Skocz do zawartości

Angel

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Angel w dniu 19 Lipiec

Użytkownicy przyznają Angel punkty reputacji!

Reputacja

1493 Doskonała

6 obserwujących

O Angel

 • Tytuł
  Paaanie daj pan spokój

Kontakt

 • Strona WWW
  https://sites.google.com/site/comesaveallthechildren/

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Engel

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Angel

  Ukarany mute na godzinę.
 2. Angel

  Byłby z niego dobry urzędnik w ZUSie
 3. do
  Konwój rozpoczynamy 18 grudnia o godzinie 18:30. Każda osoba mile widziana! Szczegóły tutaj: http://truckers.com.pl/topic/22590-dziesięciolecie-polskiego-truckerskiego-serwera/
 4. Słyszeliście kiedyś o Battle Royale? Jest to dość znany tryb dostępny w grach komputerowych, w którym gracze rozpoczynają swoją grę na dużym terenie przeciwko innym graczom. Celem jest zabić wszystkich przeciwników jak i przetrwać jak najdłużej. Na mapie są dostępne różne przedmioty mające na celu ułatwienie rozrywki. Brzmi ciekawie? 22 grudnia o godzinie 18:00 będziecie mieć możliwość spróbowania swoich sił w tym trybie na naszym serwerze! Miejscem walki będzie Whetstone, z wyłączeniem Angel Pine i Mount Chiliad. Bronie potrzebne do ubicia Waszego wroga znajdziecie przy okazji przemierzania terenu. Polecałbym szukanie we wszelakich budynkach tudzież barakach. Znajdziecie tam też pojazdy! Na potrzeby eventu zostanie stworzona specjalna drużyna, która nie będzie widoczna na mapie dla graczy z własnej jak i z innych drużyn. Pokrótce zasady: Spotykamy się na lotnisku w Las Venturas Do Whetstone zostaniecie przetransportowani samolotami. Każdy uczestnik będzie miał ze sobą spadochron. W czasie przelotu przez Whetstone musicie wylądować w obrębie zaznaczonego na mapie terenu. Gdy się Wam to nie uda, zostajecie zdyskwalifikowani. Zabronione jest opuszczanie terenu zaznaczonego na wyżej podanej mapie pod groźbą dyskwalifikacji. Nie wolno Wam wchodzić do wszelkich interiorów i korzystać z automatów z jedzeniem. Korzystanie z bugów skończy się dyskwalifikacją oraz banem na serwerze. Bronie lub inne drobiazgi które znajdzecie po drodze respią się co jakiś czas. W przypadku zbyt defensywnego sposobu gry graczy, event może zostać odwołany bez rozdania nagród. Za każde zabójstwo otrzymujecie nagrodę w wysokości 20 000$. Za bycie ostatnią osobą, której uda się przetrwać zostaniecie nagrodzeni 150 000$. Za dokonanie największej ilości zabójstw zostaniecie obdarowani dodatkiem do ETS2 „Beyond the Baltic sea” lub inną grą o wartości około 50 zł @Shot. W przypadku remisu, wygrywa osoba, która przetrwała dłużej.
 5. Angel

  Wyobrażacie sobie święta w znanym programie telewizyjnym bez "Kevina sam w domu"? Podejrzewam, że nie. A czy wyobrażacie sobie święta na PTS'ie bez towarów świątecznych? Nie? My również! Każda firma ma specjalne towary, które charakteryzują się niecodzienną nazwą ale również niecodziennym wynagrodzeniem! Oto lista towarów: Ropopochodne i paliwa: Napoje energetyzujące dla elfów Paliwo do sań Drewno: Jemioła Soplica Budowlane: Stajenka Gwiazda betlejemska Części samochodowe: Sanie Lampki adwentowe Ładunki drobnicowe: Bombki Łańcuchy choinkowe Kamienie szlachetne: Korale Mikołajowej Klejnoty Renifera Zboża: Uszka Opłatki Bronie: Pistolety na lód Wyrzutnie prezentów Pracownikom firmowym i niefirmowym życzymy spokojnych i spędzonych w doborowym towarzystwie Świąt Bożego Narodzenia. Administracja PTS oraz PTS Klub
 6. Angel

  Nadal nie czuję się przekonany do powrotu ;)
 7. Angel

  Chlebek na zagrychę zawsze dobry (chociaż po nim kac dłużej trzyma). Witamy na pokładzie! Nabór oczywiście zostaje zamknięty! //Gondi
 8. Angel

  To bardzo dobrze ale co było rozwiązaniem problemu? Być może ktoś w przyszłości będzie miał ten sam problem co ty.
 9. Angel

  Może i proste ale czy priorytetowe?
 10. Angel

  Czemu mają służyć te drzewa na piachu w drugim screenshocie? Jak dla mnie trzeba to wywalić, razem z piachem gdyż nie raz że ten piach nie pasuje to jeszcze na czwartym screenshocie widać, że piach ten wystaje poza klif.
 11. Angel

  Chyba spoko. Tylko pytanie co lepsze: żwirownia na budynku czy na plaży
 12. Witamy! 11 listopada 2018 odbędzie się ważna dla nas wszystkich rocznica 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy Was zatem na apel, który odbędzie się w Los Santos, przed ratuszem, o godzinie 15:00.
 13. Angel

  Kiedy zauważyłeś po raz pierwszy, że rejestracje się resetują? Kiedy mniej więcej zrestartowały się rejestracje na screenshocie powyżej? Jesteś w stanie podać więcej szczegółów?
 14. Angel

  Koniunktura doprowadziła do polepszenia się sytuacji firm spedycyjnych, jednak "wolni strzelcy" nie doświadczyli żadnych zmian. Sytuacja jest bardzo napięta i może się w każdej chwili zmienić.
 15. Angel

  Ciekawa sprawa tyle że reszta paneli na serwerze niczym się nie wyróżnia.
×