Skocz do zawartości

Karot

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Karot

 1. Karot

  Jeżeli by to było zrobione celowo, to bym stał w miejscu i nie próbował Cię leczyć... @Mirko powiedz kogo specjalnie wysadziłem?
 2. Karot

  Wszystko dobrze napisane. Prawie tak było, czekam na mandat za taranowanie czy coś... Nie zrobiłeś nic, czyli nie wykonałeś swoich obowiązków służbowych.
 3. Karot

  Wysadziłeś innego gracza, sam za to kiedyś miałem bana. Miłej gry, ostatnia szansa.
 4. Karot

  Nick: Karot ID: 14394 Score: 7600 Okres pracy: sam nie wiem dokładnie Powód: Poleciałem na jedną świnie od rolników(trzepiorkaaa) Zwolniony 13:36. //ReD
 5. Karot

  Rudy, wyplate daj...
 6. Temat w którym będą pojawiały się ogłoszenia dotyczące firm.
 7. Karot

  Czołem przyjacielu! Spraw wygląda tak, otrzymałeś mandat, miałeś score na minusie i postanowiłeś zrobić sobie nowe konto. Jest to omijanie kary, a co z tym się wiążę należy Ci się za to kara. Napisz apelację za miesiąc, tj. 03.01.2019.
 8. Karot

  123 ustawiony nabór 123 Więcej konkretnych pytań i będzie git.
 9. Karot

  Karot 14394 23/10/2018
 10. Karot

  Kopać ten temat...
 11. Karot

  Daj wypłaty każdemu $0, bo potem będzie gorzej... Każdemu pracownikowi można wypłacić jakieś tam drobne
 12. Karot

  Co się stało?Bo mogę pomóc
 13. Karot

  dawej wypłaty @ReD
 14. Karot

  Mogłeś nie pobierać, takie zlecenie to :poop:
 15. Karot

  Za tydzień w piątek zabiorę Ci tego bana. Powód mojej decyzji zachowam dla Siebie. Życzę powodzenia i szczęśliwej gry. Obyś nie podzielił losów swojego kolegi.
 16. Karot

  Jestem na nie, jak jesteś taki niepewny o swój towar to musimy chyba wyłączyć kolizję każdemu pojazdowi... Czasami się zdarzy wybuch, nic wielkiego.
 17. Karot

  Zmieniono Status na Nie jest błędem
 18. Karot

  Hejka! Jestem Karol, jestem pracowitą, sumienną i odpowiedzialną osobą. Jak tylko zobaczyłem, że Lipazy się zwolnił postanowiłem napisać zwolnienie z policji i aplikować na kierowce u Was. Doświadczenie jakieś mam, ale nie jestem pewny czy nie rozbije kilku zestawów. Dlaczego wybrałem akurat tą firmę? Nie wiem, Karole to dobre ziomki(ten kto ma wiedzieć o co chodzi ten wie). Dużym plusem Waszej firmy jest to, że jedno dziecie serwerowe ma zakaz ponownego dołączenia do firemki. Nie wiem ile będę pracował w tej szarej firmie, bo jeszcze nie miałem okazji Was sprawdzić. Od jakiegoś czasu szukam miejsca w którym mi się spodoba i mógłbym posiedzieć, aż do emeryturki. Dalej szukam, kto wie, może ta firma przypadnie mi do gustu. POzdrawiam!
 19. Karot

  Wszystkie domki z agencji powróciły na rynek jako zielone blipy, przez pewien okres czasu oferta agencji będzie budowana na nowo. Pierwszy etap zmian za nami, o drugim etapie zostaniecie poinformowani po zakończeniu konkursu/przetargu na nowe osiedle. Do 30.11.2018 macie szansę na otrzymanie większej ilości dolarów serwerowych za wasze posiadłości. 1/3
 20. Karot

  Karot To nie dla mnie. Nie mam chęci na grę w takim towarzystwie. Zwolniony 21.11.2018 20:15 Do odebrania 250sc, powodzenia!
 21. Karot

 22. Karot

  Wszystko co pomaga w osiągnięciu większej prędkości, szybszego przyspieszenia jest traktowane jako bug. Zapraszam za miesiąc, a dokładniej 13.12.2018. To co ja zrobiłem z infernusem nie pomagało mi w rozgrywce, nie uciekałem policji.
 23. Agencja nieruchomości poszukuje budowlańców do prac związanych z budową nowego osiedla, bądź też małego miasteczka. Lokalizacja dowolna, ale najlepiej jakby to było gdzieś w rejonach pustyni. Ma być to osiedle/miasteczko "luksusowe", a dokładniej chodzi o kilka domków o wartości większej, niż 3,25kk. Styl wykonania dowolny, tutaj już zależy od Was jak to może wyglądać. Koniec przetargu jak tylko coś fajnego się znajdzie, kwota jaką dostaniecie za pracę zależy od Was, ponieważ za dobrą pracę, dużo płacę. Oprócz nagrody w postaci gotówki na serwerze, do wyboru będzie jedna z kilku gier z tego roku. Wszystkie prace proszę wysyłać do mnie na prywatną wiadomość, w temacie proszę dodać TAG "Przetarg - Nick". W przypadku większej ilości osób budujących razem, proszę dodać ich do rozmowy. Życzę powodzenia. Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie na discord.
 24. Karot

  Agencja zawiesza działalność na okres tygodnia. W weekend pojawi się kilka informacji. Trochę zmian się szykuje.
×