Skocz do zawartości

Angel

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Angel

 1. Angel

  Nadal nie czuję się przekonany do powrotu ;)
 2. Angel

  Chlebek na zagrychę zawsze dobry (chociaż po nim kac dłużej trzyma). Witamy na pokładzie! Nabór oczywiście zostaje zamknięty! //Gondi
 3. Angel

  To bardzo dobrze ale co było rozwiązaniem problemu? Być może ktoś w przyszłości będzie miał ten sam problem co ty.
 4. Angel

  Może i proste ale czy priorytetowe?
 5. Angel

  Czemu mają służyć te drzewa na piachu w drugim screenshocie? Jak dla mnie trzeba to wywalić, razem z piachem gdyż nie raz że ten piach nie pasuje to jeszcze na czwartym screenshocie widać, że piach ten wystaje poza klif.
 6. Angel

  Chyba spoko. Tylko pytanie co lepsze: żwirownia na budynku czy na plaży
 7. Witamy! 11 listopada 2018 odbędzie się ważna dla nas wszystkich rocznica 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy Was zatem na apel, który odbędzie się w Los Santos, przed ratuszem, o godzinie 15:00.
 8. Angel

  Kiedy zauważyłeś po raz pierwszy, że rejestracje się resetują? Kiedy mniej więcej zrestartowały się rejestracje na screenshocie powyżej? Jesteś w stanie podać więcej szczegółów?
 9. Angel

  Koniunktura doprowadziła do polepszenia się sytuacji firm spedycyjnych, jednak "wolni strzelcy" nie doświadczyli żadnych zmian. Sytuacja jest bardzo napięta i może się w każdej chwili zmienić.
 10. Angel

  Ciekawa sprawa tyle że reszta paneli na serwerze niczym się nie wyróżnia.
 11. Angel

  Propozycja zdecydowanie na siłę. Nikt nie lubi jeździć 50 w mieście ale już tak to jest.
 12. Angel

  http://www.dom1n.com/newsy/object-252u-defender-wkrotce-w-sklepie-premium/ Szykujcie złote pociski/portfele [niepotrzebne skreslić]
 13. Angel

  Otwieramy nabór. Ilość poszukiwanych pracowników do ustalenia.
 14. Angel

  Trzeba w końcu zrobić jakieś porządki w firmie aby przypadkiem nam nie brakło bimbru na zimę. Zwolniony zostaje Radek.
 15. Angel

  Uwaga, uwaga! W przypadku gdy wylosowana osoba nie będzie w momencie ustawiania się na starcie, osoba rezerwowa zajmuje jej miejsce. Jeśli nie ma obu głównych reprezentantów danej drużyny, osoba rezerwowa ma prawo do wyboru jednego z dwóch miejsc zajmowanych przez kolegów z drużyny.
 16. Angel

  Mała informacja: Na wyścig w San Fierro dla każdej drużyny przysługuje wystawienie jednego rezerowego. Proszę o aktualizację postów, w których została zgłoszona drużyna lub napisanie oddzielnego postu z zaktualizowanym stanem drużyny.
 17. Angel

  Z przyjemnością ogłaszam, że każdy pojazd będzie wyposażony w nitro. Będziecie mieli do dyspozycji 10 użyć na cały wyścig wynoszący ~19 okrążeń. Dzięki nitro będziecie w stanie osiągnąć prędkości grubo powyżej 200 km/h! Godzina rozpoczęcia wyścigu w niedziele została ustalona na godzinę 18. Trening o tej samej godzinie już jutro, na którego gorąco zapraszam! Kolejność, według której rozpoczniecie wyścig zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem wyścigu. Regulamin wyścigu jest taki sam jak wyścigu w Bone County
 18. Angel

  W dodatku nie byle jaką drogę polną, wygląda na to że będę miał sąsiadów
 19. Angel

  Wyścig mający się odbyć 16 września z pewnością będzie miał miejsce. Jestem na ostatniej prostej jeśli chodzi o przygotowanie toru i innych rzeczy. Mogę zdradzić małe szczegóły na temat wyścigu, gdyż będzie się nieco różnił. Trasa wyścigu w San Fierro nie zmieniła się w porównaniu z tą, którą zapostował Cudak: Pojazdy, jakimi będziecie się ścigać będą takie same jak przedtem. Małą (lub sporą) różnicą będzie to, że handlingi pojazdów będą bardziej przystosowane do jazdy w mieście. Zostanie również zwiększony v-max, kosztem nieco gorszego przyśpieszenia. Na czas wyścigu prosimy truckerów o nierespienie się w San Fierro. Zarazem szukam ochotników do pomocy w evencie. Będę potrzebował 2-3 policjantów, 4-5 mechaników oraz 5-6 medyków. Medycy dostaną ode mnie sprzęt specjalny na czas wyścigu. Jeśli braknie medyków, będę szukał chętnych wśród osób niestartujących w evencie. Zapisy na ochotników ogłaszam za otwarte. Piszemy w tym temacie. P.S Zapraszam również na trening w sobotę, o godzinie 18:00. Godzina rozpoczęcia wyścigu jest jak na ten moment ustalona na godzinę 18:00.
 20. Angel

  Dobraa, koniec Panowie. Dochodzicie do punktu, w którym można dawać warny jak leci. Ogłaszam werdykt: Można się rozejść.
 21. Angel

  Mógłby być ten wjazd bardziej łagodny? Roadtrain płakał jak wjeżdzał :)
 22. Angel

  Z powodu braków kadrowych rozsądną opcją byłoby przeniesienie wyścigu w San Fierro na następny tydzień. Tak też zostanie poczynione.
 23. Angel

  Jedyne co mi teraz jeszcze do głowy przychodzi to aktualizacja sterowników karty graficznej.
 24. Angel

  Możesz dodać resztę zdjęć tutaj: https://imgur.com
 25. Angel

  Tak zwane "prawko" jest jedynie na serwerze truckerskim zbędnym udziwnieniem tudzież skomplikowaniem rozrywki na serwerze.
×