Skocz do zawartości

Cudak

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Cudak w dniu 12 Sierpień

Użytkownicy przyznają Cudak punkty reputacji!

Reputacja

654 Wzorowa

O Cudak

 • Tytuł
  Ten Cudujący
 • Urodziny 31.01.2000

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cudak

Ostatnie wizyty

3533 wyświetleń profilu

 1. Cudak

  Drobna, estetyczna aktualizacja regulaminu. Tak dla zasady, proszę się z całym dla przypomnienia zapoznać.
 2. Cudak

  Na forum pojawiła się nowa lista zleceń. Do chwili ustabilizowania się zrestrukturyzowanej firmy Shafted Appliances nie otrzyma ona zlecenia. Dziękujemy serdecznie za uwagę, życzymy pomyślnych lotów. Mamy też nadzieję, że niebawem ujrzycie nowy typ zleceń, nad którym już chwilkę pracujemy ;)
 3. Cudak

  Zlecenie firmowe #893 Firma Black Heart Security zleca przewóz 1200t Śpiworów(642) z Bazy ML(197) do Lotniska Los Santos(42). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru : 1200t Czas: do 25.08.2018 godzina 20:00 Wynagrodzenie: 145000$ Kara : 165000$ Aby pobrać zlecenie, rozwiń spoiler
 4. Cudak

  Zlecenie firmowe #891 Firma Xoomer zleca przewóz 1800t Bejcy(284) z Gazowni(3) do Komisariatu(10). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru : 1800t Czas: do 22.08.2018 godzina 22:00 Wynagrodzenie: 110000$ Kara : 130000$
 5. Cudak

  Sądzę, że pomysł jest w porządku, aczkolwiek przy zróżnicowanej długości umów może być to kłopotliwe do ogarnięcia. Do tego za blokadę odpowiada @Grzan3k i @Polniak, dlatego usuwanie jej każdemu "pracownikowi fair" może się nieco dłużyć, gdyż wiadomo, że nie są oni robotami.
 6. Cudak

  Na rynku pojawia się Shafted Appliances w miejscu Sprunk Trans Inc. z jedną gwiazdką
 7. Cudak

  Nick: Cudak Imię i nazwisko postaci: Patryk Cudak ID postaci: 116
 8. Cudak

  Zapuściłem wąsy, pragnę być jak postacie z Narcos i Kokainowego Wybrzeża, pozdrawiam. Dziś bez panny, wszystkie myją willę
 9. Dzień dobry! Z tej strony Cudak oraz Pyrson z nadzieją, że nie macie nas państwo jeszcze dosyć. W związku z zauważalnym poziomem zainteresowania wśród graczy zawodami Formuły 1 – postanowiliśmy poczynić w tymże kierunku pewne kroki. Z tego też powodu zostają rozpoczęte zapisy do „San Andreas Grand Prix”. Co mamy do zaoferowania? Pięć wspaniałych torów wyścigowych na terenie całego stanu San Andreas, pięć tygodni emocji oraz potyczek o Mistrzostwo oraz wspaniałe nagrody. Aby nadać wszystkiemu realizmu – musicie podzielić się na dwuosobowe drużyny, nadać Wam nazwę oraz wybrać kolorystykę pojazdów. Wasze taktyki dobierzecie sobie sami, ale zarówno dla indywidualistów oraz teamów przyszykowane są odpowiednie nagrody. Co dla Was mamy jeszcze? Waszymi bolidami będą Horting Racery, zostanie stworzony box oraz stacje benzynowe, a przygotowane trasy to: Jak wygląda sprawa nagród? Otóż, postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby były nagrody zróżnicowane oraz ciekawe. Z pewnością ustalone zostaną one na podstawie budżetu, ale istnieje też możliwość zdobycia unikatowego pojazdu z Komisu, a także posiadłości Agencji Nieruchomości. Zostaną one ogłoszone w odpowiednim czasie. Wzór do wypełnienia przez każdą drużynę: Na dniach po ustaleniu kilku zasad pojawi się też odpowiedni regulamin imprezy. Zapraszam do udziału w imprezie ;) Mapa wszystkich wyścigów:
 10. Jakiś nap z urodzinami - wszystkiego najlepszego

 11. Cudak

  Z dniem dzisiejszym otwieramy rynek firm na czas nieokreślony. Przyjmiemy CIEKAWY projekt, który nie polega na zebraniu pieniędzy i kupieniu kilku zestawów. Pragniemy ujrzeć coś innowacyjnego, zapierającego dech w piersiach, gdzie na pierwszy rzut oka będzie widać Wasze zaangażowanie oraz chęć wprowadzenia czegoś nowego. Proszę o dodawanie mnie oraz @Buster do rozmowy z Waszym biznesplanem. Miłego dnia, liczymy na Was.
 12. Cudak

