Skocz do zawartości

Karot

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Karot

 1. Karot

  Posprzątane.
 2. Karot

  Początki bywają trudne. Cześć wraz z Szymkiem otwieramy dla Was coś czego nie było na naszym serwerze, mianowicie firmę, która zajmować będzie się transportem piw. Kategoria jest dopiero tworzona, więc przez pewien czas przewozimy towary jakie chcemy. Wszystkie tematy pojawią się za jakiś czas. Nabór zostanie otwarty jeszcze dziś, wszystko będzie opisane w owym temacie. Firma nie będzie taka jak inne, ale wszystkiego dowiecie się w swoim czasie. W tym miejscu wraz z Szymkiem chcielibyśmy podziękować kilku osobom. Grzankowi, Maćkowi i Iwanowi za czas poświęcony nad naszym wnioskiem, Markowi za zrobienie pięknego loga i Maksiowi za trud i czas włożony na wykonanie naszej bazy. Do zobaczenia na drogach, bo w tym temacie będziemy rzadko kiedy się spotykać, będą tutaj zamieszczane najważniejsze informacje.
 3. Karot

  Zwolnienie słuszne. Zamykam.
 4. Karot

  @Ronnieu ;* wiem, wiem
 5. Karot

  weź się dziadu
 6. Karot

  @Ronnieu wiem, że czekałeś na ten post. Zwalniam się, ponieważ aktualnie pełnię funkcję szefa frakcji i nie chcę, aby ktokolwiek mówił/pisał, że robię jedynie coś dla jednej frakcji, bo w niej pracuję. Nie pracując w żądnej z frakcji będę miał okazję lepiej przyjrzeć się pracy, pomocy drogowej oraz policji, a co za tym idzie doprowadzić frakcje do stanu wymarzonego. Ostatnio mam trochę na głowie, więc wszelkie propozycję co do pogotowia, piszcie mi na discordzie i pracujcie dalej tak dobrze, jak dotychczas. Pozdrawiam najlepszego szefa @Zaahain i cały skład. @WheelMan to nap Zwolniony 11.07.2018 04:04.
 7. Karot

  To są kody z USA, na serwerze są lekko zmienione.
 8. Karot

  Gracz otrzymał należytą karę.
 9. Karot

  Wysyłam ekipę ratunkową, over.
 10. Sto latek napku <3

 11. Karot

  10/10 pamiętam jak słuchałem tej piosenki 24/7
 12. Karot

  Kupiłem, pograłem, ale tak jak Fabio czekam na Horizon 4
 13. Karot

  10-21 Może być
 14. Karot

  3

  Nie ma znaczenia jak dla mnie, ewentualnie zrobić jakąś ptsowa ikonkę.
 15. Karot

  Nap, napisz mi o kogo chodziło na pw, ciekawy jestem
 16. Karot

  @Zaahain dwa nowe pojazdy, gotowe do użytkowania. Teraz jedynie jakiś kolorek sensowny zostało wybrać.
 17. Karot

  @Lemon., @Petron, @Blackiplx - otrzymują naganę za zabawy na służbie oraz liczne łamania przepisów. Jeszcze jedna skarga na tych Panów i się żegnacie z frakcją. Szef nie daje rady Was upilnować to ja to zrobię.
 18. Karot

  @Ronnieu nie ma opcji, żebym to zrobił
 19. Karot

  @Matthias dam Ci ten klucz z tym eventem, bo zapomniałem... Nie będzie to zwykły wyścig ;)
 20. Karot

  Nick: @ZwyklyMichal(KoloXD) Zwolnienie dyscyplinarne. Powód? Dorabianie będąc pracownikiem pogotowia. Dokładniej chodzi o wożenie towarów, będąc pracownikiem pogotowia. Kara zgodnie z regulaminem pogotowia 40% score(minimum 400). Zwolniony 02.07.2018 07:00
 21. Karot

  Jakieś ruskie literki pod postami. (może to "notatka", ale nie wiem :O )
 22. Karot

  Katowice i też Londyn
 23. Karot

  Odbanowany. Nie kłam, iż nie wiedziałeś, bo wczoraj pisałem Ci, że następnym razem będzie ban, a pomimo to znowu to robiłeś. Miłego dnia :)
 24. Karot

  Lepiej odkryć mój stary temat i lekko go poprawić :p
 25. Temat w którym będą pojawiały się ogłoszenia dotyczące firm.
×