Skocz do zawartości

Angel

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Angel w dniu 19 Lipiec

Użytkownicy przyznają Angel punkty reputacji!

Reputacja

1434 Doskonała

6 obserwujących

O Angel

 • Tytuł
  Paaanie daj pan spokój

Kontakt

 • Strona WWW
  https://sites.google.com/site/comesaveallthechildren/

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Engel

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Angel

  Otwieramy nabór. Ilość poszukiwanych pracowników do ustalenia.
 2. Angel

  Trzeba w końcu zrobić jakieś porządki w firmie aby przypadkiem nam nie brakło bimbru na zimę. Zwolniony zostaje Radek.
 3. Angel

  Uwaga, uwaga! W przypadku gdy wylosowana osoba nie będzie w momencie ustawiania się na starcie, osoba rezerwowa zajmuje jej miejsce. Jeśli nie ma obu głównych reprezentantów danej drużyny, osoba rezerwowa ma prawo do wyboru jednego z dwóch miejsc zajmowanych przez kolegów z drużyny.
 4. Angel

  Mała informacja: Na wyścig w San Fierro dla każdej drużyny przysługuje wystawienie jednego rezerowego. Proszę o aktualizację postów, w których została zgłoszona drużyna lub napisanie oddzielnego postu z zaktualizowanym stanem drużyny.
 5. Angel

  Z przyjemnością ogłaszam, że każdy pojazd będzie wyposażony w nitro. Będziecie mieli do dyspozycji 10 użyć na cały wyścig wynoszący ~19 okrążeń. Dzięki nitro będziecie w stanie osiągnąć prędkości grubo powyżej 200 km/h! Godzina rozpoczęcia wyścigu w niedziele została ustalona na godzinę 18. Trening o tej samej godzinie już jutro, na którego gorąco zapraszam! Kolejność, według której rozpoczniecie wyścig zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem wyścigu. Regulamin wyścigu jest taki sam jak wyścigu w Bone County
 6. Angel

  W dodatku nie byle jaką drogę polną, wygląda na to że będę miał sąsiadów
 7. Angel

  Wyścig mający się odbyć 16 września z pewnością będzie miał miejsce. Jestem na ostatniej prostej jeśli chodzi o przygotowanie toru i innych rzeczy. Mogę zdradzić małe szczegóły na temat wyścigu, gdyż będzie się nieco różnił. Trasa wyścigu w San Fierro nie zmieniła się w porównaniu z tą, którą zapostował Cudak: Pojazdy, jakimi będziecie się ścigać będą takie same jak przedtem. Małą (lub sporą) różnicą będzie to, że handlingi pojazdów będą bardziej przystosowane do jazdy w mieście. Zostanie również zwiększony v-max, kosztem nieco gorszego przyśpieszenia. Na czas wyścigu prosimy truckerów o nierespienie się w San Fierro. Zarazem szukam ochotników do pomocy w evencie. Będę potrzebował 2-3 policjantów, 4-5 mechaników oraz 5-6 medyków. Medycy dostaną ode mnie sprzęt specjalny na czas wyścigu. Jeśli braknie medyków, będę szukał chętnych wśród osób niestartujących w evencie. Zapisy na ochotników ogłaszam za otwarte. Piszemy w tym temacie. P.S Zapraszam również na trening w sobotę, o godzinie 18:00. Godzina rozpoczęcia wyścigu jest jak na ten moment ustalona na godzinę 18:00.
 8. Angel

  Dobraa, koniec Panowie. Dochodzicie do punktu, w którym można dawać warny jak leci. Ogłaszam werdykt: Można się rozejść.
 9. Angel

  Mógłby być ten wjazd bardziej łagodny? Roadtrain płakał jak wjeżdzał :)
 10. Angel

  Z powodu braków kadrowych rozsądną opcją byłoby przeniesienie wyścigu w San Fierro na następny tydzień. Tak też zostanie poczynione.
 11. Angel

  Jedyne co mi teraz jeszcze do głowy przychodzi to aktualizacja sterowników karty graficznej.
 12. Angel

  Możesz dodać resztę zdjęć tutaj: https://imgur.com
 13. Angel

  Tak zwane "prawko" jest jedynie na serwerze truckerskim zbędnym udziwnieniem tudzież skomplikowaniem rozrywki na serwerze.
 14. Angel

  Mamy rozumieć, że te zużycie procesora jest notowane tylko przez MTA? Spróbuj wyłączyć procesy MSIAfterburner.exe i gjagent.exe Czy instalowałeś w ostatnim czasie instalowałeś aktualizacje Windowsa?
 15. Angel

  Jeśli już jakieś dziwne rzeczy z antywirusem zaczynają się robić to może zastosuj to narzędzie: https://old.reddit.com/r/TronScript/ Specjalnie nie podałem linku do ściągnięcia programu aby zaznajomić się z pewnymi problemami na które możesz natrafić w czasie oraz po skanowaniu. Jak skończysz to możesz podesłać nam logi tegoż programu.
×