Skocz do zawartości

Angel

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Angel

 1. Angel

  Uwaga, uwaga! W przypadku gdy wylosowana osoba nie będzie w momencie ustawiania się na starcie, osoba rezerwowa zajmuje jej miejsce. Jeśli nie ma obu głównych reprezentantów danej drużyny, osoba rezerwowa ma prawo do wyboru jednego z dwóch miejsc zajmowanych przez kolegów z drużyny.
 2. Angel

  Mała informacja: Na wyścig w San Fierro dla każdej drużyny przysługuje wystawienie jednego rezerowego. Proszę o aktualizację postów, w których została zgłoszona drużyna lub napisanie oddzielnego postu z zaktualizowanym stanem drużyny.
 3. Angel

  Z przyjemnością ogłaszam, że każdy pojazd będzie wyposażony w nitro. Będziecie mieli do dyspozycji 10 użyć na cały wyścig wynoszący ~19 okrążeń. Dzięki nitro będziecie w stanie osiągnąć prędkości grubo powyżej 200 km/h! Godzina rozpoczęcia wyścigu w niedziele została ustalona na godzinę 18. Trening o tej samej godzinie już jutro, na którego gorąco zapraszam! Kolejność, według której rozpoczniecie wyścig zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem wyścigu. Regulamin wyścigu jest taki sam jak wyścigu w Bone County
 4. Angel

  W dodatku nie byle jaką drogę polną, wygląda na to że będę miał sąsiadów
 5. Angel

  Wyścig mający się odbyć 16 września z pewnością będzie miał miejsce. Jestem na ostatniej prostej jeśli chodzi o przygotowanie toru i innych rzeczy. Mogę zdradzić małe szczegóły na temat wyścigu, gdyż będzie się nieco różnił. Trasa wyścigu w San Fierro nie zmieniła się w porównaniu z tą, którą zapostował Cudak: Pojazdy, jakimi będziecie się ścigać będą takie same jak przedtem. Małą (lub sporą) różnicą będzie to, że handlingi pojazdów będą bardziej przystosowane do jazdy w mieście. Zostanie również zwiększony v-max, kosztem nieco gorszego przyśpieszenia. Na czas wyścigu prosimy truckerów o nierespienie się w San Fierro. Zarazem szukam ochotników do pomocy w evencie. Będę potrzebował 2-3 policjantów, 4-5 mechaników oraz 5-6 medyków. Medycy dostaną ode mnie sprzęt specjalny na czas wyścigu. Jeśli braknie medyków, będę szukał chętnych wśród osób niestartujących w evencie. Zapisy na ochotników ogłaszam za otwarte. Piszemy w tym temacie. P.S Zapraszam również na trening w sobotę, o godzinie 18:00. Godzina rozpoczęcia wyścigu jest jak na ten moment ustalona na godzinę 18:00.
 6. Angel

  Dobraa, koniec Panowie. Dochodzicie do punktu, w którym można dawać warny jak leci. Ogłaszam werdykt: Można się rozejść.
 7. Angel

  Mógłby być ten wjazd bardziej łagodny? Roadtrain płakał jak wjeżdzał :)
 8. Angel

  Z powodu braków kadrowych rozsądną opcją byłoby przeniesienie wyścigu w San Fierro na następny tydzień. Tak też zostanie poczynione.
 9. Angel

  Jedyne co mi teraz jeszcze do głowy przychodzi to aktualizacja sterowników karty graficznej.
 10. Angel

  Możesz dodać resztę zdjęć tutaj: https://imgur.com
 11. Angel

  Tak zwane "prawko" jest jedynie na serwerze truckerskim zbędnym udziwnieniem tudzież skomplikowaniem rozrywki na serwerze.
 12. Angel

  Mamy rozumieć, że te zużycie procesora jest notowane tylko przez MTA? Spróbuj wyłączyć procesy MSIAfterburner.exe i gjagent.exe Czy instalowałeś w ostatnim czasie instalowałeś aktualizacje Windowsa?
 13. Angel

