Skocz do zawartości

Cudak

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Cudak w dniu 18 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Cudak punkty reputacji!

Reputacja

855 Wzorowa

O Cudak

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cudak

Ostatnie wizyty

3863 wyświetleń profilu

 1. Cudak

  Nick: Cudak Okres czasu (od/do): 20.09-23.09 Powód: Wyjazd na Zgromadzenie Plenarne Sejmików i Rad Młodzieżowych
 2. Cudak

  Likier, dobra mordeczka
 3. Cudak

  Firma Mecha Industries pożyczyła od Ministerstwa Firm 600 000$ na 12 tygodni, wysokość rat: 62500$
 4. Cudak

  Siemaneczko wyścigowe świry! Trzecie Grand Prix za nami i pierwsze, po którym podajemy Wam wyniki. Tego dnia postanowiliśmy nagrodzić wszystkich za sam udział w wyścigu. Dlatego też do punktacji zaliczają się osoby, które nie pokonały nawet jednego okrążenia! Dziękujemy wszystkim za udział, mimo niskiej frekwencji - uważamy zabawę za przednią i liczymy, że w znacznie większym gronie zobaczymy się w przyszłym tygodniu na zieloniutkich terenach Red County! Ten post będzie swoistym sprawozdaniem z wydarzeń, jakie były, ale tylko zaliczając te najważniejsze. W sumie do organizacji przyczyniła się rzesza graczy oraz administratorów serwera. Dziękujemy Wam za pomoc, bez Was by się na pewno nie udało. W zasadzie, to wystartowało jedynie dziewięciu graczy, a dwóch nie pokonało nawet pierwszego okrążenia. Po samej imprezie z tymi, którzy dojechali do końca przeprowadzono wywiady, spośród których zapadły mi w pamięci słowa reprezentanta Oficerów - Liqa "Każdy wygrał", to prawda. Przybywając na trudny tor w San Fierro, stając do walki, udowodniliście, że Wam w pełni zależy, raduje to nasze serduszka. Klasyfikacja: 1. @Lemon. - 18 punktów 2. @Stalion - 15 punktów 3. @Liq - 12 punktów 4. @Rysjo - 10 punktów 5. @Mike. - 8 punktów 6. @Lipazy - 6 punktów 7. @AgentTecza - 4 punkty 8. @Kolo - 2 punkty (pokonał większą część trasy) 9. @Kowal155 - 1 punkt Zapytacie, czemu nie liczymy od pierwszego miejsca? Odpowiedź znajdziecie na stronie wikipedii Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2005! Te dobre wieści mamy za sobą. Teraz ta gorsza część, czyli to, o czym została przeprowadzona rozmowa między mną, @Angel oraz @WiejskaPyra. Archiwum X oraz amerykański rząd przejęły taśmy nagrane podczas Grand Prix Bone County i nie mamy jego wyników. Z góry za to przepraszamy i prawdopodobnie przez to będziecie chcieli nas zlinczować, ale! Padła propozycja, aby powtórzyć wyścig z Las Venturas oraz pustynnych terenów. Co Wy na to? Już raz powiedziano, że nie jest to temat do wyrażania opinii, jednak musimy Was o to prosić. Doskonale rozumiemy, że jest to Wasz cenny czas, jaki moglibyście poświęcić dziewczynie, przyjaciołom, czy też rodzinie, ale jest też to nasz czas, który chcemy podarować Wam, wraz z naszymi serduszkami, które w pełni są zaangażowane w organizację eventu. Można nam zarzucić, że jest to klapa, ale jak widać - dzisiaj była moc, emocje, krew, pot i łzy(główne Kowala). Terminy powtórek są oczywiście do ustalenia i liczymy na sugestie odnośnie godzin. Jeśli większa część graczy będzie z zmianą - postaramy się dostosować. Oczywiście, podkreślę, że warto brać udział. Jeszcze tego nie widzicie, ale mamy przygotowane dla Was fantastyczne nagrody, o które zdecydowanie należy walczyć! Dziękuję za uwagę.
 5. Cudak

  Petrol awansuje oczko do góry! Gratulacje i życzymy podobnych sukcesów w przyszłości!
 6. Cudak

  W sumie, to masz rację, zamykam temat, bo się wykolelił nasz pociąg z postami.
 7. Cudak

  Dzień dobry! Chciałbym poinformować, że w najbliższą niedzielę wycofujemy się z eventem szkolnym, przez co radziłbym pobierać zlecenia, bo są całkiem ładne kwoty do zarobienia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, po wszystkim podsumuję to w jednym poście i rozdam te podarunki, o których mówiłem na samym początku. To wszystko, odmaszerować.
 8. Cudak

