Skocz do zawartości

Cudak

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Cudak w dniu 23 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Cudak punkty reputacji!

Reputacja

883 Wzorowa

O Cudak

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cudak

Ostatnie wizyty

3888 wyświetleń profilu

 1. Projekt Ustawy o D-K-N Wiadomym jest, że Ministerstwo Firm pragnie jak najdalej idącej idei rozwoju firm oraz siebie samego. Od długiego czasu ważna jest oczywiście komunikacja na linii Minister-Gracze-Firmy. Dogłębnie poddajemy analizie Wasze propozycje, te wykonalne jak najbardziej chcemy wprowadzić, ale różnie z tym jest. Wczoraj odbył się Kongres Zarządów Firm na auli uniwersytetu GreenGlass w Las Venturas, którego tematem przewodnim było tytułowe DKN - Dobroczyńcy-Kontrakty-Normy. W kwestii pierwszej okazało się, że wszyscy są zgodni, że Szefowie Firm powinni mieć możliwość zostania Dobroczyńcami. Rozpoczął się rok szkolny, a liderzy pragną utrzymania swoich przedsiębiorstw oraz wykorzystania pełni potencjału. Na temat Kontraktów pojawiło się najwięcej dyskusji i też prawdopodobnie jedynie one będą ujęte w Serwerowym Referendum. Większość głosów była oczywiście za obowiązkowym wprowadzeniem tegoż zagadnienia do firmowego życia. Wtedy redukuje się prawdopodobieństwo występowania zjawiska "skoczków", jednak są i głosy, aby nie było to obowiązkowe np. Timber Trades i długoterminowe nieobecności graczy. Oczywiście, pewnym jest, że będzie to wymagało dostosowania odpowiedniego systemu kar w Regulaminie Firm, ale tylko i wyłącznie w przypadku obowiązkowej obecności Kontraktów. Byłyby one prawdopodobnie zależne od długości stażu pracownika w danej drużynie oraz jego stanowiska. Wiązałoby się to z obowiązkowym okresem próbnym w każdej kompanii na czas podobny/identyczny. Dalsze stanowiska wiązałyby się z czterotygodniowym okresem trwania kontraktu, a Weterani, czy Zarząd miałby możliwość podpisania bezterminowej umowy. Stąd też prośba o wygłoszenie opinii przez graczy na temat potencjalnej postaci Umów/Kontraktów. Ostatnim zagadnieniem podjętym przeze mnie - oczywiście w nawiązaniu do dawnych przepisów. Byłaby kwota minimalna do wypracowania przez pracowników firm na tydzień. Dawniej to funkcjonowało, ale były spore problemy ze strony graczy i tym razem również nie przeforsowano tego tematu. Ankieta i Panel dyskusyjny będą trwać do 1 października 2018 roku.
 2. Cudak

  Dobry wieczór! To ja z nadzieją, że nie macie mnie Państwo jeszcze dość! Pasy pozapinane, Flint/Red County pokonane. Najlepiej organizacyjnie przeprowadzony moim skromnym zdaniem wyścig. Do boju stanęło już 12 zawodników, którzy nie ustępowali. No, z wyjątkiem Petrona i Cropka, którzy już nie mieli tyle szczęścia. Trwają jeszcze dyskusje i kontrole odnośnie zdobycia trzeciego miejsca, więc... 1. Lemon 2. Stalion 3. KaeS/Rysjo 4. Rysjo/KaeS 5. Radja 6. Liq 7. Szczurek 8. Lipazy 9. Mike 10. Kowal 11. Cropek 12. Petron Co za tym idzie? A no mamy w końcu klasyfikację generalną nie po jednym, a po dwóch wyścigach! Toż to czyste szaleństwo! Pragnę podziękować wszystkim za udział, naprawdę jest warto i przekonacie się o tym w najbliższym czasie, gdy przyjdzie czas rozliczeń i nagród. No, po też zapytaniu do Was - najprawdopodobniej odbędzie się powtórka rzutu karnego Jakuba Błaszczykowskiego w spotkaniu z Portugalią i Grand Prix Bone County 1. @Lemon. - 43 punkty 2. @Stalion - 33 punkty 3. @Rysjo - 22/25 punkty/ów 4. @Liq - 20 punktów 5. @KaeS - 12/15 punktów 6. @Lipazy - 10 punktów (rodzinnie) @Mike. 7. @Szczurek - 6 punktów 8. @AgentTecza - 4 punkty 9. @Kowal155 - 2 punkty @Kolo 10. @Cropek - 0,5 punkta @Petron Ostatni chłopcy dostali po połowie punkcika za sam udział i chęci zjawienia się. Gdyby coś się zmieniło, to oczywiście zostanie podana adekwatna informacja. Dziękuję służbom porządkowym za pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego. @Angel dorzuci niebawem od siebie film z całego wydarzenia, a dzisiejszy tor został przygotowany z pieniędzy z podatków firmowych przez @WiejskaPyra. https://drive.google.com/drive/folders/1jA8NkdVfi53Nxe2ZV8jC0nym5O-4xLUA Dołączam też dowody czasowe i wynikowe DarXe - naszego bohatera!
 3. Cudak