  Jeśli już jakieś dziwne rzeczy z antywirusem zaczynają się robić to może zastosuj to narzędzie: https://old.reddit.com/r/TronScript/ Specjalnie nie podałem linku do ściągnięcia programu aby zaznajomić się z pewnymi problemami na które możesz natrafić w czasie oraz po skanowaniu. Jak skończysz to możesz podesłać nam logi tegoż programu.
 14. Angel

  Trochę mało informacji podałeś. Pozwól, że wymienię to co może okazać się ważne. System Czy to samo masz przy graniu w inne gry? Czy przed włączeniem MTA miałeś również wysokie zużycie procesora? Nie ściągałeś jakiś dziwnych plików lub nie instalowałeś jakiś dziwnych programów? Co z antywirusem? Warto byłoby gdybyś podrzucił MTAdiag aby sprawdzić co może być problemem.
 15. Angel

  Pod F9 nie ma już miejsca na zakładki, jak już to jakaś "podzakładka". Nie wiem jak to wygląda dokładnie z punktu widzenia tworzenia tego, może @Polniak albo @Grzan3k byliby w stanie coś na ten temat powiedzieć.
 16. Angel

  Gotowi na event? My tak! Mapa wstawiona wyżej przez Cudaka staje się w na ten wyścig nieaktualna. Ta poniżej będzie obowiązująca. Po prawej stronie mapy można zauważyć, że trasa robi się jakaś inna. Jest to z powodu zbudowania trasy nad ziemią. W sobotę, czyli jutro, o godzinie 18 odbędzie się seria treningowa. Obecność nieobowiązkowa ale zalecana. Widzimy się zatem w niedzielę, drugiego września o godzinie 18:00. Wszelkie szczegóły przedstawimy wkrótce.
 17. Angel

  Decyzją administracji będącej w tym czasie na evencie, zostaje on z powodu nieprzemyślanej organizacji odwołany. Drugi wyścig odbędzie się bez przeszkód.
 18. Angel

  Obszerny wywiad? Możliwe ale patrząc na poprzednie wywiady Vaniliowskiego, ten który jest wyżej, wypada blado. Ogólnie spoko, nie zagłębiałeś się w prywatne tematy, z czego wyszedł też naprawdę krótki wywiad ale "skompresowany". Na tle wywiadów Lemona i Vaniliowskiego Twój wywiad niczym szczególnym się nie wyróżnia. Może pójść w kierunku dodawania więcej ilości SSów związanych z wywiadem? Przykładem może być zdjęcie postaci na serwerze, zdjęcie miasta, w którym mieszka nasz bohater.
 19. Angel

  Dzisiaj ministerstwo edukacji mimo cięć budżetowych zostało zmuszone zachęcić firmy trudniące się przewozem aby zainteresowały się brakującym sprzętem w szkołach potrzebnych na rozpoczęcie roku szkolnego w stanie San Andreas. Jak już ministerstwo firm wspomniało, na mapie są cztery punkty, w których są towary z kategorii Artykuły szkolne. Dodatkową różnicą między poprzednim rokiem jest to, że aby zarabiać rozsądne pieniądze, trzeba wykupić za półdarmo specjalizacje. Każda firma ma taką możliwość. Gotowi? Start!
 20. Angel

  Przykro mi to mówić ale trzeba budzić Pawła jeśli chcecie znaleźć rozwiązanie lub wytłumaczenie. Być może to błąd MTA ale może i też nie.
 21. Angel

  Znalazłeś sposób na ominięcie/wyeliminowanie problemu po jego pojawieniu się?
 22. Angel

  Od jakiego czasu występuje wyżej omówiony problem?
 23. Angel

  Chodzi o to, że nie można podwyższyć tylko zarobków za 110%. Albo podwyższamy całość albo nic.
 24. Angel

  Propozycja tyczy się autobusów.
 25. Angel

  Nie da się tak zrobić bez Pawła.
×