Skocz do zawartości

Angel

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Angel

 1. Angel

  Nie odbanuję.
 2. Angel

  Map Edytor to za mało na pokutę dla Ciebie.
 3. Angel

  Tymczasem gdy reszta firmy poszła chlać a ty jedyny normalny pamiętasz, że trzeba otworzyć nabór do jedynej słusznej firemki. Szukamy jednej osoby.
 4. Chciałbym spróbować częściowo publikować moje plany dotyczące zmian w towarach. Nie będę tutaj pisał o rzeczach takich jak ADR'y czy przeglądy, gdyż wymaga to dużego wkładu ze strony skryptera. W tym temacie możecie nadal proponować Wasze zmiany w towarach. Uważacie, że kategoria XYZ ma zbyt mało przemytów? Co w takim wypadku robicie? Piszecie o tym tutaj! Chcecie aby w kategorii ZYX było więcej towarów? Robicie to samo! Sądzicie, że opublikowany przeze mnie plan jest do kitu? Powtarzać się nie muszę :) Pamiętajcie, ważne jest aby się udzielać. Nad czym pracuję? Towary dla Military Logistics Usunięcie kategorii Użytkowe Nad czym chcę pracować w przyszłości?
 5. Angel

  Nie zmieniam swojej decyzji.
 6. Angel

  Kara została nadana.
 7. Angel

  Banowałem ja, pod nickiem [PTS]NieMuszePlacic. Apelację odrzucam.
 8. Angel

  Konkurs OX

  do
  Myślisz, że jesteś guru PTS? Możesz sprawdzić swoją wiedzę o serwerze zarabiając przy tym ciekawe nagrody! http://truckers.com.pl/topic/22601-mtakonkurs-ox/
 9. Angel

  Zamknąłem temat. Czekamy na kogoś "decyzyjnego"
 10. Słyszeliście kiedyś o Battle Royale? Jest to dość znany tryb dostępny w grach komputerowych, w którym gracze rozpoczynają swoją grę na dużym terenie przeciwko innym graczom. Celem jest zabić wszystkich przeciwników jak i przetrwać jak najdłużej. Na mapie są dostępne różne przedmioty mające na celu ułatwienie rozrywki. Brzmi ciekawie? 22 grudnia o godzinie 17:30 będziecie mieć możliwość spróbowania swoich sił w tym trybie na naszym serwerze! Miejscem walki będzie Whetstone, z wyłączeniem Angel Pine i Mount Chiliad. Bronie potrzebne do ubicia Waszego wroga znajdziecie przy okazji przemierzania terenu. Polecałbym szukanie we wszelakich budynkach tudzież barakach. Znajdziecie tam też pojazdy! Na potrzeby eventu zostanie stworzona specjalna drużyna, która nie będzie widoczna na mapie dla graczy z własnej jak i z innych drużyn. Pokrótce zasady: Spotykamy się na lotnisku w Las Venturas Do Whetstone zostaniecie przetransportowani samolotami. Każdy uczestnik będzie miał ze sobą spadochron. W czasie przelotu przez Whetstone musicie wylądować w obrębie zaznaczonego na mapie terenu. Gdy się Wam to nie uda, zostajecie zdyskwalifikowani. Zabronione jest opuszczanie terenu zaznaczonego na wyżej podanej mapie pod groźbą dyskwalifikacji. Nie wolno Wam wchodzić do wszelkich interiorów i korzystać z automatów z jedzeniem. Korzystanie z bugów skończy się dyskwalifikacją oraz banem na serwerze. Bronie lub inne drobiazgi które znajdzecie po drodze respią się co jakiś czas. W przypadku zbyt defensywnego sposobu gry graczy, event może zostać odwołany bez rozdania nagród. Za każde zabójstwo otrzymujecie nagrodę w wysokości 20 000$. Za bycie ostatnią osobą, której uda się przetrwać zostaniecie nagrodzeni 150 000$. Za dokonanie największej ilości zabójstw zostaniecie obdarowani dodatkiem do ETS2 „Beyond the Baltic sea” lub inną grą o wartości około 50 zł @Shot. W przypadku remisu, wygrywa osoba, która przetrwała dłużej.
 11. Angel

  Battle Royale

  do
  Popularny tryb gry na naszym serwerze! Przypominam o przeniesieniu rozpoczęcia na godzinę 17:30.
 12. Angel

  Uwaga, start eventu przeniesiony na godzinę 17:30!
 13. Wrzucajcie tutaj Wasze zdjęcia z konwoju. Możecie je też obrabiać.
 14. Angel

  Nie będzie.
 15. Angel

  Ukarany mute na godzinę.
 16. Angel

  Byłby z niego dobry urzędnik w ZUSie
 17. Angel

  Wyobrażacie sobie święta w znanym programie telewizyjnym bez "Kevina sam w domu"? Podejrzewam, że nie. A czy wyobrażacie sobie święta na PTS'ie bez towarów świątecznych? Nie? My również! Każda firma ma specjalne towary, które charakteryzują się niecodzienną nazwą ale również niecodziennym wynagrodzeniem! Oto lista towarów: Ropopochodne i paliwa: Napoje energetyzujące dla elfów Paliwo do sań Drewno: Jemioła Soplica Budowlane: Stajenka Gwiazda betlejemska Części samochodowe: Sanie Lampki adwentowe Ładunki drobnicowe: Bombki Łańcuchy choinkowe Kamienie szlachetne: Korale Mikołajowej Klejnoty Renifera Zboża: Uszka Opłatki Bronie: Pistolety na lód Wyrzutnie prezentów Pracownikom firmowym i niefirmowym życzymy spokojnych i spędzonych w doborowym towarzystwie Świąt Bożego Narodzenia. Administracja PTS oraz PTS Klub
 18. Angel

  Nadal nie czuję się przekonany do powrotu ;)
 19. Angel

  To bardzo dobrze ale co było rozwiązaniem problemu? Być może ktoś w przyszłości będzie miał ten sam problem co ty.
 20. Witamy! 11 listopada 2018 odbędzie się ważna dla nas wszystkich rocznica 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy Was zatem na apel, który odbędzie się w Los Santos, przed ratuszem, o godzinie 15:00.
 21. Angel

  Koniunktura doprowadziła do polepszenia się sytuacji firm spedycyjnych, jednak "wolni strzelcy" nie doświadczyli żadnych zmian. Sytuacja jest bardzo napięta i może się w każdej chwili zmienić.
 22. Angel

  http://www.dom1n.com/newsy/object-252u-defender-wkrotce-w-sklepie-premium/ Szykujcie złote pociski/portfele [niepotrzebne skreslić]
 23. Angel

  Trzeba w końcu zrobić jakieś porządki w firmie aby przypadkiem nam nie brakło bimbru na zimę. Zwolniony zostaje Radek.
×