  Na witrynach internetowych pojawiła się nowa lista zleceń do pobrania.
 9. Cudak

  Buractwo, cwaniactwo i przekroczenie granicy głupoty a odwagi - inaczej nie potrafię, nie umiem skomentować zachowania jednego z pracowników firmy Zoomie. Ohohoho, jakiż to ja mam staż i ileż to ja mam lat - po co? Patrzę na ten prześmiewczy skowyt i jedyne, co mogę zrobić to tylko wzruszyć ramionami. Nie wiem, czy ktoś chciał nastraszyć niewinnego truckera, bo co to nie gracz, co pracuje w firmie, nie? To drugie ostrzeżenie w postaci kary za wulgarne zachowanie. 200 000$ odbiorę po powrocie ze szkoły. TAK! Chodzę do szkoły, nie muszę mówić, że mam 32, 12, czy 18 lat. Chcecie komuś zaimponować wiekiem i muskulaturą? Jest taka aplikacja Tinder, na pewno znajdziecie tam kogoś, kogo uwagę to skupi na Was. Ach! I pamiętajcie, żeby umieścić BMW na jednym ze swoich zdjęć!!!! EDIT: Albo możemy wprowadzić akcję: PIŁEŚ? Nie graj!
 10. Cudak

  Podatki pobrane - szczęście dla konta truckerów, ale mamy dla Was wieść inną. Cieszy nas Wasz rozwój, pokazujecie, że w czasie wielkiego krachu da się wskoczyć na wyższe poziomy - miód na mym sercu. Najmocniej przepraszam za wczorajsza nieobecność na zebraniu, powodem były sprawy osobiste - nieoczekiwany wyjazd familijny. Nasz wielki konwent przełożony jest zatem na przyszłą sobotę w okolicach dwudziestej.
 11. Cudak

  Firma Zoomie opłaciła nadanie panelu dla drugiej osoby. Zapewne więcej pikantnych szczegółów poznacie w ich dziale firmowym.
 12. Cudak

  A bana nadałem ja, co ciekawe! Podchodzisz tutaj do nas, wczoraj milutki, cieplutki, zacnie! Dziś w apelacji za swojego super ultra dorosłego i starszego brata piszesz "brat kłócił się z jakimiś małolatami nie wiem o co poszło.... tam jakieś słówka użył i tyle wiem..." Otóż te małolaty to pracownicy firmy Zoomie, którzy, no niestety, do "małolatów" nie należą, gdyż są to Frea, Petroneusz, SpykeR34, czy też dam1aneq, z tego co wiem, to większość z nich jest już na poziomie rozwoju nieco starszym, niż nazywanie kogoś, pozwolę sobie zacytować "[2018-09-05 13:35:42] [Output] : swistak: o sobie cwele mówicie jak juz w domu jestescie malolaty". Do tego doszło taranowanie jednego z graczy. Nie wiem, ilu Was tam jest w tej wesołej familii, ale ja nie mam zamiaru tolerować buractwa, nawet w apelacji podchodzisz z lekceważącym stosunkiem do poszkodowanych. Tyle wiesz? Może brat powie Ci nieco więcej w ciągu najbliższego miesiąca, gdyż zapraszam w urodziny mojego wujaszka - 5 października po kolejną apelację. Skoro gracie na jednym kompie, to powinniście się kontrolować, prawda? Odrzucam. No, wyjątkiem będzie, jeśli sam Twój super ultra dojrzały brat sam okażę skruchę w apelacji, wtedy się zastanowię.
 13. Cudak

  Zapraszam również wszystkich pracowników
 14. Cudak

  [Dla tych bez zestawów] Zlecenie firmowe #908 Ministerstwo firm zleca przewóz 750t Piłek lekarskich(9315) z Farmy Lobarta(19) do Szkoły EQ. Szczegóły kontraktu: Ilość towaru : 1800t Czas: do 16.09.2018 godzina 22:00 Wynagrodzenie: 155000$ Kara : 155000$ Aby pobrać zlecenie, rozwiń spoiler
 15. Cudak

  Zlecenie firmowe #907 Ministerstwo firm zleca przewóz 1800t Ekierek(9324) z Zaplecza sklepu(17) do Biblioteki szkolnej PC(223). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru : 1800t Czas: do 16.09.2018 godzina 22:00 Wynagrodzenie: 130000$ Kara : 140000$ Aby pobrać zlecenie, rozwiń spoiler
×