  No to nadszedł czas podsumowania eventu szkolnego! Cieszę się ze względu na zainteresowanie nim przez część firm. Jest mi też trochę smutno, że aż trzy się wcale nie zaangażowały, ale i trzy brnęły w to dalej. Nie chciałem nikomu mówić, że można pobierać więcej, niż jedno zlecenie na tydzień, bo to było przecież oczywiste. Wszyscy mieli możliwość zakupienia tejże specjalizacji i rozwinięcia jej w naprawdę fajnych pieniążkach, które mogły się rychle zwrócić. Mówiłem o fantach i to właśnie ich czas. Pragnę też Was przeprosić za brak zleceń w tym tygodniu, ale dopiero wróciłem z lubelskiego Kongresu i jestem kompletnie wykończony. Szczerze? Trochę zepsuliście sprawę. Gdyby było większe zainteresowanie - wykradłbym z konta truckerów więcej pieniędzy na nagrody - może dla każdego coś dobrego, a tak to... wyróżnię jedynie trzy pierwsze miejsca. Rzutem na taśmę AS Logistic zostało wyprzedzone przez Mecha Industries, które zdecydowało się szarpnąć na czwarte zlecenie - i bardzo dobrze! Trzecie miejsce zajęła ekipa prowadzona przez Stalina(hehe) oraz serwerowy Bank Rezerw Federalnych - DarXe! Jak to wygląda z kwotami? Chciałem sypnąć groszem, sypnę grosikiem... I - 500 000$ II - 300 000$ III - 150 000$ Fajnie było! Wybaczcie Żołnierzyki, że Was tu nie ująłem, ale zapomniałem, a i tak nie braliście udziału. Niebawem podejmę decyzję ws. Dobroczyńców! Dziękuję za uwagę. Kwoty wypłacę po powrocie z pracy.
 4. Cudak

  Jak widać - na rynku pojawiła się nowa firma, ale Rynek nie zostaje zamknięty. Szefom życzę powodzenia i udanych łowów.
 5. Cudak

  Przekopiowanie poprzedniej Apelacji i liczenie, że NIE MA GSZANKA321 I DOSTANĘ UB!!! Decyzja i tak należy do @Polniak. Powodzenia.
 6. Cudak

  Trzymam kciuki i życzę, żebym nie musiał Was zamknąć
 7. Cudak

  Nick: Cudak Okres czasu (od/do): 20.09-23.09 Powód: Wyjazd na Zgromadzenie Plenarne Sejmików i Rad Młodzieżowych
 8. Cudak

  Likier, dobra mordeczka
 9. Cudak

  Firma Mecha Industries pożyczyła od Ministerstwa Firm 600 000$ na 12 tygodni, wysokość rat: 62500$ 23.09. - spłata przez firmę 500 000$
 10. Cudak

