Skocz do zawartości

Cudak

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Cudak w dniu 24 Listopad

Użytkownicy przyznają Cudak punkty reputacji!

Reputacja

1187 Doskonała

O Cudak

 • Tytuł
  Ten Cudujący
 • Urodziny 31.01.2000

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cudak

Ostatnie wizyty

4500 wyświetleń profilu

 1. Cześć kochani gracze! Razem z inspektorem z okazji zbliżających się urodzin serwera postanowiliśmy ogłosić konkurs wybiegający delikatnie poza ramy serwera oraz forum. Otóż pragniemy Was poinformować, że w naszych zawodach będziemy wymagać od Was oryginalnego pomysłu, wykonania na wiersz lub rysunek/obraz/grafikę, jednak w tym momencie z konkurencji wypadają wszelkie memy! Chcemy osiągnąć Wasze większe zaangażowanie w tę ważną dla nas imprezę, jaką jest 10-lecie istnienia marki Polskiego Truckerskiego Serwera na łamach internetu. Temat Waszych dzieł brzmi: "Moja przygoda z PTS" Jakież mamy dla Was wspaniałe nagrody? Otóż zostaną zaprojektowane odpowiednie gadżety związane z naszą społecznością. 1. Koszulka 2. Poduszka 3. Podkładka pod myszkę Ich projekty zostaną opublikowane na dniach Termin nadsyłania prac do 18 stycznia, więc macie sporo czasu na zastanowienie się i stworzenie idealnego dzieła, które porwie serca jury w składzie: Cudak, inspektor, Bambosz! Wasze prace będą publiczne, podsyłajcie je w tym temacie, a ja Was serdecznie zapraszam w razie pytań do siebie.
 2. Cudak

  taki fajniutki
 3. Cudak

  Dzieeeeń dobry kochani! Dzisiaj Barbórka, dzisiaj czas prezentów Ministerstwa Firm. Nie czujcie się zaszczyceni przychodem gotówki na koncie firmowym - każda firma dostała tyle samo pieniążków, w tym samym czasie. Wesołej Barbórki! Na Mikołaja paczek od nas nie będzie
 4. Cudak

  Najmocniej przepraszam za zamieszanie, ale przez napływ spraw z życia prywatnego wypadła mi z głowy jeszcze jedna kara, którą faktycznie miałem nadać. To samo spotyka również firmę Zoomie, której pracownik uznał, że rozpocznie festiwal wulgaryzmów po spóźnieniu się z wnioskiem o założenie firmy. Po prostu zamknąłem nabór, a gracz ten uznał, że w ramach uniesienia może zacząć rzucać mięsem. Przepraszam z utrudnienia, dziękuję za uwagę.
 5. Cudak

  Jest mi niezmiernie przykro z powodu informowania Was o nałożeniu kary w wysokości 200 000$ na Mecha Industries z powodu wulgarnego zachowania jednego z pracowników. Nie robię nikomu na złość, jeszcze w trakcie pracowania w AS Logistic powiedziałem, że kolejny wybryk będzie skutkował ukaraniem firmy, niezależnie od jej nazwy, koloru, czy taboru. Gdyby pracował w Rolnikach, czy Żołnierzach - też by im się oberwało. Nie będziemy tolerować zachowania w stylu "Patrzcie, mogę robić, co chcę, jestem panem świata", ale proszę o robienie tego z należytym szacunkiem do drugiej osoby.
 6. Cudak

  Rynek zostaje zamknięty do odwołania. Niebawem pojawi się nowa firma.
 7. Cudak

  Do kosza wrzucam jak spam
 8. Cudak

 9. Cudak

  Całkiem przyjemny chłopaczek
 10. Cudak

  Równo o północy, idealnie na czas - do gry wszedł inspektor i tym samym zgarnął Sprunk Trans Inc.! Wyczekujmy najnowszych wieści od nowego właściciela jednej z najstarszych marek serwera!
 11. Cudak

  Dla ciekawskich w taborze firmy są: 4x Burrito 2x RoadTrain 2x Tanker 4x Naczepa Stan konta: Ponad 1,4 miliona $ Kupując firmę - spłacasz dług!
 12. Z racji bana właściciela oraz szefa firmy i sporego zadłużenia jej w Komisie - trafia ona dziś pod młotek. Marka ta jest Wam dobrze znana i do odbudowania. Zamiast zamknąć ich - damy Wam możliwość odkupienia jej! Do północy macie czas na licytowanie się. Cena wyjściowa: 1 000 000$ Minimalne przebicie: 50 000$ Czas zakończenia: 00:00, 24.11.2018! Igrzyska czas zacząć!
 13. Cudak

  Obyś się zachowywał.
 14. Cudak

  Zlecenie firmowe #4 Firma AntEater zleca przewóz 1200t Drewno topolowego(415) z Głównego tartaku(21) do Przetwórni ryb(144). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1200t Czas: do 01.12.2018 godzina 17:30 Wynagrodzenie: 95000$ Kara: 105000$ Aby pobrać zlecenie, rozwiń spoiler
 15. Cudak

  Niewłaściwe zachowanie jednego z pracowników Rolników sprawia, iż wyjątkowo otrzymują oni ostrzeżenie, co za tym idzie? Po prostu w przypadku powtórzenia się takiej sytuacji w przypadku jakiegokolwiek pracownika - kara wyniesie 300 000$ oraz degradację. Powodem tejże łaski jest skrucha, jaką dość szybko wykazał się dany wyborca PSL. Dziękuję, dobranoc.
×