Skocz do zawartości

Cudak

Emeryci

Ostatnia wygrana Cudak w dniu 8 Styczeń

Użytkownicy przyznają Cudak punkty reputacji!

Reputacja

1428 Doskonała

O Cudak

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cudak

Ostatnie wizyty

4853 wyświetleń profilu

 1. Cudak

  Cześć, znacie mnie. Proszę o przyjęcie. ID: 116 Nick: Cudak Najlepszy Szef: Wersjon
 2. Zapraszam, mysie pysie! :D

 3. Dzień dobry gracze w ten sobotni poranek! Z racji ruszenia platformy SAMP, Postanowiliśmy zorganizować skromny konkurs na fejsbukowej stronie naszej społeczności! Co trzeba zrobić? To nic trudnego! Wystarczy, że zareagujesz na ten post, udostępnisz go publicznie oraz skomentujesz! Za tydzień zostaną wylosowane dwa nazwiska, tych graczy poprosimy o kontakt w prywatnej wiadomości do fan page'a. Co możesz zyskać? 50 000$ na nowiutkim serwerze SAMP oraz 50 000$ na projekcie MTA! Może nie są to bajońskie sumy, ale zawsze można pomyśleć o zwiększeniu nagrody, jeśli będzie duże zainteresowanie. Prosimy nie ukrywać udostępnionego postu, jeśli tak się stanie - przepadają Twoje szanse na wygraną :( Czas start! Powodzenia! @drftmn dziękuję za grafikę Link: https://www.facebook.com/PolskiTruckerskiSerwer/photos/a.682466355143463/2145790918810992/?type=3&theater
 4. Cudak

  Nick: Cudak Powód: Napisany w prywatnej wiadomości Zwolniony bez kary 15.01.2019r. o godz. 20:52 Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster
 5. Cudak

  Odbanowany. Życzę mniej dobrych humorków, a więcej normalnego podejścia do rozgrywki. Jak chcesz sobie pośpiewać, to pobierz Tik-Toka, a jak potaranować, to odpal sobie singla.
 6. Cudak

  Uznana, ale unbana dostaniesz 11 stycznia, tylko się przypomnij w tym temacie.
 7. Cudak

  Nadal nie widzę serialu? Kogo miałbym odbanować? Karota? Amela? Ani ja szanowny, ani błogosławiony, wystarczy Cudak. Edytuj to w tym temacie, nie twórz kolejnego. Więcej sarkazmu, więcej ironii, więcej chqamstwa, śmiało. Jak dodasz serial, to i tak nie dostaniesz od razu unbana. Może za miesiąc?
 8. Cudak

  Taranowałeś graczy, wpłynęła na Ciebie skarga z dowodami. Co ja Ci poradzę, że jesteś niewinny? Musi coś choć odrobinę zależeć, no dawaj, wysil się, śmiało. Też mam ostatnio dobry humor, a nie utrudniam nikomu gry. Nie mówię, że jesteś zły, ale możesz być lepszy. Popraw się, włóż w apelację chociaż pięć minut swojego życia.
 9. Cudak

  Zbanowałem Cię ja, weź się za to na poważnie. Odrzucam.
 10. Cudak

  Jakub ukarany, od jakiegoś czasu nie ma jak sprawdzić serialu tego drugiego, więc poproszę kogoś wyżej.
 11. Cudak

  Jeśli chodzi o Sylwestra, to mam jedno zdjęcie, na którym przyzwoicie wyglądam ze swą lubą. No wyszło, jak wyszło, że mamy takie oczy, ale był to dobrze spędzony czas. Szanowny państwo, to ta słynna iguana.
 12. Cudak

  Dobry odkop, jutro zaktualizuję
 13. Cudak

  Fajen
 14. Cudak

  Taki nap, co po moim powrocie na serwer zmulał i nadal zmula
 15. Cudak

  Banita
×