  Siemaneczko wyścigowe świry! Trzecie Grand Prix za nami i pierwsze, po którym podajemy Wam wyniki. Tego dnia postanowiliśmy nagrodzić wszystkich za sam udział w wyścigu. Dlatego też do punktacji zaliczają się osoby, które nie pokonały nawet jednego okrążenia! Dziękujemy wszystkim za udział, mimo niskiej frekwencji - uważamy zabawę za przednią i liczymy, że w znacznie większym gronie zobaczymy się w przyszłym tygodniu na zieloniutkich terenach Red County! Ten post będzie swoistym sprawozdaniem z wydarzeń, jakie były, ale tylko zaliczając te najważniejsze. W sumie do organizacji przyczyniła się rzesza graczy oraz administratorów serwera. Dziękujemy Wam za pomoc, bez Was by się na pewno nie udało. W zasadzie, to wystartowało jedynie dziewięciu graczy, a dwóch nie pokonało nawet pierwszego okrążenia. Po samej imprezie z tymi, którzy dojechali do końca przeprowadzono wywiady, spośród których zapadły mi w pamięci słowa reprezentanta Oficerów - Liqa "Każdy wygrał", to prawda. Przybywając na trudny tor w San Fierro, stając do walki, udowodniliście, że Wam w pełni zależy, raduje to nasze serduszka. Klasyfikacja: 1. @Lemon. - 18 punktów 2. @Stalion - 15 punktów 3. @Liq - 12 punktów 4. @Rysjo - 10 punktów 5. @Mike. - 8 punktów 6. @Lipazy - 6 punktów 7. @AgentTecza - 4 punkty 8. @Kolo - 2 punkty (pokonał większą część trasy) 9. @Kowal155 - 1 punkt Zapytacie, czemu nie liczymy od pierwszego miejsca? Odpowiedź znajdziecie na stronie wikipedii Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2005! Te dobre wieści mamy za sobą. Teraz ta gorsza część, czyli to, o czym została przeprowadzona rozmowa między mną, @Angel oraz @WiejskaPyra. Archiwum X oraz amerykański rząd przejęły taśmy nagrane podczas Grand Prix Bone County i nie mamy jego wyników. Z góry za to przepraszamy i prawdopodobnie przez to będziecie chcieli nas zlinczować, ale! Padła propozycja, aby powtórzyć wyścig z Las Venturas oraz pustynnych terenów. Co Wy na to? Już raz powiedziano, że nie jest to temat do wyrażania opinii, jednak musimy Was o to prosić. Doskonale rozumiemy, że jest to Wasz cenny czas, jaki moglibyście poświęcić dziewczynie, przyjaciołom, czy też rodzinie, ale jest też to nasz czas, który chcemy podarować Wam, wraz z naszymi serduszkami, które w pełni są zaangażowane w organizację eventu. Można nam zarzucić, że jest to klapa, ale jak widać - dzisiaj była moc, emocje, krew, pot i łzy(główne Kowala). Terminy powtórek są oczywiście do ustalenia i liczymy na sugestie odnośnie godzin. Jeśli większa część graczy będzie z zmianą - postaramy się dostosować. Oczywiście, podkreślę, że warto brać udział. Jeszcze tego nie widzicie, ale mamy przygotowane dla Was fantastyczne nagrody, o które zdecydowanie należy walczyć! Dziękuję za uwagę.
 11. Cudak

  Petrol awansuje oczko do góry! Gratulacje i życzymy podobnych sukcesów w przyszłości!
 12. Cudak

  W sumie, to masz rację, zamykam temat, bo się wykolelił nasz pociąg z postami.
 13. Cudak

  Dzień dobry! Chciałbym poinformować, że w najbliższą niedzielę wycofujemy się z eventem szkolnym, przez co radziłbym pobierać zlecenia, bo są całkiem ładne kwoty do zarobienia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, po wszystkim podsumuję to w jednym poście i rozdam te podarunki, o których mówiłem na samym początku. To wszystko, odmaszerować.
 14. Cudak

  Na witrynach internetowych pojawiła się nowa lista zleceń do pobrania.
 15. Cudak

  Buractwo, cwaniactwo i przekroczenie granicy głupoty a odwagi - inaczej nie potrafię, nie umiem skomentować zachowania jednego z pracowników firmy Zoomie. Ohohoho, jakiż to ja mam staż i ileż to ja mam lat - po co? Patrzę na ten prześmiewczy skowyt i jedyne, co mogę zrobić to tylko wzruszyć ramionami. Nie wiem, czy ktoś chciał nastraszyć niewinnego truckera, bo co to nie gracz, co pracuje w firmie, nie? To drugie ostrzeżenie w postaci kary za wulgarne zachowanie. 200 000$ odbiorę po powrocie ze szkoły. TAK! Chodzę do szkoły, nie muszę mówić, że mam 32, 12, czy 18 lat. Chcecie komuś zaimponować wiekiem i muskulaturą? Jest taka aplikacja Tinder, na pewno znajdziecie tam kogoś, kogo uwagę to skupi na Was. Ach! I pamiętajcie, żeby umieścić BMW na jednym ze swoich zdjęć!!!! EDIT: Albo możemy wprowadzić akcję: PIŁEŚ? Nie graj!
×