw na głowie
 2. Temat w którym będą pojawiały się ogłoszenia dotyczące firm.
 3. Karot

  W celu opłaty czynszu zgłaszajcie się do mnie. ;)
 4. Karot

  Jutro dostaniesz UnBana, to co pisałeś to też było szkalowanie. Jest to Twoja ostatnia szansa.
 5. Karot

  W prywatnej wiadomości napisałeś to trochę inaczej. Tak kręcisz, że mijasz się z prawdą? Sąd SAMP przenosi rozprawę na dzień 24 grudnia bieżącego roku. Natenczas oskarżony zostaje skierowany do aresztu śledczego, tak zwanego "permus banus".
 6. Karot

  4/10
 7. Karot

 8. Karot

  Dostaniesz UnBana. Teksty o papieżu zostaw dla Siebie i kolegów z piaskownicy. Szkalowanie było od zawsze surowo karane, więc odpuść to sobie. Wieczorem dokończę procedurę apelacyjną. Miłej gry i do zobaczenia na drogach.
 9. Karot

  Dałem Ci bana na SAMP? Nie? To napisz normalna apelację, w dziale MTA.
 10. Karot

  Wieczorem dostaniesz UnBana, ostatnia szansa.
 11. Karot

  Dla mnie sprawa jasna, niech szef wie z kim pracuje.
 12. Karot

  Radio złote przeboje
 13. Karot

  Zwiększyć mandat za ucieczke kilkukrotnie i będzie dobrze.
 14. Karot

  Odrzucam i uzanaje. Pan MeBus poszedł na przymusowy urlop.
 15. Karot

  Chcę pracować na dobroczyńcy, odbiór. @Stalion @DarXe
 16. Karot

  "Imperare sibi maximum est imperium" Miałem do Twojej apelacji wrzucić zrzuty ekranu jak piszesz do mnie o tym, że przestajesz grać, przyznajesz się do zarzucanych Ci czynów, ale mi się nie chcę... Apelacje na dzień dzisiejszy odrzucam, a to ze względu na Twoje durne pisanie. W jeden dzień piszesz, że odchodzisz, po 15 minutach pytasz na ile masz bana, a na drugi dzień piszesz mi, że Ty nie chciałeś bana, bo i tak już nie będziesz grał. Daj sobie i mi trochę czasu i napisz apelację 23.09.2018. No i proszę nie pisz do mnie tekstów typu: "Czytałeś moją apelację?", bo każde takie zapytanie pogorszy Twoją sytuację. Do zobaczenia za miesiąc.
 17. Karot

  Nick: Karot Okres pracy: Ponad miesiąc. Powód: Nie będę pracował w jednym miejscu z Badylem, bo on mnie podrywa i chciał mi pokazywać kotki. Dzięki za szansę, pojazdy wieczorem odstawie. No okej. Dzięki za pomoc w rozwoju firmy. Trzymaj się i powodzenia ! // Zarząd Firmy Stones Transport
 18. hello Luuu <3

 19. Karot

  Przepraszam, że się wtrącam, ale owy gracz właśnie otrzymał bana za grę na kilku kontach. Sam się przyznał do tego faktu.
 20. Karot

  Zgodnie z decyzją sądu SAMP, oskarżony jest winny zarzucanych mu czynów, za co grozi mu pozbawienie wolności na minut 15 oraz pracę społeczne na mojej posesji(ogrodnik się mój zwolnił). Karę otrzyma należytą do wykroczenia.
 21. Karot

  Od dziś agencję nieruchomości przejmuje ja. Pierwsze kilka dni będą dla mnie czysto organizacyjne, ale postaram się szybko ze wszystkim uporać. Jako ciekawostkę napiszę Wam, że na koniec wakacji odbędzie się licytacja, domku unikatowego.
 22. Karot

  Ja tylko pozdrowienia przeczytałem i jednak nie warto wywiad czytać.
 23. Karot

  Hejka, 19.08.201 odbędzie się spotkanie na discordzie dla szefów oraz pracowników frakcji. Obecność obowiązkowa jedynie dla szefostwa każdej z frakcji. Co do pracowników, fajnie by było gdybyście byli. Co do godzinny, myślę, że 18:30 będzie idealna. Serdecznie zapraszam! Będą przekąski oraz alkohol. Informacja dle Chlebka, drobny druczek, też widzę...
 24. Karot

  Malina dziad
×