  W imieniu Ministerstwa Firm życzymy @Grzan3k wszystkiego najlepszego z okazji dna urodzin z nadzieją, że za parę lat nie zmienimy tradycyjnej już "Winy Litka" na "Winę Grzanka". Ale to tak fakultatywnie, bądź zdrów i ciesz się życiem. Słuchajcie, słuchajcie, gracze PTS Na rozkaz wielmożnego Administratora Grzanka ogłasza się, co następuje: Cóż, z tego miejsca chciałbym podziękować @Lipazy za opiekę nad moją osobą w Ministerstwie Firm, wprowadzenie mnie i dbanie, abym nie robił zbyt wielu głupot. Od dzisiaj przechodzi on do konkurencyjnego Ministerstwa Frakcji, gdzie z całego serca życzę mu powodzenia w jego działaniach tam. Co za tym idzie? Zostałem mianowany nowym liderem Ministerstwa Firm, a pod moje skrzydła trafił pierwszy opiekun tejże organizacji - @Buster. Liczę na owocną i długotrwałą współpracę. Dziękuję za uwagę.
 13. Dzień dobry! Na wstępie chciałbym prosić, aby w tymże temacie pojawiły się tylko i wyłącznie poważne odpowiedzi, a za głupotę zostaniecie odpowiednio ukarani. Mój problem, zagwozdka polega na chęci pracy w Policji, ale pojawiają się, co do tego pewne wątpliwości, czy też pytania. Jak większość z Was z pewnością wie - obecnie jestem jednym z dwóch Ministrów Firm oraz Administratorem Serwera MTA. Co za tym idzie? Mam sporo praw, które mógłbym wykorzystać w celu karania, sprawdzania graczy w niekoniecznie stricte policyjny sposób. Tutaj muszę być z Wami w pełni szczery. Obecnie, posiadając panel firmowy - mogę go sobie zabierać oraz nadawać. Co w nim mogę robić? Praktycznie to, co może wykonywać każdy z liderów w swojej firmie, ale we wszystkich drużynach. Od przeglądu firmowego przez sprawdzenia pojazdów firmowych, aż po przeglądanie specjalizacji. Do czego to prowadzi? Z każdym rozładowanym towarem na moim chacie pojawia się informacja odnośnie tego, kto ile, czego i za ile rozładował - stąd zna się wszelkie zarobki pracowników, ale też i ich szemrane interesy tj. przemyty. Historia zna przypadki, kiedy owe prawa były wykorzystywane do niecnych celów, a moim pomysłem na to jest na stałe odebranie sobie praw do każdej firmy, a nadawanie w celach kontroli, czy też pomocy poszczególnym liderom w ich działaniach w razie problemu - oczywiście korzystając z drugiej postaci w drużynie truckerów. Czy da się to sprawdzić? Właściwie to nie, z punktu widzenia graczy nie możecie sprawdzić, czy kłamię, czy też rzeczywiście nie posiadałbym praw do podglądania Waszych towarów. Tutaj pojawia się kwestia Waszego zaufania do mojej osoby oraz jej działalności. Czy, jako gracze - jesteście w stanie mi uwierzyć, że nie będę wykorzystywać swoich praw, aby działać na Waszą niekorzyść? I czy mam od Was pozwolenie na potencjalną pracę w tejże frakcji, o której wyżej pisałem? Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie moich praw - z chęcią udzielę Wam na nie odpowiedzi.
 14. Cudak

  W związku z wprowadzeniem abonamentu na stacje paliwowe firm - wprowadzono także zakaz "pożyczania" paliw z nich dla graczy spoza danej drużyny. Dziękuję za uwagę, do tabeli wprowadzono kwoty, z jakimi możecie się pożegnać w przypadku przyłapania Was na tymże procederze.
 15. Cudak

  W porozumieniu z @Grzan3k ustaliliśmy, iż abonament z ogłoszenia wyżej sprawi, iż firmy, które go opłacą - otrzymają korzystne ceny paliw na swoich stacjach. Do tego abonament można wykupić jedynie do jutra, a potem możliwość zostanie zablokowana na cztery tygodnie, czyli do 9 września. Wraz z tym ogłoszeniem w życie wchodzi zakaz "użyczania" stacji dla graczy spoza firmy. Korzystać z nich mogą tylko i wyłącznie pracownicy danej firmy, korzystającej z abonamentu. Co, jeśli nie będziecie tego przestrzegać? Za pierwszym razem - 200 000$ Za drugim razem - 300 000$ Za trzecim razem - 450 000$ Dlaczego nie miesiące, tylko tygodnie? Tak jest zwyczajnie łatwiej pracować z systemem stacji paliwowych oraz restartów. Dziękuję wszystkim serdecznie za uwagę.
×